Czego nigdy nie może zabraknąć?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

Annakalino
Ziemniaków, śmietany, sera żółtego, szczypiorku i makaronów pełnoziarnistych

Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

zielonka
  • zielonka

  • Posty: 55
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
U mnie nie może zbraknąć ziemniaków, ryżu, makaronu, cebuli, jajek, mleka, mąki, marchewek, przecieru pomidorowego i jakiegoś minimum przypraw. Staram się mieć jeśli nie w lodówce, to w zamrażarce mały zapas mięsa i wędzonego boczku, a do tego podzielone na porcje usmażone pieczarki, co mi zaoszczędza sporo czasu w kuchni.

Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

Malinova
  • Malinova

  • Posty: 5
  • Przepisy: 65
  • Artykuły: 0
U mnie na pierwszym miejscu nigdy nie może brakować przypraw i świeżych ziół. Potem jajek, mleka, owsianki i ryżu

Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

anna_rok
  • anna_rok

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
U mnie w kuchni nie może nigdy zabraknąć kaszy jaglanej. Dla mnie jest najlepsza na świecie. Robię z niej także desery - budyń. Jako dodatek do mięs czy sałatek też jest rewelacyjna

Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

Kira.Kowalska
Na pewno nie może u mnie zabraknąć makaronu (mogłabym go jeść codziennie), zawsze muszę mieć jeszcze jakieś owoce i jogurty

Odp: Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
U mnie nie może zabraknąć makaronu oraz świeżych warzyw i owoców. Nie wspominając o zapasach w spiżarni, bo bez nich ani rusz Potem wystarczy dobry makaron sos pomidorowy i mięso mielone i obiad gotowy Mam też zawsze mąkę w kilku typach oraz zapas cukru pudru zarówno białego jak i trzcinowego oraz masło lub jedną ze znanych chyba każdemu margaryn.

Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

ciasteczka
U mnie w kuchni nie może zabraknąć ryżu, kaszy jęczmiennej, makaronu, świeżych warzyw i owoców. Zawsze mam mąkę pszenną w kilku typach ( nigdy nie wiadomo na co przyjdzie ochota ), masło 82% lub 83% oraz świeże drożdże. O jajka się nie martwię bo mam producentki w ogródku Posiadam też zapas czekolady dobrze schowany przed dzieciakami, bo inaczej zniknął by w kilka minut

Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

Iwana
  • Iwana

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
W kuchni nigdy nie może zabraknąć porządnej lodówki! Oto kilka praktycznych porad jak wybrać dobry sprzęt żeby potem nie żałować

http://www.klikmapa.pl/jak-wybrac-lodowke.html

Warto przeczytać

Odp: Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

oloooo
  • oloooo

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam, ja też dostałem możliwość wypróbowania przekąsek Cheese Snack z projektu trnd. Cieszy mnie fakt, że te przekąski mogą stanowić urozmaicenie dla słodkich, lub słonych przekąsek z których korzystają nasze dzieci. Dzięki swojemu składowi - białko, wapń i minerały stanowią doskonałe uzupełnienie drugiego śniadania, lub jego równorzędny składnik. Brak konserwantów i barwników to ich dodatkowy atut. Doskonałą bazą do badań były nasze dzieci (5 i 10 lat) i ich szkolni koledzy. Zarówno w grupie starszej jak i młodszej przekąska naturalna - Original nie miała szans być nie zjedzona, smak Ketchup był zjadany w drugiej kolejności, lub gdy dzieci były głodne a nie miały nic innego pod ręką. Dzieci pierwsze kęsy zjadły z pewnym wahaniem. Każdy kolejny dzień to była już sprawa normalna tak jak pieczywo. W ramach kampanii część zestawów rozdysponowaliśmy wśród rodziny i znajomych. Z ich opinii wynika, że są pozytywnie zaskoczeni smakiem i alternatywą dla skorzystania ze snaków jako część śniadań i podwieczorków przeznaczonych dla swoich dzieci. Pakowanie produktu sprzyja zachowaniu czystości i świeżości, oraz daje możliwość do skorzystania z odpowiedniej porcji produktu. Smak Ketchup został raczej skonsumowany przez dorosłą część ankietowanych. Dzieci w większości poprzestały na ich spróbowaniu. Po zakończeniu akcji koledzy naszych dzieci zaczęły się dopominać od nich kiedy znowu przyniosą przekąski. Ich brak spowodował większe zainteresowanie produktem ze strony mam które słyszały od dzieci o tych przekąskach ale nie przykładały do tego większej uwagi. My również po zakończeniu kampanii zaopatrzyliśmy się w przekąski o smaku Original.

Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

oloooo
  • oloooo

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam, ja też dostałem możliwość wypróbowania przekąsek Cheese Snack z projektu trnd. Cieszy mnie fakt, że te przekąski mogą stanowić urozmaicenie dla słodkich, lub słonych przekąsek z których korzystają nasze dzieci. Dzięki swojemu składowi - białko, wapń i minerały stanowią doskonałe uzupełnienie drugiego śniadania, lub jego równorzędny składnik. Brak konserwantów i barwników to ich dodatkowy atut. Doskonałą bazą do badań były nasze dzieci (5 i 10 lat) i ich szkolni koledzy. Zarówno w grupie starszej jak i młodszej przekąska naturalna - Original nie miała szans być nie zjedzona, smak Ketchup był zjadany w drugiej kolejności, lub gdy dzieci były głodne a nie miały nic innego pod ręką. Dzieci pierwsze kęsy zjadły z pewnym wahaniem. Każdy kolejny dzień to była już sprawa normalna tak jak pieczywo. W ramach kampanii część zestawów rozdysponowaliśmy wśród rodziny i znajomych. Z ich opinii wynika, że są pozytywnie zaskoczeni smakiem i alternatywą dla skorzystania ze snaków jako część śniadań i podwieczorków przeznaczonych dla swoich dzieci. Pakowanie produktu sprzyja zachowaniu czystości i świeżości, oraz daje możliwość do skorzystania z odpowiedniej porcji produktu. Smak Ketchup został raczej skonsumowany przez dorosłą część ankietowanych. Dzieci w większości poprzestały na ich spróbowaniu. Po zakończeniu akcji koledzy naszych dzieci zaczęły się dopominać od nich kiedy znowu przyniosą przekąski. Ich brak spowodował większe zainteresowanie produktem ze strony mam które słyszały od dzieci o tych przekąskach ale nie przykładały do tego większej uwagi. My również po zakończeniu kampanii zaopatrzyliśmy się w przekąski o smaku Original.

Odpowiedz na/ edytuj Czego nigdy nie może zabraknąć?