Sposób przygotowania:
Szybki makaron Eli ala łazanki
Kiełbasę obrać z osłonek i pokroić w ćwierć krążki. Cebule obrać z łupinek i drobno pokroić w kostkę. W brytfance roztopić smalec dodać pokrojoną kiełbasę i chwilę smażyć. Do podsmażonej kiełbasy dodać cebulę i smażyć razem aż cebula się lekko zrumieni. Makaron chiński przygotować według przepisu na opakowaniu. Do przesmażonej kiełbasy z cebulą dodać kapustę z jabłkami,przygotowany makaron chiński i jeszcze razem smaźyć około 5 minut. Gotowy makaron przełożyć na talerze.Smacznego!
![Szybki makaron Eli ala łazanki Szybki makaron Eli ala łazanki](https://static.gotujmy.pl/ZDJECIE_GALERIA_B/szybki-makaron-eli-ala-lazanki-328632.jpg)
![Szybki makaron Eli ala łazanki Szybki makaron Eli ala łazanki](https://static.gotujmy.pl/ZDJECIE_GALERIA_B/szybki-makaron-eli-ala-lazanki-328633.jpg)
![Szybki makaron Eli ala łazanki Szybki makaron Eli ala łazanki](https://static.gotujmy.pl/ZDJECIE_GALERIA_B/szybki-makaron-eli-ala-lazanki-328634.jpg)
![Szybki makaron Eli ala łazanki Szybki makaron Eli ala łazanki](https://static.gotujmy.pl/ZDJECIE_GALERIA_B/szybki-makaron-eli-ala-lazanki-328635.jpg)