Nowe pomysły

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Nowe pomysły

Agusia74
  • Agusia74

  • Posty: 576
  • Przepisy: 76
  • Artykuły: 1
Wydaje mi się że pod przepisem byłoby łatwiej i lepiej i chyba szybciej.

Odp: Nowe pomysły

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
To byloby juz jakims ulatwieniem Tylko po co dwa miejsca do tego samego przepisu watek o nim specjalnie na komentarze i komentarze pod przepisem..toc to dublowanie.. Chyba ze pod przepisem odrazu bedzie sie dodawac komentarze w tym watku..ale tak jak na forum, ze zdjeciami..kto chce

Odp: Nowe pomysły

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Wszystko czytamy i notujemy
Tak dla przypomniania to dla kazdego akceptowanego przepisu AUTOMATYCZNIE zaklada sie watek na forum http://forum.gotujmy.pl/forum,przepisy-kulinarne-gotujmy-pl---komentarze,i13/
Faktem jest ze nie ma zadnego powiazania pomiedzy danym przepisem a takim watkiem. Moze gdyby wprowadzic wyrazny link (w tym "okienku" gdzie sa opcje "zgłoś naduzycie", "dodaj do ulubionych", "drukuj przepis") na przepisie wraz z informacja ile wpisow jest na takim forumowym watku, moze by to bylo to? A na forum juz hulaj dusza, emotikony, foty, itd.
Co Wy na to?

zmieniono 1 raz (ostatnio 05 mar 2009 07:37 przez dobry)

Odp: Nowe pomysły

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
Wlasnie, komentarze ze zdjeciem..moglyby ew. zastapic mozliowsc dodawania wiecej zdjec do przepisu. Nieraz ktos z nas wyprobowuje cudzy przepis... zachwycony jest efektem..pstryka fotke..i nawet nie moze sie nia pochwalic... Zakladac z tego powodu watek pT:"Hej! zobaczcie jak mi sie tort udal!".. to chyba tez nie to... A poniewaz tutaj jednak duzo zdjec jest "niewiadomego pochodzenia..a juz na 100% nie wlasnych.. i sa niejednokrotnie wielkosci znaczka pocztowego.. niczego nie da sie dostrzec.. Inne znowu..sa nie na temat..i wcale nie pokazuja gotowej potrawy... Wiec gdyby mozna bylo dodawac zdjecia do komentarzy..niektore przepisy nabralyby troszke kolorkow
Co Wy na to

Odp: Nowe pomysły

Agusia74
  • Agusia74

  • Posty: 576
  • Przepisy: 76
  • Artykuły: 1
A czy byłaby możliwość dodania komentarza do przepisu ze zdjęciem?

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Nowe pomysły

kamila2478 napisał(a):

magdalennab napisał(a):

a ja mam coś bardziej prozaicznego
opcja edycji przepisu bo dojrzałam się u mnie błędu - zjadłam słowo

popieram
Edycja to coś super by było,ponieważ przeważnie pisze na szybko te przepisy i zdarza mi sie coś nie dopisać, a później juz nie ma jak
wiec pomyście o nas i otym,by przepisy mogły być poprawne

Bardzo słuszna uwaga !

Odp: Nowe pomysły

ptychu
  • ptychu

  • Posty: 656
  • Przepisy: 102
  • Artykuły: 32
Można wprowadzić także możliwość dodawania większej ilości zdjęć do przepisów. Warto czasami pokazać jak potrawa wygląda przed włożeniem do piekarnika, czy jak przygotować jakieś skomplikowane czynności.

Odp: Odp: Odp: Odp: Nowe pomysły

magdalennab napisał(a):

a ja mam coś bardziej prozaicznego
opcja edycji przepisu bo dojrzałam się u mnie błędu - zjadłam słowo

popieram
Edycja to coś super by było,ponieważ przeważnie pisze na szybko te przepisy i zdarza mi sie coś nie dopisać, a później juz nie ma jak
wiec pomyście o nas i otym,by przepisy mogły być poprawne

Odp: Nowe pomysły

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
jestem za

Odp: Odp: Nowe pomysły

Tak, to jest ważne. Nowe wątki pogrubione bo zabiera trochę czasu szukanie który wątek jest nowy ! Na innych forach tak jest i to bardzo ułatwia życie !

Odpowiedz na/ edytuj Nowe pomysły