Od moderatorki

Obserwuj wątek

Odp: Od moderatorki

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Powiem wam jedno...tu nie jest Wielkie Żarcie tylko Gotujmy.pl. Nie rozumiem na czym polegają spory i w czym rzecz. Kto chce niech swoje żale pochodzące z WŻ wylewa na WŻ. Aż żałuję, że niektóre osoby tutaj zaprosiłem. Ja jestem na dwóch stronach i wcale mi nie przeszkadza lubić obie. Tutaj mam to czego nie mam tam no i odwrotnie. Przede wszystkim chodzi mi o możliwość poznawania nowych ludzi i to co dla mnie (kolekcjonera) najważniejsze... gromadzenia przepisów. Niech każdy robi to co dla niego najciekawsze i niech będzie to uwarunkowane tylko hobbistycznymi przesłankami. Powtarzam .... tutaj jest "gotowanie.pl" a nie "WŻ" ...Choć sam kocham obie strony, a nawet WŻ nieco bardziej. Tutaj znalazłem nowe klimaty i nowe wyzwania. Mimo że strona "gotujmy.pl" jest bardziej komercyjna niż WŻ to uważam jednak, że hobbysta kulinarny i tu i tam znajdzie coś dla siebie ....
Ale się rozgadałem...chyba sobie łyknę herbatki z rumem ku "zdrowotności"

zmieniono 2 razy (ostatnio 31 mar 2009 02:02 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Od moderatorki

... czyli mam rację, ciekawe ile zapłacono Ci ...
Nie odpowiem Tobie tak jak chciałabyś, sama się oceń, tylko mucisz wziąc oś ;oczbową, bo skala ocen o bejmuje tylko dodatnie. Ty w miej nie mieścisz sią ani Twoi .."mocodawcy" jak i "współaktywiści" z WŻ i tutaj również obecni i sekundujący Twojej krucjacie.
To moja ostatnia wypowiedź na ten temat.

Odp: Odp: Odp: Odp: Od moderatorki

Izabella
  • Izabella

  • Posty: 19
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Glumanda napisał(a):

Izabella napisał(a):

Pojemsobie napisał(a):

No proszę, ot przyleźli z WŻ i niszczą, no no. Szkodniki, a wszędzie pełno szpionów. A tak wszyscy? niszczą? jestem z WŻ i jakoś mam nadzieję, że nie niszczę tu niczego, chyba, że nie wiem o tym ale śledztwo winno wykazać stopień szkodliwości.

Strasznie się robi gdy tu wchodzimy,
wszystkie poczynania dokładnie śledzimy.
Cenzurę również tu wprowadzamy?
Wszak już śledczego mądrego mamy.
Życiorys również trzeba przedstawić?
Tych z WŻ nie można tu trawić?
To nie jest ważne, że stronę kochamy?
Rozrabiakom po prostu się nie damy.
Każdy spokoju tutaj poszukuje,
chce się bawić, niczego nie rujnuje.
Borubar, zrób ikonę w której zaklniemy
a jak już przejdzie, spokojni będziemy.

Sledczy jest ,swieta prawda! nie mogles tego lepiej napisac

Izabello..jaki sledczy? kto mialby nim byc?
Przepraszam ale to ja tu przekopuje wszystkie przepisy i wyciagam zakopane tajemnice.. ktore myslaly.. ze nikt nigdy nie zorientuje sie, ze One.. nie maja tu nic do szukania.. podszywajac sie pod czyjes prace.
Widze jednak, ze innym dostaje sie za to po glowie..
Mam takie wrazenie.. ze wolalabys zeby byl balagan..i co drugie zdjecie kradzione... moze kiedys zdecydujesz sie dodac jakies zdjecie.. a ktos inny wykorzysta go na innym portalu ..podajac jako wlasne.. Moze wtedy inaczej spojrzysz na cala sprawe.

Spokojnie to nie chodzi ciebie bo robisz tutaj bardzo dobra robote.
jestem pelna podziwu dla twoich przepisow.Pozdrawiam.

Odp: Odp: Odp: Odp: Od moderatorki

Glumanda napisał(a):

Izabella napisał(a):

Pojemsobie napisał(a):

No proszę, ot przyleźli z WŻ i niszczą, no no. Szkodniki, a wszędzie pełno szpionów. A tak wszyscy? niszczą? jestem z WŻ i jakoś mam nadzieję, że nie niszczę tu niczego, chyba, że nie wiem o tym ale śledztwo winno wykazać stopień szkodliwości.

Strasznie się robi gdy tu wchodzimy,
wszystkie poczynania dokładnie śledzimy.
Cenzurę również tu wprowadzamy?
Wszak już śledczego mądrego mamy.
Życiorys również trzeba przedstawić?
Tych z WŻ nie można tu trawić?
To nie jest ważne, że stronę kochamy?
Rozrabiakom po prostu się nie damy.
Każdy spokoju tutaj poszukuje,
chce się bawić, niczego nie rujnuje.
Borubar, zrób ikonę w której zaklniemy
a jak już przejdzie, spokojni będziemy.

Sledczy jest ,swieta prawda! nie mogles tego lepiej napisac

Izabello..jaki sledczy? kto mialby nim byc?
Przepraszam ale to ja tu przekopuje wszystkie przepisy i wyciagam zakopane tajemnice.. ktore myslaly.. ze nikt nigdy nie zorientuje sie, ze One.. nie maja tu nic do szukania.. podszywajac sie pod czyjes prace.
Widze jednak, ze innym dostaje sie za to po glowie..
Mam takie wrazenie.. ze wolalabys zeby byl balagan..i co drugie zdjecie kradzione... moze kiedys zdecydujesz sie dodac jakies zdjecie.. a ktos inny wykorzysta go na innym portalu ..podajac jako wlasne.. Moze wtedy inaczej spojrzysz na cala sprawe.


