Smażenie bez tłuszczu na zwykłej patelni

Obserwuj wątek

Odp: Smażenie bez tłuszczu na zwykłej patelni

basiamig
  • basiamig

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Polecam smażyć nawet na zwykłej patelni mięso bądź ryby ale wcześniej położyć na nią papier do pieczenia. Nic nie przywiera a na dodatek zdrowo i czysto

Odp: Smażenie bez tłuszczu na zwykłej patelni

aaaishaaa
  • aaaishaaa

  • Posty: 9
  • Przepisy: 40
  • Artykuły: 1
ja normalnie marynuję w czymś mięso np kurczaka, rozgrzewam patelnię i wrzucam mięso, obsmażam ze wszystkich stron i gotowe. Albo robię taki ala papirus, papier śniadaniowy zwilżam woda, sypię przyprawy, wkładam w top filety i kładę w tym papierku na patelnię

Odp: Odp: Smażenie bez tłuszczu na zwykłej patelni

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Smażenie na zwykłej patelni bez dodatku tłuszczu mi się jeszcze nie udało. Najlepsze do tego są patelnie teflonowe. Jednak ja bez tłuszczu smażę tylko pierś z kurczaka oraz mięsa, które mają sporo tłuszczu, bez tego przyklejają mi się na amen do patelni

Odp: Smażenie bez tłuszczu na zwykłej patelni

sonixo
  • sonixo

  • Posty: 8
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
ale, że na zwykłej patelni i mięso smażyć? chyba, że jakieś tłuste

Odp: Smażenie bez tłuszczu na zwykłej patelni

margharita
Jak chcę zjeść coś kompletnie bez tłuszczu to wtedy sięgam po garnek z sitkiem do gotowania na parze, a na patelni smażę bo jak nie dodam olejku czy masła to mi się wszystko przypala.

Odp: Smażenie bez tłuszczu na zwykłej patelni

marchevva
  • marchevva

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
tylko woda wyparowuje :/

Odp: Smażenie bez tłuszczu na zwykłej patelni

AmandaFl
  • AmandaFl

  • Posty: 20
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Pieczenie bez tłuszczu jest do zrobienia z odrobiną wody, ale tylko jeśli chodzi o warzywa. Z mięsem miałam już duży problem

Odp: Odp: Smażenie bez tłuszczu na zwykłej patelni

olej338
  • olej338

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja osobiście wole "smażyć" na patelni bez użycia oleju troszkę wody ewentualnie tylko przetrzeć natłuszczonym papierem ale zazwyczaj nic mi się nie przyczepia a korzystam z tańszych patelni które znalazłem na ceneo ;p http://www.ceneo.pl/Patelnie

Odp: Smażenie bez tłuszczu na zwykłej patelni

Juliawkuchni
Moim zdaniem zwykła patelnie nie podoła. Na różnych serwisach aukcyjnych można tanio kupić patelnię teflonową, więc warto zainwestować.

Odp: Odp: Smażenie bez tłuszczu na zwykłej patelni

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
A jak smakuje taka potrawa smażona z papryką i odrobiną wody?

Odpowiedz na/ edytuj Smażenie bez tłuszczu na zwykłej patelni