Do moderatorów !

Obserwuj wątek

Odp: Do moderatorów !

astra
  • astra

  • Posty: 605
  • Przepisy: 37
  • Artykuły: 0
Kaziu stuknijmy się

Odp: Odp: Odp: Do moderatorów !

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
dobry napisał(a):

majgrz11maja napisał(a):

Dopóki "ktoś" demonstracyjnie nie zostanie wyrzucony za łamanie regulaminu by to zahamować to my możemy sobie tu bla,bla bla .


Była już taka akcja na zakonczenie któregoś miesiąca (chyba grudnia). Polecialy glowy (z rankingu), przetasowania sie porobily i byla chwila spokoju. Niestety tylko chwila...

Przeciez Wy kazdy przepis akceptujecie? wiec na czym polega to zadanie? skoro i tak wchodzi pelno koni trojanskich
Nawet gdybyscie dopuszczali przepisy bez akceptacji.. to i tak uzytkownicy wylapywaliby je... i wysylali do Was linki, z tym co podpadlo..a tak.. kazdy przepis jest niby akceptowany przez "góre" a i tak pojawiaja sie kwiatki.. Macie podwojna robote.. raz akceptacja..a dwa ponowne sprawdzanie tego, co nam podpadnie...

Odp: Odp: Odp: Do moderatorów !

astra napisał(a):

45Kazik napisał(a):

Astra, chyba nie mowisz tego poważnie, nauczony smutnym doswiadczeniem jednak usmiechnę się
A tak mniej poważnie, nie chciałbym by ktoś wkleił mi "pagiata", inny "przyłozył", a ja miałbym się tłumaczyć.

Kaziu to byłoby zabawne jakby tak do Twojej zupy rybnej ktoś wkleił fotkę rybaka na kutrze


Ty jednak chcesz ...pychola co?...masz ja sie tak dopominasz ...ale łakomczuch

Odp: Odp: Do moderatorów !

elcia napisał(a):

z tego co pamietam z histirii dyktatorze zwykle nienajlepiej koncza



Wiem i dlatego robię wszystko by nienajlepiej skończyć
Nawiasem mówiąc mam w tym chyba już wprawę, sa takie osoby co już mnie znają od tej strony.

Odp: Odp: Do moderatorów !

astra
  • astra

  • Posty: 605
  • Przepisy: 37
  • Artykuły: 0
45Kazik napisał(a):

Astra, chyba nie mowisz tego poważnie, nauczony smutnym doswiadczeniem jednak usmiechnę się
A tak mniej poważnie, nie chciałbym by ktoś wkleił mi "pagiata", inny "przyłozył", a ja miałbym się tłumaczyć.

Kaziu to byłoby zabawne jakby tak do Twojej zupy rybnej ktoś wkleił fotkę rybaka na kutrze

Odp: Odp: Do moderatorów !

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
majgrz11maja napisał(a):

Dopóki "ktoś" demonstracyjnie nie zostanie wyrzucony za łamanie regulaminu by to zahamować to my możemy sobie tu bla,bla bla .


Była już taka akcja na zakonczenie któregoś miesiąca (chyba grudnia). Polecialy glowy (z rankingu), przetasowania sie porobily i byla chwila spokoju. Niestety tylko chwila...

Odp: Do moderatorów !

Astra, chyba nie mowisz tego poważnie, nauczony smutnym doswiadczeniem jednak usmiechnę się
A tak mniej poważnie, nie chciałbym by ktoś wkleił mi "pagiata", inny "przyłozył", a ja miałbym się tłumaczyć.

Odp: Do moderatorów !

elcia
  • elcia

  • Posty: 182
  • Przepisy: 2
  • Artykuły: 1
z tego co pamietam z histirii dyktatorze zwykle nienajlepiej koncza

Odp: Odp: Do moderatorów !

astra
  • astra

  • Posty: 605
  • Przepisy: 37
  • Artykuły: 0
45Kazik napisał(a):

Moja prośba, mam wrażenie, że nie będzie tylko moją.

W związku z wstawianiem zdjęć niewiadomego pochodzenia i często nie mających wiele wspólnego z daniem do którego są doklejane "foto-dzieła", proszę o niedoklejanie żadnych zdjęć do moich przepisów, bez uzyskania mojej akceptacji.
Z góry serdecznie dziękuję za uwzględnienie mojej prośby.


Ależ z Ciebie Dyktator

Odp: Do moderatorów !

MAGDALENA80
dziekuje

Odpowiedz na/ edytuj Do moderatorów !