Wyniki konkursu - Wiosenne Przebudzenie

  • 6

Wiosna to czas, kiedy wszystko budzi się do życia. Również nasze gotowanie nabiera zupełnie innych kolorów. Poznajcie najlepsze przepisy tej wiosny! Zobaczcie czy jesteście wśród laureatów!

         
ocena: 3/5 głosów: 3
Wyniki konkursu - Wiosenne Przebudzenie

Bazary pękające w szwach od świeżych owoców i warzyw, pełne delikatnych szparagów i zdrowej botwinki. W tym roku wiosna uraczyła nas masą kolorów i pyszności kulinarnych. Także i Wy nie szczędziliście sił.

Dostaliśmy aż 656 przepisów, za które ogromnie dziękujemy! Wszystkie były wspaniałe, inspirujące i tak smakowite, że wybieraniu laureatów akompaniowały odgłosy kłótni - każdy miał swoich faworytów i nikt nie chciał odpuścić.

Po długich zmaganiach wybraliśmy laureatów tegorocznego konkursu "Wiosenne Przebudzenie". Poniżej podajemy listę, wraz z nagrodami jakie otrzymają laureaci.

                         Nokia Lumia 530 Dual SIM

Miejsce I - sofieta za przepis "Wytrawne muffiny z pomidorkami"

Wytrawne muffiny z pomidorkami

nagrody za kolejne miejsca
Kolejne nagrody wędrują do mysza75 (miejsce II) za przepis "Omlet z pokrzywami" i do Mniam1 (miejsce III) za przepis "Sernik botwinkowy".

Omlet z pokrzywami Sernik botwinkowy

Miejsce IV i V otrzymują: joana30 za przepis "Młoda kapustka z pulpecikami", jaga85 z przepisem "Sernik z łososiem".

Młoda kapustka z pulpecikami Sernik z łososiem  

Zestawy Sushi Socks Box wędrują kolejno do rzelkazag (miejsce VI) za przepis "Sernik truskawkowy na cukierkowym spodzie", 2milutka (miejsce VII) za deser "Semifreddo z polewą czekoladowo-malinową", kloruś (miejsce VIII) ze swoim daniem "Klopsiki a'la gołąbki" lalunia (miejsce IX) z kolei zaskoczyła nas "Klopsem z marchewką i serem" a Babeczka35 (miejsce X) otrzymuje nagrodę za przepis "Odrywane bułeczki z nadzieniem serowo-jagodowym".

Sernik truskawkowy na cukierkowym spodzie Semifreddo z polewą czekoladowo-malinową

Klopsiki a'la gołąbki

Klops z marchewką i serem Odrywane bułeczki z nadzieniem serowo-jagodowym

Przypominamy, że zadaniem konkursowym było przygotowanie dowolnej potrawy, ciasta lub deseru, które Waszym zdaniem zasługiwało na miano królowej wiosny.

Jeszcze raz dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i życzymy powodzenia w kolejnym konkursie z cyklu "4 pory roku": "Letnie Orzeźwienie".

letnie orzeźwienie

Szukasz innych konkursów? Sprobuj wygrać bon do SPA >>>