Tu serwis ganimy :|

Obserwuj wątek

"Wystapił błąd..."

StaryZET
  • StaryZET

  • Posty: 7
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Już kilka razy zostałem poczęstowany tym komunikatem, w chwili gdy w "pocie i znoju" wystylizowany jakiś komentarz zleciłem do wysłania na forum. Tekst ulatuje w kOSMOS.
Teraz się już boje cokolwiek pisać, bo skoro mam zostać na koniec poczęstowany takim komunikatem, i do pisania tekstu przystępować od nowa, darowuje sobie od razu, i nie zaczynam w ogóle.

Odp: Tu serwis ganimy :|

mamqa
  • mamqa

  • Posty: 123
  • Przepisy: 24
  • Artykuły: 0
To ja mam jeszcze pytanie czemu jak już nie ładuje mi się portal gotujemy.pl to wchodzi mi jakaś inna stronka? Tutaj zrzut:
obrazek

Odp: Uwaga, uwaga przepraszamy za usterki

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Dzięki, Tit, za szybką odpowiedź
Jak wiemy, że coś robicie to nie będziemy się denerwować i cierpliwie poczekamy

Uwaga, uwaga przepraszamy za usterki

Dziś jest migracja do nowego serwera, bo stary już nie dawał rady. Będą trudności z dodawaniem przepisów i logowaniem na stronę. Ale to chwilowe.
Ja mam te same kłopoty.
Pozdrawiam serdecznie Tit

Odp: Odp: Odp: Licytacja, kto ma/miał NAJWIĘCEJ Matików? ;)

Doro
  • Doro

  • Posty: 2811
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
Pyza napisał(a):

Od kilku dni coś dziwnego dzieje się ze stronką gotujmy.pl
Tzn. u mnie się dzieje i nie wiem czy ktoś jeszcze ma takie problemy
Bardzo długo się otwiera, czasami nie chce się otworzyć w ogóle i wyświetla się "błąd servera 503". Dotychczas kosztstałam z przeglądarki Internet Explorer, ale teraz otwierając stronę właśnie z niej nie mogę napisać ani komentarza do przepisu ani posta na forum...Mam też Mozillę Firefox - tu mogę pisać i wstawiać przepisy chociaż jest to droga przez mękę bo przeważnie nie chce mi zapisywać gdy wstawiam zdjęcia...też bardzo często pojawia się "błąd servera"...Jakiś czas temu Bunia pisała, że ją "wywala" ze strony, coś wspominała też Sarenka...a jak jest u Was?!

Pytanie do moderatorów: Czy trwają jakieś prace i stąd te, mam nadzieję przejściowe, kłopoty?

U mnie to samo sie dzieje

Odp: Odp: Licytacja, kto ma/miał NAJWIĘCEJ Matików? ;)

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Od kilku dni coś dziwnego dzieje się ze stronką gotujmy.pl
Tzn. u mnie się dzieje i nie wiem czy ktoś jeszcze ma takie problemy
Bardzo długo się otwiera, czasami nie chce się otworzyć w ogóle i wyświetla się "błąd servera 503". Dotychczas kosztstałam z przeglądarki Internet Explorer, ale teraz otwierając stronę właśnie z niej nie mogę napisać ani komentarza do przepisu ani posta na forum...Mam też Mozillę Firefox - tu mogę pisać i wstawiać przepisy chociaż jest to droga przez mękę bo przeważnie nie chce mi zapisywać gdy wstawiam zdjęcia...też bardzo często pojawia się "błąd servera"...Jakiś czas temu Bunia pisała, że ją "wywala" ze strony, coś wspominała też Sarenka...a jak jest u Was?!

Pytanie do moderatorów: Czy trwają jakieś prace i stąd te, mam nadzieję przejściowe, kłopoty?

Odp: Licytacja, kto ma/miał NAJWIĘCEJ Matików? ;)

Glumando,
sprawę zgłosiłam do informatyka. Nie warto tracić dobrego humoru. Jeśli są jakieś problemy techniczne nie przypisuj temu złych intencji. Tak jak pisałam, została wprowadzona zmiana do systemu - nie ma już punktów za dodawanie do znajomych, mogło się coś przy tym wysypać, trzeba tylko dać znać a my to naprawimy. Pozdrawiam, Tit.

Licytacja, kto ma/miał NAJWIĘCEJ Matików? ;)

StaryZET
  • StaryZET

  • Posty: 7
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
u mnie było 45. I tyle listów e-mail, rzecz jasna.No,ale to wszyscy wiedza
Skasowałem (odrzuciłem)

Odp: Odp: Odp: Tu serwis ganimy :|

iwi69
  • iwi69

  • Posty: 1323
  • Przepisy: 200
  • Artykuły: 2
msewka napisał(a):

Glumanda napisał(a):

Wiecie co? zdenerwowalam sie.... Wczoraj postanowilam zrobic porzadek w liscie swoich znajomych.. i wszystkie dublowane znajomosci zrewidowac do jednego razu... Dzis z rana widze... ze Tych ktorych pozostawialam wcale juz nie mam..
Chyba nie na tym polega "usun z listy znajomych" aby system sam sie rzadzil...
Ostatnio ktos w ten sam sposob, wykasowal mnie.. :/ potem wyslal zaproszenie.. z jakim skutkiem? z takim ze po jednorazowym dodaniu tej osoby..mialam ja nagle 3 razy... Ja juz tu niczego nie kapuje.. i przyznam, ze to bardzo zlosci...

Wszystkim milego dnia zycze... a szczegolnie tym, ktorzy tak jak ja, musza dzis pracowac

Pracujący dziś, to ja.Więc też Cię pozdrawiam.A te znajomości to chyba lepiej w ogóle usunąć.Kto się lubi, to i się odnajdzie.Miłego (mimo wszystko) weekendu!

Ja tez pracowalam,ostanio cos nie moglam otworzyc strony.

Odp: Odp: Tu serwis ganimy :|

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Glumanda napisał(a):

Wiecie co? zdenerwowalam sie.... Wczoraj postanowilam zrobic porzadek w liscie swoich znajomych.. i wszystkie dublowane znajomosci zrewidowac do jednego razu... Dzis z rana widze... ze Tych ktorych pozostawialam wcale juz nie mam..
Chyba nie na tym polega "usun z listy znajomych" aby system sam sie rzadzil...
Ostatnio ktos w ten sam sposob, wykasowal mnie.. :/ potem wyslal zaproszenie.. z jakim skutkiem? z takim ze po jednorazowym dodaniu tej osoby..mialam ja nagle 3 razy... Ja juz tu niczego nie kapuje.. i przyznam, ze to bardzo zlosci...

Wszystkim milego dnia zycze... a szczegolnie tym, ktorzy tak jak ja, musza dzis pracowac

Pracujący dziś, to ja.Więc też Cię pozdrawiam.A te znajomości to chyba lepiej w ogóle usunąć.Kto się lubi, to i się odnajdzie.Miłego (mimo wszystko) weekendu!

Odpowiedz na/ edytuj Tu serwis ganimy :|