Od moderatorki

Obserwuj wątek

Odp: Od moderatorki

PO CO TE KŁÓTNIE
Czy po to tu jesteśmy?Może by tak trochę wyhamować z tym wytykaniem jeden drugiemu.
Słoneczko świeci idzie wiosna,zacznijmy uśmiechać się do siebie
Ja do was już to robię:
obrazek

Odp: Odp: Odp: Od moderatorki

Izabella
  • Izabella

  • Posty: 19
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0



zmieniono 1 raz (ostatnio 28 mar 2009 16:45 przez Izabella)

Odp: Od moderatorki

pusieczek2@wp.pl
hgg życzę stalowych nerwów i wytrzymałości

Odp: Od moderatorki

ptychu
  • ptychu

  • Posty: 656
  • Przepisy: 102
  • Artykuły: 32
Ja cie! Ale tu ciśnienie panuje!
Głęboki oddech i uśmiechnijcie się - oszuści i tak będą się w piekle smażyć!
obrazek

Odp: Od moderatorki

Pojemsobie
  • Pojemsobie

  • Posty: 171
  • Przepisy: 33
  • Artykuły: 12
No proszę, ot przyleźli z WŻ i niszczą, no no. Szkodniki, a wszędzie pełno szpionów. A tak wszyscy? niszczą? jestem z WŻ i jakoś mam nadzieję, że nie niszczę tu niczego, chyba, że nie wiem o tym ale śledztwo winno wykazać stopień szkodliwości.

Strasznie się robi gdy tu wchodzimy,
wszystkie poczynania dokładnie śledzimy.
Cenzurę również tu wprowadzamy?
Wszak już śledczego mądrego mamy.
Życiorys również trzeba przedstawić?
Tych z WŻ nie można tu trawić?
To nie jest ważne, że stronę kochamy?
Rozrabiakom po prostu się nie damy.
Każdy spokoju tutaj poszukuje,
chce się bawić, niczego nie rujnuje.
Borubar, zrób ikonę w której zaklniemy
a jak już przejdzie, spokojni będziemy.

Odp: Odp: Odp: Od moderatorki

Elooo

Kochani moze zrobic wam ikonkę [mam_ciśnienie] ?

Odp: Odp: Od moderatorki

msewka napisał(a):

Zajrzyjcie do przepisów Kuchmistrza.Powinno się usuwać takich użytkowników,którzy ewidentnie jaja sobie robią z tego portalu.
Np. przepis na ziemniaczankę z surowych ziemniaków i zimnej kranówy.
A tak miło tu było jak zaczynałam .Niestety idiotów nie brak.



Ewciu, to jak wnioskuję zaczęło się piętrzyć od czasy wiekszego napływu "wiary" z Wielkiego Żarcia, tak jakby komuś zależało na skopaniu GOTUJMY, w sposób iście prymitywny, chamski. Wulgarny to za delikatne określenie. Tak samo jak atak Lucy na mnie ... podczas gdy nie miała żadnego powodu do tego próbowała wywołaś awanturę . Zupełnie podobnie robiono "zadymę" wobec mnie na WŻ, prowokując do ostrzejszych moich słów, aż doprowadzono do zbanowania mnie ... gdy tylko wytknąłem bałaganiarstwo wprowadzane na forum w sposób wulgarny doprowadzono do awantury i ..bana.
Tu chciano popwtórzyć historię. Teraz nie pozwolę również "robić sobie na głowę" ani też ("uzurpator" ktoś może i powie?!), gnoić miejsca, w którym jestem, tj. NASZEJ STRONY >"GOTUJMY|"<
Dlatego uważam, że należałoby niedopuszczać do wstawiania idiotycznych ptrzepsów, jak i kretyńskich artykułów typu "biegunki" ... umysłowej,
również walczyć z plagiatami tak przepisów jak i fotek.. Zdjęcia odbiegajace od dania gotowego nie powinny być punktowane, a może i nawet wszystkie zdjecia nie punktować (jeśli to program czyni automatycznie wyeliminować).
I choćby to spotkało się znów z atakami ... uzyje tu mojego sławetnego określenia: "gołębic", dalej będę wytykał niedbalstwo w przepisach (pierw oczywiście uwagi raczej na P.W. (), plagiaty i niechlujstwo, kpiny, a nie przepisy ale w sposób bardzo ironiczny.
Jesyteśmy tu wszyscy by wymieniać doświadczenia, zawiązywać znajomości, bawić się , żartować ... ale nie pozwólmy wrzucać śmieci, kpić z nac=szych zamiłowań, z naszego hobby, uczmy się nawzajem ...również gotowania, sporządzania smacznych posiłków.
I czasem do diabła zaglądajcie na chata bo tam już chyba pajęczyną drzwi zarosły
U już mnie gęba zabolała od gadania ...

P.S.
Moze w tekście powyższym zdarzą sie "literówki" ...wybaczcie, pisząc to jakbym mówił..powiedziane nie można poprawieć, a tyle się napisąłem ze nie mam siły poprawiać. Sens wypowiedzi jest chyba(?) czytelny, a o to chdzi wtej ....gadaninie.
pozdrawiam wszystkich..tych za i tych przeciw, a także co są za a nawet przeciw

UZUPEŁNIAM;
bedę to wszystko czynił o czym wyżej napisałem jeśli GÓRA ...pozwoli, oczywiście .



zmieniono 1 raz (ostatnio 27 mar 2009 16:42 przez 45Kazik)

Odp: Od moderatorki

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Zajrzyjcie do przepisów Kuchmistrza.Powinno się usuwać takich użytkowników,którzy ewidentnie jaja sobie robią z tego portalu.
Np. przepis na ziemniaczankę z surowych ziemniaków i zimnej kranówy.
A tak miło tu było jak zaczynałam .Niestety idiotów nie brak.

Odp: Od moderatorki

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Poniekąd znam ten "ból"...szczerze współczuję.
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Od moderatorki

majgrz11maja
Nie zazdroszczę i współczuję tej niewdzięcznej roli , no ale bez tego to by dopiero było totalne rozpasanie. Życzę wytrwałości

Odpowiedz na/ edytuj Od moderatorki