Moja działka

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Moja działka

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
zewa napisał(a):

Kilka z moich roślin.

Ewuniu, co to za roślinka na ostatnim zdjęciu?Bardzo fajnie się prezentuje.Czy ona się pnie?

Odp: Moja działka

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Kilka z moich roślin.
obrazek obrazek obrazek

Odp: Odp: Moja działka

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Marika_1961 napisał(a):

Clematisy maja to do siebie ze kwitna bardzo krotko jak dla mnie to za krotko,mam jeszcze malego nazywa sie chyba clematis motylkowy kwitnie w maju

Śliczne!

Odp: Moja działka

Marika_1961
Clematisy maja to do siebie ze kwitna bardzo krotko jak dla mnie to za krotko,mam jeszcze malego nazywa sie chyba clematis motylkowy kwitnie w maju
obrazek


zmieniono 1 raz (ostatnio 23 cze 2010 21:02 przez Marika_1961)

Odp: Odp: Odp: Odp: Moja działka

Marika_1961
msewka napisał(a):

Marika_1961 napisał(a):

msewka napisał(a):

Działkowicze, gdzie jesteście?

Jak sie nie myle to to jest clematis ,przesliczny!

Niestety biały juz przekwitł,ale rósł razem z fioletowym i teraz ten drugi kwitnie.

Fioletowego tez mam i ten u mnie juz przekwita
obrazek obrazek

Odp: Odp: Odp: Moja działka

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Marika_1961 napisał(a):

msewka napisał(a):

Działkowicze, gdzie jesteście?

Jak sie nie myle to to jest clematis ,przesliczny!

Niestety biały juz przekwitł,ale rósł razem z fioletowym i teraz ten drugi kwitnie.

Odp: Odp: Moja działka

Marika_1961
msewka napisał(a):

Działkowicze, gdzie jesteście?

Jak sie nie myle to to jest clematis ,przesliczny!

Odp: Odp: Odp: Moja działka

Marika_1961
Witam i pozdrawiam,.Moja dzialka jest i rekreacyjna jak i ( jak to sie wyrazila Pyza ) koncentracyjna he he.Do moich grzadek nie dopuszczam nikogo sama sobie w nich grzebie.Maz zajmuje sie trawa i takimi rzeczami jak np;ranke na winogrona plotki czy tez naprawy tego czy tamtego.Moja dzialka jest podzielona na czesci ze tak powiem.Mam piec grzadek na warzywa,jedna
na truskawki.Plac zabaw dla moich wnuczek.Dwa kaciki gdzie sa krzewy i trzy kaciki gdzie sa tylko kwiaty.Cztery katy dla maliny,ostrezyny,jagody,porzeczki z agrestem.
Nie moze braknac drzew owocowych (jablka 4,gruszka,brzoskwinia,sliwki 2,czeresnie 2,wisnia.Mamy nasz maly domek w ktorym spedzamy wekendy jak i taras z grylem no i oczko wodne z rybkami i zolwiem,zabek tez nie brakuje.Uwielbiam prace na dzialce ,pomimo pracy jaka tam jest ja sie na niej relaksuje.calkowicie zapomnialam o naszych krecikach ktorych nie umiemy sie pozbyc i ktore rujnuja nam caly trawnik::::-)))

Odp: Odp: Moja działka

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
monia2005 napisał(a):

Piękne te kwiatki ,oj ciężko będzie w tym roku zrobić dobrą nalewkę bo owoców brak ,ale miejmy nadzieję że się uda

Odp: Moja działka

Ja też mam działkę a nawet kilka duże są hihihi

Odpowiedz na/ edytuj Moja działka