Glumandzik, to nie ma sensu.

Jest to jak sama widzisz (okazuje się, jednak że nie tylko Ty!) perfidna nagonka i jak napisalem wcześniej, kontynuacja WŻ-etowej akcji "zmoheryzowanych gołębic", (czy tylko?!), które już tutaj próbują skaptować sobie stronniczki/ków, podpierając się wybiórczo dobranymi postami z WŻ.
Dajmy sobie spokój. Niech wstawiają tutaj byle jak i byle jakie przepisy, plagiaty aż w końcu strona ta zdobędzie opinię zbiorowiska oszustów kulinarnych, albo zbioru pseudo przepisów, bo chyba o to chodzi niektórym, ... konkurencji(!?).
Wstawiajmy swoje przepisy w sposób taki, jak żyjemy: bez kantu i fałszu.
Pozdrawiam.
Kazik

P.S.
Kurcze, zapomnialem, tylko nie bij:
pychooooooooole zasyłam

zmieniono 1 raz (ostatnio 30 mar 2009 11:25 przez 45Kazik)

Odp: Od moderatorki

astra
  • astra

  • Posty: 605
  • Przepisy: 37
  • Artykuły: 0
hgg napisał(a):

Ostatnio mamy znowu wysyp kopiaczy. Wczoraj ze trzy osoby dodaly po kilka przepisow skopiowanych ze stron Pascala. Oczywiscie wszystkie trzy osoby dostaly warning. Dwie z nich odpowiedzialy. Ponizej zalaczam odpowiedzi, majac nadzieje ze skoro nie podaje nickow, nie naruszam tajemnicy korespondencji:

pierwsza:
przepraszam ale to dania mojej mamy i nie wmawiajcie mi że je kopjuje

i druga, co mi troche podniosla ciśnienie:
a ciekawe kto ci tak powiedział.że kopiuję przepisy.Mam swoje przepisy na wordzie zapisane i po prostu sobie je kopiuje z wlasnych archiwum i tyle a nie wymyslacie mi tu jakies ceregiele.oszusci jestescie i tyle.

Jeżeli sądzicie, że życie moderatorki jest różami uslane - chętnie sie zamienie
BTW. gdyby nie moderacja sądze ze dobijalibysmy do 20 tys przepisow.

Przecież wytłumaczyli dobrze : przepisy mamy i mama zgodzila sie na udostępnienie. Czym to tłumaczenie rózni się od tego : https://gotujmy.pl/sernik-bialy-puch,przepisy,30678.html
prawie takie samo z tą róznicą ,że mama istnieje a ,,pan administrator,, niestety postac fikcyjna , ponieważ administratorem strony jest kobieta

zmieniono 1 raz (ostatnio 30 mar 2009 21:27 przez astra)

Odp: Odp: Odp: Od moderatorki

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
Izabella napisał(a):

Pojemsobie napisał(a):

No proszę, ot przyleźli z WŻ i niszczą, no no. Szkodniki, a wszędzie pełno szpionów. A tak wszyscy? niszczą? jestem z WŻ i jakoś mam nadzieję, że nie niszczę tu niczego, chyba, że nie wiem o tym ale śledztwo winno wykazać stopień szkodliwości.

Strasznie się robi gdy tu wchodzimy,
wszystkie poczynania dokładnie śledzimy.
Cenzurę również tu wprowadzamy?
Wszak już śledczego mądrego mamy.
Życiorys również trzeba przedstawić?
Tych z WŻ nie można tu trawić?
To nie jest ważne, że stronę kochamy?
Rozrabiakom po prostu się nie damy.
Każdy spokoju tutaj poszukuje,
chce się bawić, niczego nie rujnuje.
Borubar, zrób ikonę w której zaklniemy
a jak już przejdzie, spokojni będziemy.

Sledczy jest ,swieta prawda! nie mogles tego lepiej napisac

Izabello..jaki sledczy? kto mialby nim byc?
Przepraszam ale to ja tu przekopuje wszystkie przepisy i wyciagam zakopane tajemnice.. ktore myslaly.. ze nikt nigdy nie zorientuje sie, ze One.. nie maja tu nic do szukania.. podszywajac sie pod czyjes prace.
Widze jednak, ze innym dostaje sie za to po glowie..
Mam takie wrazenie.. ze wolalabys zeby byl balagan..i co drugie zdjecie kradzione... moze kiedys zdecydujesz sie dodac jakies zdjecie.. a ktos inny wykorzysta go na innym portalu ..podajac jako wlasne.. Moze wtedy inaczej spojrzysz na cala sprawe.

Odp: Odp: Od moderatorki

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Popełniać błędy jest rzeczą ludzką powiedział jeż schodząc ze szczotki ryżowej
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Od moderatorki

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Nie było pytania,już wszystko wiem.Za przepis jest 10 lub 15: pkt. i mam 15.Zgapiłam się.

Odp: Od moderatorki

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Podpowiedzcie mi jak to jest? Czy jak dodajemy przepis ze zdjęciem równocześnie to za zdjęcie też jest 5 punktów? Czy jak dodajemy oddzielnie? Dodałam przepis ze zdjęciem i mam 10 punktów za przepis a za zdjęcie nic.Czy ew. później może to być doliczone,bo przepis wrzuciłam dzisiaj.

Odp: Od moderatorki

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Paweł i Gaweł w jednym stali domu.....
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odpowiedz na/ edytuj Od moderatorki