Żywność ekologiczna

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Żywność ekologiczna

KOSAir23
  • KOSAir23

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam Serdecznie Nazywam się Mateusz Kosiński i zwracam się do Państwa z prośbą w imieniu własnym oraz pozostałych kolegów i koleżanek z grupy badawczej na Wydziale Projektowania Komunikacji Uniwersytetu Wrocławskiego o opublikowanie linku do ankiety, za pomocą której można udzielić opinii nt produktów regionalnych, ich estetyki, a także oczekiwań wobec wyglądu tych produktów, w tym wytwarzanych przez stowarzyszenie Partnerstwo dla Doliny Baryczy.

Przeprowadzane badanie jest związane z procesem nauczania w ramach kierunku projektowanie komunikacji.

P. S. Badanie jest przeprowadzane w okresie 20-29 listopada b.r.


Z góry dziękujemy za poświęcony czas, poniżej znajduje się link do ankiety, za pomocą którego można zabrać głos w tej sprawie:




http://www.ankietka.pl/ankieta/165881/produkty-regionalne-cechy-estetyka-i-dostepnosc.html

Odp: Żywność ekologiczna

WinoToskanii_pl
Ja zawsze staram się zwracać uwagę na skład danej żywności,ale też jestem dania że z żywnością ekologiczną nie ma co przesadzać,są produkty które można kupić wszędzie po normalnej cenie,nie zawsze na siłę droższe ekologiczne.

Odp: Żywność ekologiczna

momo
  • momo

  • Posty: 15
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Hej,
Ja mam w planie wykorzystać portal lokalnyrolnik.pl, tam ponoć można kupić zdrowe, ekologiczne jedzenie. Dam znać jak poszło. Na razie sama szukam jakiejś wiedzy na ten temat

Odp: Żywność ekologiczna

śląski warzywnik
hm..niestety ale nie ma 100% w pełni naturalnej żywności. Możemy się wspomagać pracą własnych rak i próbować samemu robić smaczne produkty. Ja np. jeźdżę na wieś po mleko i robię sama [url=http://www.slaskiwarzywnik.blogspot.com] serki podpuszczkowe[/url]
Polecam bo wtedy wiesz co jesz

Odp: Odp: Żywność ekologiczna

beatriks
  • beatriks

  • Posty: 16
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
A ja z przykrością stwierdzam, że nie kupuję żywności ekologicznej. Robię zakupu w marketach, bo kiedy targi i małe sklepiki są otwarte - pracuję. Poza tym żywność ekologiczna jest droga.

Odp: Żywność ekologiczna

Panilasu
  • Panilasu

  • Posty: 11
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
kiedyś kupowałam, ale odkąd mam własny ogródek to już nie mam potrzeby kupowania eko żywności, bo sama ją uprawiam

Odp: Żywność ekologiczna

KasiaWeganka
Kupuję ekologiczne warzywa prosto od rolników przez kooperatywę spożywczą - polecam taką formę robienia zakupów bo ceny sa takie same jak za warzywa w tesco itp
latem zawsze coś wsadzam w swoim ogrodku, ale jest zbyt mały, żebym mogła się z tego wyżywić, raczej traktuje to jako umilenie sobie czasu na działce

Odp: Żywność ekologiczna

gugaro87
  • gugaro87

  • Posty: 8
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
ja nie wierzę, że żywność ekologiczna jest zupełnie pozbawiona chemii. Wolę warzywa kupować u sprawdzonego rolnika, lub jem to co uda mi się wyhodować w ogródku.

Odp: Żywność ekologiczna

Magda4000
  • Magda4000

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jeśli chodzi o czas, to nie wiem, ale na pewno zobaczysz, że czujesz się lepiej. Pewnie trochę potrwa zanim wyjdą te wszystkie szkodliwe substancje z organizmu.
Osobiście zmieniłam wiele produktów, od przypraw ( używam nps-mix) po jajka, warzywa i inne produkty. Wszystko czytam. Wiem, że nie wyeliminuję wszystkiego, bo nie wiadomo czy też nikt nie ściemnia z tym co piszą, ale muszę jakoś robić zakupy i bardzo przebieram

Zapraszam na stronę mojego kolegi - przyprawy bez chemii.

Odp: Żywność ekologiczna

lokita
  • lokita

  • Posty: 2
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
A po jakim czasie mogę odczuć różnicę w tym, że jem coś eko?

Odpowiedz na/ edytuj Żywność ekologiczna