Do moderatorów !

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Do moderatorów !

Borubar napisał(a):

Luzie sa tylko ludzmi i nie wymagajmy zeby przy przyroscie 30-50 przepisow dziennie dalo sie to wszystko ogarnac bez jakiejś wpadki.

ps. Kaziu czy ty nie pracowales w wywiadzie



Nie chcieli mnie tam, bo za dużo myślałem i zbyt celnie. Oni szukali takich co wykonują ślepo rozkazy. Teraz przenieśli ich do ABW(absolutne bałwany wywiadu), część do BOR-u (biuro ośmieszania rządu) i jeszcze jakichś tam

Odp: Do moderatorów !

majgrz11maja
Dopóki "ktoś" demonstracyjnie nie zostanie wyrzucony za łamanie regulaminu by to zahamować to my możemy sobie tu bla,bla bla .Nie będzie w tedy żadnych złośliwości i zapanuje powszechna miłość ,bo przecież lubimy gotować i eksponować SWOJE przepisy ,a to raczej łączy niż dzieli.

Odp: Odp: Odp: Do moderatorów !

anullka7
  • anullka7

  • Posty: 246
  • Przepisy: 514
  • Artykuły: 0
45Kazik napisał(a):

Glumanda napisał(a):

Bahus..Ty jak zwykle.. wszystko i nic.....
W Twoim wieku..powinno sie miec juz jakies wlasne zdanie.. a nie tak..ani slodkie ani kwasne..


To właśnie Jego styl: nie wypowiadac się jasno (wkurzajacy czytelnika Jego wypowiedzi) ale to co napisał przekładając na zwykły, prosty język miało być:
"ojejku Anulko aleś nas wystraszyła groźbą o niewstawianiu swoich przepisów ... jeszcze trochę i ja(Bahus) narobię w portki ze strachu."
Ja natomiast odczytuję to : "a idź sobie, i nie strasz (smarkata) dorosłych swoim odejściem ... przyjdą inni, nie ma niezastąpionych".
Tylko ten styl(groźb i reakcji "tłumu") przypomina mi coś ... ciekawe jaką "ten ktoś" dostał odpowiedź ... no ale to już inna historia.

O kurcze, znów zaczyna śmierdzieć złośliwościami jak na w-żecie

zmieniono 2 razy (ostatnio 09 mar 2009 21:32 przez anullka7)

Odp: Odp: Odp: Do moderatorów !

Luzie sa tylko ludzmi i nie wymagajmy zeby przy przyroscie 30-50 przepisow dziennie dalo sie to wszystko ogarnac bez jakiejś wpadki.

ps. Kaziu czy ty nie pracowales w wywiadzie

Odp: Odp: Do moderatorów !

Glumanda napisał(a):

Bahus..Ty jak zwykle.. wszystko i nic.....
W Twoim wieku..powinno sie miec juz jakies wlasne zdanie.. a nie tak..ani slodkie ani kwasne..


To właśnie Jego styl: nie wypowiadac się jasno (wkurzajacy czytelnika Jego wypowiedzi) ale to co napisał przekładając na zwykły, prosty język miało być:
"ojejku Anulko aleś nas wystraszyła groźbą o niewstawianiu swoich przepisów ... jeszcze trochę i ja(Bahus) narobię w portki ze strachu."
Ja natomiast odczytuję to : "a idź sobie, i nie strasz (smarkata) dorosłych swoim odejściem ... przyjdą inni, nie ma niezastąpionych".
Tylko ten styl(groźb i reakcji "tłumu") przypomina mi coś ... ciekawe jaką "ten ktoś" dostał odpowiedź ... no ale to już inna historia.


zmieniono 1 raz (ostatnio 09 mar 2009 20:21 przez 45Kazik)

Odp: Do moderatorów !

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
Bahus..Ty jak zwykle.. wszystko i nic.....
W Twoim wieku..powinno sie miec juz jakies wlasne zdanie.. a nie tak..ani slodkie ani kwasne..

Odp: Do moderatorów !

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
anullka7 napisał(a):

To co się dzieje na tej stronie,przechodzi ludzkie pojęcie,ludzie się starają wstawiają własnoręcznie robione przepisy i zdjęcia ,a inni łamią regulamin!
kopiują zdjęcia z innych stron,mało tego,skanują z książek ,a szanowni moderatorzy dają na to przyzwolenie,Darek 112 dodał 3 przepisy ze skanami zdjęć z książek ,chyba tylko ślepiec by tego nie zauważył,POMIDOROWE ŻAGLÓWKI,BAŚNIOWY ZEGAR DO SCHRUPANIA,JAMNICZKI,mało tego inni dodają zdjęcia z W-żetu z ich hologramem ,i jest to akceptowane ,normalnie wstyd.Dlatego postanowiłam więcej ,nie wstawiać żadnych swoich przepisów na tej stronie ( Pomyliłam się co do tej strony,przepraszam.


Ufffffffffffffffffffffffff... Powiało grozą
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Odp: Do moderatorów !

Pojemsobie
  • Pojemsobie

  • Posty: 171
  • Przepisy: 33
  • Artykuły: 12
Danusia, już OK

Odp: Odp: Do moderatorów !

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
Pojemsobie napisał(a):

mam pytanie, jak wstawić zdjęcie teraz , gdy przepis już jest zatwierdzony przez administratora? Pisze, że operacja nie powiodła się. Proszę o radę

Za duze zdjecie.. musisz je zmniejszyc Jak nie potrafisz wyslij mi je na email.. a ja Ci pomniejsze.

Odp: Do moderatorów !

Pojemsobie
  • Pojemsobie

  • Posty: 171
  • Przepisy: 33
  • Artykuły: 12
mam pytanie, jak wstawić zdjęcie teraz , gdy przepis już jest zatwierdzony przez administratora? Pisze, że operacja nie powiodła się. Proszę o radę

Odpowiedz na/ edytuj Do moderatorów !