Jarzębina
- Forum: Jarzębina
Robił ktoś z Was przetwory z jarzębiny? W ogrodzie mojej cioci pięknie obrodziła i jest już śliczna mega czerwona. Zastanawiam się nad "zapakowaniem" jej do słoików. Niestety nie wiem jak się za to zabrać i czy gra warta jest świeczki.
Nie da się z niego zrobić dekoracji, bo rozlewa się jak polewa z białej czekolady. Poratujcie i poradźcie co zrobiłam źle i jak to naprawić.