Do moderatorów !

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Do moderatorów !

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
MAGDALENA80 napisał(a):

JA mam pytanko ile czeka sie na akceptacje zdjec do przepisu bo u mnie trwa to juz trzy dni, jest to normalne

Zaakceptowane.

Odp: Odp: Do moderatorów !

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
45Kazik napisał(a):

Moja prośba, mam wrażenie, że nie będzie tylko moją.

W związku z wstawianiem zdjęć niewiadomego pochodzenia i często nie mających wiele wspólnego z daniem do którego są doklejane "foto-dzieła", proszę o niedoklejanie żadnych zdjęć do moich przepisów, bez uzyskania mojej akceptacji.
Z góry serdecznie dziękuję za uwzględnienie mojej prośby.


OK, szanujemy Twoja prosbe.

Odp: Do moderatorów !

MAGDALENA80
JA mam pytanko ile czeka sie na akceptacje zdjec do przepisu bo u mnie trwa to juz trzy dni, jest to normalne

Odp: Do moderatorów !

Moja prośba, mam wrażenie, że nie będzie tylko moją.

W związku z wstawianiem zdjęć niewiadomego pochodzenia i często nie mających wiele wspólnego z daniem do którego są doklejane "foto-dzieła", proszę o niedoklejanie żadnych zdjęć do moich przepisów, bez uzyskania mojej akceptacji.
Z góry serdecznie dziękuję za uwzględnienie mojej prośby.



zmieniono 1 raz (ostatnio 11 mar 2009 17:25 przez 45Kazik)

Odp: Odp: Do moderatorów !

dobry napisał(a):

Czy Wy sie klocicie czy mi sie tylko wydaje?



To nie kłotnia, to tylko pokaz kultury przerośniętej emocjonalnie nastolatki.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Do moderatorów !

anullka7 napisał(a):

45Kazik napisał(a):

anullka7 napisał(a):

45Kazik napisał(a):

Glumanda napisał(a):

Bahus..Ty jak zwykle.. wszystko i nic.....
W Twoim wieku..powinno sie miec juz jakies wlasne zdanie.. a nie tak..ani slodkie ani kwasne..


To właśnie Jego styl: nie wypowiadac się jasno (wkurzajacy czytelnika Jego wypowiedzi) ale to co napisał przekładając na zwykły, prosty język miało być:
"ojejku Anulko aleś nas wystraszyła groźbą o niewstawianiu swoich przepisów ... jeszcze trochę i ja(Bahus) narobię w portki ze strachu."
Ja natomiast odczytuję to : "a idź sobie, i nie strasz (smarkata) dorosłych swoim odejściem ... przyjdą inni, nie ma niezastąpionych".
Tylko ten styl(groźb i reakcji "tłumu") przypomina mi coś ... ciekawe jaką "ten ktoś" dostał odpowiedź ... no ale to już inna historia.

O kurcze, znów zaczyna śmierdzieć złośliwościami jak na w-żecie


Anulka(?!), ... znow zaczynasz cos jak na WŻ-ecie. Zmień styl i słownictwo, sama robisz smród i prowokujesz ...
Uważasz, że ja piszę złośliwie ...przeczytaj jescze raz ... Nie wiesz gdzie jest jawna drwina i kpina, która ja tylko zinterpretowalem, przeczytaj Kto z Ciebie zakpił.
Jednak przyznaje mu rację, po Twoim wystapieniu i aluzji.

Czytać umiem,nikogo nie prowokuję,chciałam zaznaczyć że to Ciebie zbanowali na WŻecie, jak Ty to nazwałeś?za robienie smrodu,i ubliżanie innym użytkownikom,więc daruj sobie! widzę że teraz tutaj zaczynasz.


Jednak mam wiecej taktu od Ciebie i nie odpowiem tu na forum. Przesłałem odpowiedź na P.W. ... i kończę tym dyskusję. Może coś zrozumiesz. Ale raczej watpię.

Odp: Do moderatorów !

