Czego nigdy nie może zabraknąć?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

mala-madzia
MagdaMM napisał(a):

Jeśli robię jakieś ważne danie jak piszesz to wtedy staram się wszystkie składniki zgromadzić wcześniej aby nie latać do sklepu w trakcie jego przygotowania.
Zawsze jednak może się zdarzyć że czegoś zabraknie to wtedy jest alternatywa; można zrobić coś innego lub mieć swój sklep i w nim mieszkać, lub taką lodówkę żeby wszystko w niej pomieścić Wybór należy do Ciebie

Nie dokładnie o to mi w tym temacie chodziło, bo to oczywiste, że gdy chcemy coś przygotować to najpierw zaopatrzamy się w składniki bądź zastępujemy je tymi, które są z zasięgu naszej ręki Bardziej interesuje mnie bez czego nie obejdziecie się w kuchni? Bez jakiego produktu bądź przedmiotu? U Mnie na ten przykład właśnie zawsze muszą być jajka i kawa (tak jak napisałam wyżej) Nie obejdzie się również bez mojej ulubionej patelni, na której mogę zarówno podgrzewać, przysmażać jak i nawet gotować Na pewno też macie swoje ulubione sprzęty kuchenne bez których być może nawet nie wyobrażacie sobie dnia w kuchni?

Odp: Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

mala-madzia
MagdaMM napisał(a):

Madziu z czasem przejdzie Ci latanie do sklepu aby tylko dogodzić ukochanemu.Jak nie masz jajek możesz zrobić jakieś kanapeczki. Jak nie masz mleka do kawy to zrób mu pyszną herbatkę.No chyba że ukochany byłby w stanie zrobić to samo dla Ciebie. Jeśli tak, to nie pozostaje Ci nic innego jak tylko gonić do sklepu i to jednej nóżce Powodzenia

My zawsze robimy sobie na wzajem jedzonko i to jest u nas normalne i taka drobna przyjemność a bardzo cieszy Przeważnie gdy ja mam na coś ochotę to On leci po to do sklepu a jak On to ja hi hi albo razem hi hi hi i to jest fajne

Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

MagdaMM
  • MagdaMM

  • Posty: 101
  • Przepisy: 5
  • Artykuły: 0
Jeśli robię jakieś ważne danie jak piszesz to wtedy staram się wszystkie składniki zgromadzić wcześniej aby nie latać do sklepu w trakcie jego przygotowania.
Zawsze jednak może się zdarzyć że czegoś zabraknie to wtedy jest alternatywa; można zrobić coś innego lub mieć swój sklep i w nim mieszkać, lub taką lodówkę żeby wszystko w niej pomieścić Wybór należy do Ciebie

Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

MagdaMM
  • MagdaMM

  • Posty: 101
  • Przepisy: 5
  • Artykuły: 0
Madziu z czasem przejdzie Ci latanie do sklepu aby tylko dogodzić ukochanemu.Jak nie masz jajek możesz zrobić jakieś kanapeczki. Jak nie masz mleka do kawy to zrób mu pyszną herbatkę.No chyba że ukochany byłby w stanie zrobić to samo dla Ciebie. Jeśli tak, to nie pozostaje Ci nic innego jak tylko gonić do sklepu i to jednej nóżce Powodzenia

Czego nigdy nie może zabraknąć?

mala-madzia
Ostatnio, gdy w niedzielny poranek otworzyłam lodówkę z zamiarem przygotowania ukochanemu pysznej jajeczniczki okazalo się, że nie ma jajek. Pospiesznie wstawiłam więc wodę na kawusię, by ukochany wypił ją sobie, gdy ja w międzya czasie pobiegnę do najbliższego otwartego sklepu po jaja. Gdy juz woda na kawkę ugotowała się, okazało się, ze... nie ma ani kropelki mleka!
Czego w Waszej kuchni nie może nigdy zabraknąć? A może też mieliście podobną sytuacje przygotowując jakieś ważne danie okazało się, że zabrakło głównego składnika

zmieniono 1 raz (ostatnio 20 mar 2013 10:49 przez zozolek)

Odpowiedz na/ edytuj Czego nigdy nie może zabraknąć?