Mamy nowy konkurs S.O.S. do każdej potrawy!!

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Mamy nowy konkurs S.O.S. do każdej potrawy!!

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Cherry, dlaczego? przecież nagrodę dostał przepis, który nijak się miał do zdjęcia?! zdjęcie bardzo słusznie usunięto, nie wiem czy zawstydziła się autorka czy zadziałał moderator, ale powinno się zdyskwalifikować użytkownika, który oszukuje a nie robi się tego - jak to wygląda?

Odp: Mamy nowy konkurs S.O.S. do każdej potrawy!!

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Myślę, że docenione zostaną przede wszystkim te przepisy, w których sos sojowy zagościł w sposób niebanalny, łyżeczka dodana do zupy czy gulaszu - nikogo nie obrażając - małe ma szanse na wygraną

Odp: Mamy nowy konkurs S.O.S. do każdej potrawy!!

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Witam!
Wrzuciłam kilka przepisów konkursowych , ale brak czasu nie pozwala na zabawienie się z Wami daniami z sosem sojowym, choć zawsze jest w mojej kuchni i korzystam z niego.
Nie podoba mi się jednakże parcie na siłę i wstawianie np.przepisów , w których nie było sosu sojowego (przepis znam z innej strony), a tu dopisana 1 łyżeczka sosu sojowego i już mamy danie konkursowe.Zdjęcie pozostało to samo.Jak wiec można szybko przygotować potrawy na konkurs? Wystarczy (dla co niektórych) wpisać do przepisu sos sojowy , choć go w nim nie było i gotowe!
W takim wypadku to konkurs przestaje bawić, prawda?
Mimo to miłej zabawy życzę.

Odp: Mamy nowy konkurs S.O.S. do każdej potrawy!!

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Gratulacje dla eli_555 za Danie Tygodnia Golonka w kapuście prezentuje się świetnie

Ciekawa jestem, komu teraz się poszczęści - informację o nowej Nagrodzie Tygodnia znajdziecie w newsletterze, a więc czytajmy uważnie w najbliższy czwartek

Odp: Mamy nowy konkurs S.O.S. do każdej potrawy!!

BR
  • BR

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Gratulujemy autorom kolejnych zwycięskich przepisów w konkursie S.O.S. do każdej potrawy:
thegrooba za danie Wontony - pontony na jeziorze barszczu
anetalive za danie Kurczak na ostro
Zostało jeszcze 15 zestawów do wygrania, a w najbliższy czwartek wybieramy Danie Tygodnia, więc jest o co walczyć!
Miłego pichcenia i wymyślania kolejnych wspaniałości Niech Wasze dania krzyczą "S.O.S!"
Miłego weekendu życzy Biuro Reklamy


Odp: Mamy nowy konkurs S.O.S. do każdej potrawy!!

BR
  • BR

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Kolejny zestaw produktów TaoTao trafia do Pyzy za przepis:
https://gotujmy.pl/sojowy-kurczak-z-makaronem-ryzowym,przepisy,74691.html
Od samego patrzenia człowiek jest głodny
Gratulujemy!

Odp: Mamy nowy konkurs S.O.S. do każdej potrawy!!

BR
  • BR

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Gratulujemy kolejnemu zwycięzcy!
Tym razem zestaw produktów TaoTao wędruje do autorki przepisu:
https://gotujmy.pl/sajgolabki,przepisy,74886.html
Czekamy na kolejne wspaniałe przepisy

Odp: Mamy nowy konkurs S.O.S. do każdej potrawy!!

Pablito
  • Pablito

  • Posty: 380
  • Przepisy: 10
  • Artykuły: 0
super że powstał ten konkurs, bo właściwie chyba nigdy nie użyłem innego sosu sojowego jak tylko Tao Tao, zatem muszę szybko coś upichcić

Odp: Odp: Mamy nowy konkurs S.O.S. do każdej potrawy!!

Babciagramolka
BR napisał(a):

Biuro Reklamy w imieniu Sponsora nagród gratuluje pierwszemu zwycięzcy zestawu produktów TaoTao!
https://gotujmy.pl/wpasc-jak-sliwka-w-sos-sojowy---,przepisy,74572.html
Zapraszamy do wymyślania ciekawych potraw, w najbliższy wtorek kolejna nagroda!



Ale mam powrót z zakupów - pierwsze klik na stronie i już taka wiadomość . Pięknie dziękuję ( polecam się na przyszłość ) .No to zapraszam na pstrąga z tym śliwkowo-sojowym sosem .
obrazek obrazek obrazek


zmieniono 1 raz (ostatnio 29 paź 2010 12:09 przez Babciagramolka)

Odp: Odp: Mamy nowy konkurs S.O.S. do każdej potrawy!!

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Tit napisał(a):

Luno, przeczytaj moją odpowiedź na priva, jak tylko się dowiedziałam, tę osobe, która ci natruła krwi usunęłam dziś rano. Rozumiem twoją frustrację, ale przecież wiesz, że dla ciebie zrobię nawet to, że ci te złośliwe jedynki usunę. Tylko wymaga to więcej czasu, bo nie mogę zrobić tego osobiście.
Pozdrawiam,
Tit

Tit, to ja się też dołączam! Mam ponad 20jedynek i parę "miłych" komentarzy!

Odpowiedz na/ edytuj Mamy nowy konkurs S.O.S. do każdej potrawy!!