Jaką zmywarkę polecacie?

Obserwuj wątek

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

BEEA123
  • BEEA123

  • Posty: 89
  • Przepisy: 9
  • Artykuły: 0
Ja mam zmywarkę Whirlpool -60 cm(od 1,5 roku).Jestem z niej bardzo zadowolona.
Wieczorem od 22 mam tzw.nocną taryfę ,więc ją włączam ,a rano wyjmuję naczynia.
Jest to moja pierwsza zmywarka,więc nie mogę nic powiedzieć na temat innych zmywarek,ale jednego możecie być pewni,że tak jak zmywarka zmyje naczynia ,to żadna ręka tego nie zrobi.I nie słuchać ,że to nie prawda że zużywa mniej wody czy prądu.Przekonacie się ,że mniej .Bo ja np. co chwilę stałam przy zlewie i co rusz myłam to co w nim było.Tak z 5-6 razy na dzień.Woda musiała być ciepła ,no i do płukania też woda( nieważne czy ciepła czy zimna).A teraz, raz na dzień włączę i pozmywa wszystko,łącznie z garami (oprócz teflonu).Zmywarka to super sprawa.

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

Marta11
  • Marta11

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Moja tesciowa ma ta wyzsza 60cm
http://www.moderni.pl/towar-9457-zmywarka_amica_zza6614i_.html
i jest z niej bardzo zadowolona,to moze byc dobry wybór.

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

jarek-energy
środki sa bardzo ważne tak jak mówiłem , ważne jest tez by mieć np więcej sztućców itd i by była ekonomiczna - małe zużycie wody , są w zmywarkach dobre programy w mojej na 0,5 godziny 8 litrow wody . 0,8 kWh - i niema mocnych - domywa

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
swiatlo w srodku jest istotne, bo niektore talerze boja sie ciemnosci...

zmywarki sa fajne, ja uzywalam boscha i ziemensa, obie bardzo fajne, a czy domywaja - to raczej zalezy od srodkow, ktorych do nich uzyjesz

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

jarek-energy
AEG Favorit produkowane są do tej pory ale ju inne , ulepszone nawet ze światłem w środku itd , uzywaja mało wod i energii , by nie było niedomytych naczyń trzeba uzywac proszku do zmywarek , nie tabletek ( wszystko w jednym) tylko normalnie proszek ( dobry) sól i nablyszczacz , mimo reklam tabsów , to własnie takie stosowanie jest lepsze i ..tańsze!

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

malgorzata
Ja mam AEG Favorit, ale ma juz pare lat..

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

magdalennab
a jaki model markę polecasz

Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

malgorzata
Mam zmywarke od wielu lat i jestem bardzo zadowolona. Trudno mi sie przestawic, jak przyjezdzam do moich rodzicow i wszystko trzeba w rekach myc. Szczegolnie po imprezie!
Jak zmywarka jest dobra to i naczynia dobrze umyje. Na jeden kubek i garnek tez nie wlaczam, ale nie przeszkadza mi, ze naczynia stoja w zmywarce 2 dni. I przede wszystkim zmywarka oszczedza wode. Poprzez reczne mycie zuzywa sie o wiele wiecej wody.
A najwazniejsza zaleta to oszczednosc czasu, ktory moge wykorzystac na inne przyjemnosci tego zycia!

Odp: Odp: Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

magdalennab
a tak w ogóle zmywarka to dobry sprzęt
ja bym nawet chciała mieć takie ustrojstwo ale wielu mi powtarza że mimo reklam mnóstwo prądu ciągnie i wody
że trzeba zbierać naczynia żeby ją włączyć bo po co myć w niej jeden garnek trzy kubki i dwa talerze no i najgorszy zarzut że naczynia często są niedomyte i bez płukania resztek to już w ogóle więc jak to z nią jest

Odp: Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

Do wyboru masz: Siemens/Bosch lub AEG/Electrolux to jak wybór miedzy VW/Audi a Opel/Chevrolet. Innymi słowy ważniejszy jest model i jego możliwości, w AEG za mniejsze pieniążki kupisz wyższy model z 1/2 wsadu, opcja 3w1, <50dB, <13l itd...
za ok 1300 zl. W Siemensie czy Boschu trzeba dać ok 1700 zl takie bajery.

Ps. jak tylko masz możliwość bierz model 60cm.

Odpowiedz na/ edytuj Jaką zmywarkę polecacie?