Czego nigdy nie może zabraknąć?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

biedroneczki
U mnie zawsze są ziemniaki Mam też zapas mąki, cukru, masła, owoców warzyw, makaronu i ryżu. Znajdą się też przeróżne orzechy. 

Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

BozenaMatuszczyk
U mnie w domu nigdy nie może zabraknąć soli i chleba.

Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

Mario85
  • Mario85

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
z żywnosci w kuchni nie moze zabraknac jajek i maki i jakich owocow. Nigdy nie wiesz kiedy Cie najdzie ochota na jajecznice a dzieciaki moglyby jesc nalesniki caly czas Wiec tych produktow w kuchni jest pod dostatkiem z urzadzen kuchennych to chyba blender z morphy richards. W piatek wieczorem robie ciasto na nalesniki przelewam do dwoch pojemnikow pol litrowych (wiem, wydaje sie duzo, ale mamy pojemne brzuchy) zostawiam na noc ( ciasto na nalesniki ktore odstoi swoje w lodowce jest lepsze) i sobote rano robimy sniadaniowa uczte

Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

bombowa
  • bombowa

  • Posty: 18
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Zdecydowanie wagi kuchennej, uwielbiam piec dlatego jest to mój niezbędnik. Ja mam taką wagę ( usunięte przez moderatora) i jestem z niej bardzo zadowolona. Dostałam ją od siostry, która również jest fanka różnego rodzaju ciastek więc myślę, że wybrała najlepszą, ponieważ ma taką samą.

Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

KaapVino_pl
W zasadzie jest wiele rzeczy, akcesoriów których nigdy nie powinno zabraknąć w kuchni, począwszy od sprzętu agd po przez drobne artykuły jak sztućce czy dobre i wytrzymałe garnki. Wszystko to taniej znajdziemy w sklepach internetowych.

Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

aleksyn
  • aleksyn

  • Posty: 18
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja lubię piec więc bez wagi kuchennej ani rusz. Ostatnio nagle moja stara waga się zepsuła i zamówiłem nową tym razem od firmy Łucznik. Teraz święta więc bez wagi ani ciastka, ani pierniczki- nic nie wyszłoby z mojej kuchni. Także na dzień dzisiejszy to był u mnie element konieczny.

Odp: Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

tulinez
  • tulinez

  • Posty: 16
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
A ja bez dobrych garnków. Niedawno sobie kupiłam takie od gerlacha to nacieszyć się nimi nie mogę tak szybko gotują

Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

GastroSklep
W zasadzie jest wiele rzeczy których nie może zabraknąć w kuchni, zarówno jeżeli chodzi o produkty w lodówce jak i sam sprzęt, wyposażenie. Ja np: nie wyobrażam sobie kuchni bez dobrego ekspresu do kawy i zmywarki.

Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

fiona1
  • fiona1

  • Posty: 12
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Restauracje i mniejsze punkty gastronomiczne coraz częściej mają terminal bezprzewodowy, jak jeżdżą do firm z zamówieniami na wynos. Spotkałam się z terminalami Paymax, małe, poręczne i z tego, co się dowiedziałam nie płaci się żadnego miesięcznego abonamentu, tylko kupuje sie raz na własność i tyle. A wiem, że inni płaca jakiś miesięczny abonament, co jest dla mnie dziwne.

Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

wojciech-rybak
Hej, uwielbiam gotować ale i projektuje kuchnie potrzebuje strony internetowej i orientowałam się i znajomi mi polecili ( usunięte przez moderatora), wiecie cos o nich? a moze znacie kogoś z polecenia?

Odpowiedz na/ edytuj Czego nigdy nie może zabraknąć?