Test dzbanków BRITA

Obserwuj wątek

Odp: Test dzbanków BRITA

kulinarny świat
Dzbanek otrzymał mój mąż do wykonania zdjęć i powiem szczerze że nie zamieniłabym go. Widać różnice w jakości wody, nawyk używania wody z dzbanka szybko staje się normą, a smak nieporównywalny. Ja mam pomysł na obdarowywanie znajomych tymi dzbankami

Odp: Test dzbanków BRITA

BRITA - Twoja woda
Wszystkim miłośnikom herbaty przypominamy, że dzisiaj kończy się nasz herbaciany konkurs! Jeszcze tylko do końca dnia można wysyłać przepisy na ciekawe dodatki do kawy! Autorzy 5 najciekawszych propozycji zostaną nagrodzeni!



Konkurs i regulamin znajdziecie tutaj: http://forum.gotujmy.pl/brita---herbaciany-konkurs,watek,179458h0.html

Odp: Test dzbanków BRITA

eluchap
  • eluchap

  • Posty: 28
  • Przepisy: 39
  • Artykuły: 0
BRITA i ja zawsze razem

Jeszcze raz bardzo dziękuję za możliwość testowania magicznego Dzbanku BRITA

Odp: Test dzbanków BRITA

BRITA - Twoja woda
Nadszedł - niestety nieuchronny - moment zakończenia naszych działań w tym bardzo ciekawym wątku dyskusyjnym. Dziękujemy serdecznie za wzięcie udziału w teście dzbanków BRITA i wszystkie zamieszczone opinie. Bardzo nas cieszy, że były one wyczerpujące i często wzbogacone o fajne zdjęcia Wielkie podziękowania należą się oczywiście również osobom, które nie miały możliwości testowania dzbanków, ale mimo tego wypowiedziały się w naszym wątku. Mamy nadzieję, że wszyscy będziecie dzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z filtrowaniem wody również po zakończeniu naszych działań

Wszystkich którzy polubili dzbanki marki BRITA, zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku. Oprócz informacji dotyczących naszych produktów znajdziecie tam również liczne ciekawostki, które często wykraczają poza temat filtrowanej wody

https://www.facebook.com/BRITAPolska

Odp: Test dzbanków BRITA

lenazkiw
  • lenazkiw

  • Posty: 1
  • Przepisy: 68
  • Artykuły: 2
ja tez nie zostałam zaproszona;( Drodzy testerzy: Czy aby testować produkty wystarczy tylko uzupełnić formularz testowy na stronie gotujmy.pl?

Odp: Odp: Test dzbanków BRITA

pacpaw
  • pacpaw

  • Posty: 190
  • Przepisy: 1427
  • Artykuły: 0
eluchap napisał(a):

Wypełniłam i wysłałam ankietę którą otrzymałam wraz z dzbankiem.
Ta ankieta byłą anonimowa, bo się nie podpisałam?


Dobrze ze napisałas bo na śmierć o tym zapomniałem. Już wypełniam i wysyłam :o)

Odp: Odp: Test dzbanków BRITA

BRITA - Twoja woda
eluchap napisał(a):

Wypełniłam i wysłałam ankietę którą otrzymałam wraz z dzbankiem.
Ta ankieta byłą anonimowa, bo się nie podpisałam?



Bardzo dziękujemy za wypełnienie ankiety. Była ona anonimowa. Pozdrawiamy !

Odp: Test dzbanków BRITA

antybarbi
  • antybarbi

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Fantastyczne urządzenie taki dzbanek. Ma go moja przyjaciółka i herbatka lub kawa wychodzi znakomicie, zero osadów na wet jak p[ijemy zwykłą wodę.
Kilka lat temu mój ojciec sprzedawał coś podobnego. Chodził na prezentacje do ludzi, pokazywał jaka "czysta" jest nasza kranówa. Zobaczyła te wszystkie osady, kolor czarnobrązowy w tej cieczy, pływały jakieś barachło.
A po uzyciu tego dzbanka nic nie ma. Tylko woda..... Jakie to piekne.

Odp: Test dzbanków BRITA

eluchap
  • eluchap

  • Posty: 28
  • Przepisy: 39
  • Artykuły: 0
Wypełniłam i wysłałam ankietę którą otrzymałam wraz z dzbankiem.
Ta ankieta byłą anonimowa, bo się nie podpisałam?

Odp: Test dzbanków BRITA

margolata
  • margolata

  • Posty: 811
  • Przepisy: 169
  • Artykuły: 0
chciałam się Was spytać czy przy wymianie filtru nie urwał Wam się ten plastikowy "dżinks" za który wyciągacie filtr Bo ja mam albo za dużo siły albo zbyt mocno wcisnęłam filtr bo mnie się dość często to urywa

Odpowiedz na/ edytuj Test dzbanków BRITA