A jednak mówiłam, że magiel
Czasami jest faktycznie problem, nie wszyscy potrafią odróżnić delikatną aluzję od żartu.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Do moderatorów !

anullka7
  • anullka7

  • Posty: 246
  • Przepisy: 514
  • Artykuły: 0
45Kazik napisał(a):

anullka7 napisał(a):

45Kazik napisał(a):

Glumanda napisał(a):

Bahus..Ty jak zwykle.. wszystko i nic.....
W Twoim wieku..powinno sie miec juz jakies wlasne zdanie.. a nie tak..ani slodkie ani kwasne..


To właśnie Jego styl: nie wypowiadac się jasno (wkurzajacy czytelnika Jego wypowiedzi) ale to co napisał przekładając na zwykły, prosty język miało być:
"ojejku Anulko aleś nas wystraszyła groźbą o niewstawianiu swoich przepisów ... jeszcze trochę i ja(Bahus) narobię w portki ze strachu."
Ja natomiast odczytuję to : "a idź sobie, i nie strasz (smarkata) dorosłych swoim odejściem ... przyjdą inni, nie ma niezastąpionych".
Tylko ten styl(groźb i reakcji "tłumu") przypomina mi coś ... ciekawe jaką "ten ktoś" dostał odpowiedź ... no ale to już inna historia.

O kurcze, znów zaczyna śmierdzieć złośliwościami jak na w-żecie


Anulka(?!), ... znow zaczynasz cos jak na WŻ-ecie. Zmień styl i słownictwo, sama robisz smród i prowokujesz ...
Uważasz, że ja piszę złośliwie ...przeczytaj jescze raz ... Nie wiesz gdzie jest jawna drwina i kpina, która ja tylko zinterpretowalem, przeczytaj Kto z Ciebie zakpił.
Jednak przyznaje mu rację, po Twoim wystapieniu i aluzji.

Czytać umiem,nikogo nie prowokuję,chciałam zaznaczyć że to Ciebie zbanowali na WŻecie, jak Ty to nazwałeś?za robienie smrodu,i ubliżanie innym użytkownikom,więc daruj sobie! widzę że teraz tutaj zaczynasz.

Odp: Do moderatorów !

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Czy Wy sie klocicie czy mi sie tylko wydaje?

Odp: Odp: Odp: Odp: Do moderatorów !

anullka7 napisał(a):

45Kazik napisał(a):

Glumanda napisał(a):

Bahus..Ty jak zwykle.. wszystko i nic.....
W Twoim wieku..powinno sie miec juz jakies wlasne zdanie.. a nie tak..ani slodkie ani kwasne..


To właśnie Jego styl: nie wypowiadac się jasno (wkurzajacy czytelnika Jego wypowiedzi) ale to co napisał przekładając na zwykły, prosty język miało być:
"ojejku Anulko aleś nas wystraszyła groźbą o niewstawianiu swoich przepisów ... jeszcze trochę i ja(Bahus) narobię w portki ze strachu."
Ja natomiast odczytuję to : "a idź sobie, i nie strasz (smarkata) dorosłych swoim odejściem ... przyjdą inni, nie ma niezastąpionych".
Tylko ten styl(groźb i reakcji "tłumu") przypomina mi coś ... ciekawe jaką "ten ktoś" dostał odpowiedź ... no ale to już inna historia.

O kurcze, znów zaczyna śmierdzieć złośliwościami jak na w-żecie


Anulka(?!), ... znow zaczynasz cos jak na WŻ-ecie. Zmień styl i słownictwo, sama robisz smród i prowokujesz ...
Uważasz, że ja piszę złośliwie ...przeczytaj jescze raz ... Nie wiesz gdzie jest jawna drwina i kpina, która ja tylko zinterpretowalem, przeczytaj Kto z Ciebie zakpił.
Jednak przyznaje mu rację, po Twoim wystapieniu i aluzji.

Odpowiedz na/ edytuj Do moderatorów !