Czego nigdy nie może zabraknąć?

Obserwuj wątek

Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

niekochana_ona
U mnie od niedawna nie może zabraknąć jednej rzeczy i jest nią Cheesee Snack firmy Zott. Dla mnie i dla moich dzieci rewelacja. Do szkolnego plecaka jako dodatek do drugiego śniadania. W domu jako szybka przekąska, aby dzieciaki nie marudziły i nie siedziały mi na głowie marudząc kiedy obiad. Przy wyjściu na zajęcia dodatkowe lub trening, aby nie wracać z pustym brzuszkiem do domu. Gorąco polecam jako domowy niezbędnik!

Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

kasia1987
  • kasia1987

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ojej, dużo rzeczy nie może zabraknąć! Ja w ogóle to się najlepiej czuję, jak wiem, że mam pochowane po szafkach makaron, ryż, jarzyny na zupę, ziemniaki i dużo przypraw. Jakoś tak bezpieczniej się wtedy czuję Łatwiej jest trzymać takie suche produkty z długą datą przydatności do spożycia, trudniej natomiast magazynować na zapas wędlinę. Ale w kuchni nie może u mnie też zabraknąć oliwy, oleju, mąki, proszku do pieczenia, dodatkowych porcji budyniu i galaretki (bo z nich zawsze można szybko wyczarować jakieś ciacho, a uwielbiam piec), oczywiście jajek, porcji mięsa na zupę, suszonych pomidorów, pomidorów w puszce, oliwek, cytryny, kawy, herbaty, mleka. Najlepiej też, jakby w zamrażalce była też posiekana dodatkowa porcja pietruszki i koperku, no i szpinaku. O chlebie nie wspomniałam, ale to jasne, że musi być No i masło! Ale pewnie to i tak nie wszystko Aha! No i pierogi od mamy! Ale akurat tych nigdy nie brakuje

Odp: Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

Marynio czytam któryś Twój wpis na forum i widzę, że próbujesz w wielu wątkach zdobyć tajne receptury restauracji Mekong z Krakowa. a może po cichutku robisz im taką promocję i reklamę?

marynio napisał(a):

Ostatnio zagustowałem w owocach morza, które mnie pokonały. Parę razy robiłem i klapa. Często jestem w Krakowie, więc wpadam do restauracji Mekong i próbuje rozgryź ich tajemnice przyrządzania.
Może ktoś z Was ma dobry przepis?

Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

WinoToskanii_pl
To oprócz jajek nie może zabraknąć także mleka i mąki,bo dopiero wtedy tak na dobrą sprawę mamy wszystko czego potrzeba aby wykonac podstawowy i smaczny posiłek.

Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

kaxto-nic
  • kaxto-nic

  • Posty: 8
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jak są jajka w lodówce, to jest wszystko. Nie wyobrażam sobie bez nich śniadania, a z całą resztą można sobie poradzić

Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

marynio
  • marynio

  • Posty: 58
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ponieważ często bywam w Krakowie i zakochałem się w kuchni orientalnej restauracji Mekong , i teraz kompletuję przyprawy. Nie
spodziewałem się, że tyle tego jest. Ale zupełnie inny smak ma np kurczak, bez tradycyjnego u nas pieprzu czy soli.

Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

marynio
  • marynio

  • Posty: 58
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ostatnio zagustowałem w owocach morza, które mnie pokonały. Parę razy robiłem i klapa. Często jestem w Krakowie, więc wpadam do restauracji Mekong i próbuje rozgryź ich tajemnice przyrządzania.
Może ktoś z Was ma dobry przepis?

Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

marynio
  • marynio

  • Posty: 58
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Wszystkie produkty spożywcze trzeba gdzieś przechować. A mnie siadła lodówka i okazało się, że to bez niej się nie obejdę. Ale od czego jest stronka electro.pl Lodówka będzie za dwa dni, całe szczęście bo to przecież środek lata.

Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Cukru (słodzę kawę i herbatę), soli (jest niezdrowa, ale bez niej każda potrawa jest mdła) i świeżych warzyw, które jem w ciągu dnia jako przekąskę

Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

Esa
  • Esa

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jajek i szpinaku!

Odpowiedz na/ edytuj Czego nigdy nie może zabraknąć?