Test dzbanków BRITA

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Test dzbanków BRITA

magdafer - myślę, że to super pomysł z filtrowaniem wody dla rybek. Ja przez wiele, wiele lat miałam akwarium i wiem jaki to kłopot z chlorowaną wodą i odstawaniem... sądzę, że to ty masz rację. Nie wiem tylko co z biologiczną przydatnością takiej wody. Może to pytanie powinniśmy zadać fachowcom od Brity. Czy w woda filtrowana nadaje się dla rybek i kwiatków - czy nie brakuje jej jakichś istotnych dla życia tych organizmów składnikow? Jestem bardzo ciekawa. Z jakichś powodów nie podlewa się kwiatów i nie używa w akwarium wody przegotowanej tylko "odstaną". Prosimy o wyjaśnienie

Odp: Test dzbanków BRITA

BRITA - Twoja woda
Witamy w kolejnym jesiennym dniu, u Nas dość słonecznym Wiele z Was pisało o potrawach przygotowanych na przefiltrowanej wodzie. Zatem zachęcamy do udziału w naszym konkursie na http://zrodloczystejwody.brita.pl/Konkurs.php. Wystarczy wysłać przepis na zdrowe i pyszne danie na bazie przefiltrowanej wody, a jurorzy wybiorą kilka najlepszych - do wygrania super nagrody! Jak już weźmiecie udział w konkursie, napiszcie w tym wątku jak filtrowana woda wpływa na Wasze ulubione przepisy. Wierzymy, że pozytywnie

Odp: Odp: Test dzbanków BRITA

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
Tit napisał(a):

Jeszcze tylko inspekcja Krysi - wygląda na to, ze nowy domownik został zaakceptowany

Tit masz bardzo piękną kotkę ale u mnie takie samo było zainteresowanie dzbankiem przez mojego Bendżolino On zawsze wszędzie pierwszy hihi.No i od razu musiał sie też do pudełka po dzbanku zapakować,żeby sprawdzić czy wygodne Pozdrawiam życząc miłego dnia

Odp: Test dzbanków BRITA

85martita
  • 85martita

  • Posty: 2
  • Przepisy: 33
  • Artykuły: 8
Ja niestety nie dostałam propozycji

Odp: Test dzbanków BRITA

magdafer
  • magdafer

  • Posty: 103
  • Przepisy: 39
  • Artykuły: 0
a u nas wode dzis testuja rybkize wzgledu na wielkosc akwarium filtrowanie troche nam zabralo czasupowiem szczerze mąż byl przeciwnywiadomo woda musi byc odstana itp itd,wiec poszlismy na kompromis,przefiltrowana woda jeden dzien odstana:,kamyczki tez wygotowane w przefiltrowanej wodzie
Rybki juz plywaja w czystej wodzie,zobaczymy czy zmniejszy sie czestotliwosc jej wymianyjutro postaram sie wrzucic fotkipozdrawiam

Odp: Test dzbanków BRITA

eluchap
  • eluchap

  • Posty: 28
  • Przepisy: 39
  • Artykuły: 0
U mnie bywa różnie raz piję herbatę a raz kawę. Ale do ich przygotowania używam czystej, smacznej a co najważniejsze zdrowej wody. Wody przefiltrowanej w dzbanku BRITA. Zachęcam do kupna.

Odp: Test dzbanków BRITA

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Zazwyczaj wstaję zbyt późno, aby zdążyć ją zaparzyć, aczkolwiek jeśli ktoś to za mnie zrobi to b. chętnie

Odp: Odp: Test dzbanków BRITA

BRITA - Twoja woda
Tit napisał(a):

Natomiast porannej kawy codziennej nie próbowałam, bo dziś musiałam być "na czczo". Ale obiecuję spróbować jutro


Tit, czekamy w takim razie na wrażenia po jutrzejszej kawie

Wiele osób nie może sobie wyobrazić rozpoczęcia dnia bez kawy, a jej przygotowanie jest pierwszą czynnością po wstaniu z łóżka. Wy również zaczynacie od niej dzień?

Odp: Test dzbanków BRITA

Hmm, muszę przyznać, że moja córka powiedziała, że woda troszeczkę miała posmak kranówki - nie jest do końca taka jak butelkowa. Może z powodu tego, że są to pierwsze dzbanki przefiltrowanej wody. Koty za to były zadowolone - wychłeptały dzienny przydział bez komentarzy. Natomiast porannej kawy codziennej nie próbowałam, bo dziś musiałam być "na czczo". Ale obiecuję spróbować jutro

zmieniono 2 razy (ostatnio 12 paź 2011 14:51 przez Tit)

Odp: Test dzbanków BRITA

BRITA - Twoja woda
Cieszymy się Cherry z Twojej pozytywnej opinii na temat zupy jarzynowej. Z niecierpliwością czekamy na recenzje pozostałych testerów Pozdrawiamy serdecznie!

Odpowiedz na/ edytuj Test dzbanków BRITA