Dieta Protal

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Dieta Protal

Pojemsobie
  • Pojemsobie

  • Posty: 171
  • Przepisy: 33
  • Artykuły: 12
Dzisiaj 30.10.2009, waga mniej o 23 kg, samopoczucie? Tego nie da się nawet opisać, euforia! Żadnego uczucia głodu.

Odp: Dieta Protal

zobaczylam swietne zdjecie reklamowe wiec dodaje
obrazek

Odp: Odp: Dieta Protal

Krzysztof77
Persik napisał(a):

ach te cud diety szybko stracisz kilogramy ale podwójnie je odzyskasz


Na szczescie to nie dotyczy Protalu. Protal to nie "dieta-cud" tylko sposob zywienia o mocnych naukowych podstawach i dlugiej praktyce (dluzszej niz podaje dr. Dukan).

Z praktyki moge powiedziec z waga szybko leci i nawet po odstawieniu diety nie ma istotnego przyboru wagi. Bialko dziala jak kolo zamachowe na metabolizm, ktore dosc trudno jest zatrzymac.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Dieta Protal

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
bela73 napisał(a):

Witaj. Na śniadania zjadam jogurt naturalny lub serek z Piątnicy - light, drugie śniadanie to jakaś sałatka z kurczakiem (pieczony bez tłuszczu) lub makrelą wędzoną. Na obiady w większości rybki np. filet z dorsza, do tego marchew, pietruszka, seler pokrojone w paski, trochę cytryny, soli i pieprzu, wszystko zawijam w folię i na ok. 0,5 godz. do piekarnika - palce lizać. Podobnie, tyle,że bez warzyw a z dodadkiem lubczyka i zielonej pietruszki pstrąg. Pozdrawiam i życzę smacznego

Dzięki

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Dieta Protal

bela73
  • bela73

  • Posty: 2
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
Witaj. Na śniadania zjadam jogurt naturalny lub serek z Piątnicy - light, drugie śniadanie to jakaś sałatka z kurczakiem (pieczony bez tłuszczu) lub makrelą wędzoną. Na obiady w większości rybki np. filet z dorsza, do tego marchew, pietruszka, seler pokrojone w paski, trochę cytryny, soli i pieprzu, wszystko zawijam w folię i na ok. 0,5 godz. do piekarnika - palce lizać. Podobnie, tyle,że bez warzyw a z dodadkiem lubczyka i zielonej pietruszki pstrąg. Pozdrawiam i życzę smacznego

Odp: Odp: Odp: Odp: Dieta Protal

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
bela73 napisał(a):

Witam serdecznie. Dietę protal rozpoczęłam 21 września 09r. Trochę mnie ubyło. Z rozmiaru 44 do 40/42. Bardzo mnie to cieszy. Mam jednak pewne wątpliwości co do długości stosowania fazy II. Czy możesz coś na ten temat napisać? Pozdrawiam

Bela .czy mogłabyś podać parę przepisów do tej diety?

Odp: Odp: Odp: Dieta Protal

bela73
  • bela73

  • Posty: 2
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
Witam serdecznie. Dietę protal rozpoczęłam 21 września 09r. Trochę mnie ubyło. Z rozmiaru 44 do 40/42. Bardzo mnie to cieszy. Mam jednak pewne wątpliwości co do długości stosowania fazy II. Czy możesz coś na ten temat napisać? Pozdrawiam

Odp: Dieta Protal

Pojemsobie
  • Pojemsobie

  • Posty: 171
  • Przepisy: 33
  • Artykuły: 12
Witaj Tokijko, dziękuję za pozdrowienia. Waga powolutku spada, już jest 129 kg czyli spadek o 21 kg. Zwolniłem tempo bo coś za szybko to idzie hahahahahaha. Samopoczucie doskonałe. Osobiście polecam, niedowiarków i tak nie przekonam, szkoda do nich dyskusji. Niech sprawdzą na sobie stosując tą dietę TYLKO przez dwa tygodnie, sami się przekonają jak działa. Ale należy podejść uczciwie a nie podjadać rzeczy niedozwolone na boku.

Odp: Dieta Protal

Jak tam rezultaty? Widze po Twoich wpisach Pojemsobie,ze jestes nadal na "minus" He he w tym wypadku to dobrze sciskam

zmieniono 1 raz (ostatnio 01 paź 2009 04:00 przez tokijka)

Odp: Odp: Odp: Dieta Protal

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Doro napisał(a):

Persik napisał(a):

ach te cud diety szybko stracisz kilogramy ale podwójnie je odzyskasz

Kochany Persiku, musimy dziewczyny na duchu podtrzymac, wiec trzymajmy kciuki

Ale ona już wypluła

Odpowiedz na/ edytuj Dieta Protal