Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

Krawec
  • Krawec

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja również u nich jadłam. Kiedyś w nocy tam nam się z mężem zachciało jeść. Udaliśmy się na spacer właśnie do nich bo słyszeliśmy że Piankę mają cały czas otwartą. Smakowało nam naprawdę. www.piankaztanka.pl

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

annie
  • annie

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja jadłam ostatnio w Piance. Bardzo mi smakowało. Wyskoczyłam z koleżanką na szybki lunch. Naprawdę nam smakowało. Świeże i pyszne jedzonko. http://piankaztanka.pl/

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

Anital
  • Anital

  • Posty: 19
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jak chcesz dobrze zjeść i lubisz południowoamrykańskie klimaty to wpadnij do Salto. Fajna atmosfera, dobre jedzenie no i nie jest drogo

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

anielica333
Jadłam ostatnio grillowaną pierś w restauracji Hell's Chickens na Mokotowie, super jedzenie, świetnie smakuje, można tam iść z dziećmi, przepadają za ich skrzydełkami.

Odp: Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

miki743
  • miki743

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Porządnie się ostatnio najadłem na Grójeckiej – lokal się nazywa Bart's Burger. Trafiłem tam totalnie przypadkowo, akurat byłem w okolicy i zgłodniałem, więc wszedłem zupełnie w ciemno. Wziąłem zestaw z grillowanymi pieczarkami. Szybko podane, w zestawie dużo frytek a nie parę na krzyż, do tego napój, wszystko w cenie. Mogę polecić. Więcej o nich i fotki lokalu są na www.facebook.com/bartsburger

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

Roksanka888
Ja byłam w Salonie kulinarnym i polecam ! A ryby lubicie? Jeśli tak to ja bardzo lubię ę rybę, bo mam blisko z pracy i lubię tam wpadać na lunch :3 Byliście tam już?

Odp: Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

monia36
  • monia36

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jezeli ktos lubi polska kuchnie to polecam Goscniniec na ul. PODWALE 19. PIEROGI PODSMAZANE NA PATELNI PODAWANE ZA 19,90ZL.trafilam tam przypadkiem,w srodku klimat Folkowy,kelnerki w strojach tradycyjnych.jedzenie bardzo smaczne i dosc tanie jak na stare miasto.w tyg sa jakies promocje cenowe. www.gosciniec.waw.pl

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

Adix
  • Adix

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jeśli ktoś lubi dobrze zjeść, w dodatku niedrogo i w góralskim klimacie, to serdecznie polecam Gospodę Zbójnicką na Białołęce

Odp: Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

adam289
  • adam289

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Polecam azjatyckie jedzenie, które jest serwowane w Irish Pubie na ulicy Miodowej 3 (irishpubmiodowa.pl ). Niby pub irlandzki, a co ma wspólnego Irlandia z Chinami czy Wietnamem. Jednak naprawdę jest super, bo kucharz naprawdę się stara, no i na pewno jest z Azji.

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

daniel1234
dodatkowo skorzystajcie z karty OpenCard
dzięki niej otrzymuje sie tabat w wybranych restauracjach -50%
można teraz dostać taką 45 dniową darmową do testowania
fajna sprawa, ja korzystam

http://www.opencard.pl/pl/news/Testuj-za-darmo-45-dniowy-OpenCard-Odbierz-swoja-karte-23.html

Odpowiedz na/ edytuj Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??