Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

katecake
  • katecake

  • Posty: 31
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 24
Dziękuje za wszystkie polecane miejsca, z chęcią je odwiedzę.
W najbliższym czasie sama postaram się coś polecić

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

marecelinka
Jesli jesteś wielbicielka włoskiej kuchni, to polecam ci Mela Verde na chmielnej, mają naprawdę wyśmienite pasty, no i przede wszystkim lokalizacja jest świetna - zaraz zaraz przy Nowym Świecie. jak na centrum, ceny jak najbardziej przystępne. Co ciekawe oferują również naukę włoskiej kuchni i prawdziwej pizzy - jak dla mnie super, bo kocham pichcić

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

jarilitmanen
Jeśli chodzi o tanie restauracje w Warszawie przy ulicy Szpitalnej mieści się cafe-bar Phuong Anh, Serwują tam potrawy orientalne. Większość dań: po 12 zł lub kurczak curry za 10 zł. Jeśli chodzi o romantyczne http://www.zielnikcafe.pl to polecam tą w linku.

zmieniono 2 razy (ostatnio 29 lis 2010 11:27 przez jarilitmanen)

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

JakubJ
  • JakubJ

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Razem z żoną otworzyliśmy niedawno lunch bar bistro ToTu.
Postawiliśmy na jakość jedzenia i polską kuchnię. Wystrój pozostawia jeszcze trochę do życzenia, ale klienci czują się swobodnie. Przy tym czynsz jest znośny więc jesteśmy w stanie oferować Lunche już od 12zł. A pełne zestawy obiadowe od 15zł.
Czas oczekiwania u nas jest do 15min i jest na prawdę smacznie.
Menu mamy codziennie nowe, w weekendy na razie śniadania.

Sprawdźcie Nas sami:
www.totu.waw.pl

Zapraszamy

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

thegrooba
  • thegrooba

  • Posty: 590
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 0
Małe miejsce, mało miejsca,stolików,nieciekawy wystrój, duszno, no i kolejki- zwłaszcza w weekendy- masakra. Tyle wad.

Teraz konkrety- czyli zaletyKnajpka wietnamska Toan Pho. Na ulicy Chmielnej. Duuuża micha treściwej zupy 14 zł, sajgonki 10 zł. W zupie mnóstwo fajnych dodatków w aromatycznym bulionie-prócz makaronu, warzyw, grzybów i kiełków do wyboru - krewetkami, kaczką, chrupiącym karpiem, wołowiną, pierożkami wonton, do tego cytrynka, cebulka dymka, świeża kolendra i inne zielsko. Możliwość skorzystania z wielu dodatków- marynowany czosnek, płatki czosnku, pasty, sosy, np ostry sambala oelek. Zupki gorące, treściwe, godne polecenia.

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

Kliszka
  • Kliszka

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja nie lubie szybko jeść.
w końcu żyje się po to aby jeść.
jeśli chodzi o to aby tanio zjeść to ja mam parę dobrych sposobów.
Bardzo popularne zakupy grupowe oferują praktycznie codziennie jakiś zniżki do gastronomii.
np: Open szwedzki stół dla 2 os za 45zł. to teraz oferuje
www.wartorazem.pl
warto się orientować na takie zniżki.

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

Polecam: Tel a viv cafe + Deli na Poznańskiej pomiędzy Wilczą a Hożą, szczególnie tym, którzy szukają bardziej po wegetariańsku są pyszne pasty do pity lub chleba (takie ala humus). Fajna atmosfera. Ceny przystępne.

zmieniono 1 raz (ostatnio 08 wrz 2010 09:50 przez Tit)

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

Pablito
  • Pablito

  • Posty: 380
  • Przepisy: 10
  • Artykuły: 0
Leniwa Gospodyni na Nowowiejskiej. Ścisłe centrum, NISKIE ceny, bar (trochę jak mleczny) i sklep w którym można zakupić wszystko to samo co w barze, ale zimne na wynos do odgrzania w domu.

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

Babciagramolka
A ja wracam do pytania - Gdzie można zjeść dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie .Rozumiem ,że chodzi o to by porcja była odpowiednia ( a nie wielkości kostki domina) , tanio czyli na kieszeń studenta czy emeryta i szybko tzn 15 minut. Bary shusi i krewetki raczej w tym sie nie mieszczą . Może Warszawiacy znają jakieś bary typu dawnych mlecznych gdzie dają domowe pierogi , naleśniki , proste zupy ( jadalne i pachnące ) , pyzy , zapiekanki ? Kiedyś hitem były pyzy na Bazarze Różyckiego i flaki u Flisa ( ale to było 30 lat temu jak przez krótki czas mieszkałam pod Warszawą ) .Gdzie teraz można coś zjeść ? Pytałam, syna - guzik - on chodzi na miasto do pizzerii i na kebab .

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Najlepsza i najtańsza restauracja na Dworcu Centralnym.
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odpowiedz na/ edytuj Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??