Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Ag.Zetka
  • Ag.Zetka

  • Posty: 37
  • Przepisy: 1373
  • Artykuły: 0
Ja nie mogę wgrać zdjęć ani z telefonu, ani z laptopa.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

gosiapiotrek23
Również mam problem ze wstawieniem zdjęć. Pisałam nawet do moderatorki ale dostałam odpowiedź że jest ok i najwidoczniej coś u mnie jest nie tak. Wstawilam z telefonu i jest ok. Z laptopa nie mogę.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

eli_555
  • eli_555

  • Posty: 894
  • Przepisy: 1833
  • Artykuły: 12
Ja też od 2 dni nie mogę dodać przepisów, bo nie wchodzą zdjęcia. Mam jeszcze 3 przepisy z kategorii prpmowanej i nie mogę ich dodać a miesiąc się kończy. Czy gdy dodam te przepisy w czerwcu jak już bedzie można wgrywać zdjęcia dostanę za nie punkty za kategorię ?

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Ag.Zetka
  • Ag.Zetka

  • Posty: 37
  • Przepisy: 1373
  • Artykuły: 0
Czy tylko ja od wczoraj mam problem z wgrywaniem zdjęć czy to jakiś ogólny problem na portalu?

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

WanilioweImprowizacj
Czy tylko ja mam problem z dodaniem przepisów czy to jakiś błąd w serwisie Gotujmy.pl?

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

gosiapiotrek23
ja też nic nie dostałam, eh kiedyś gotujmy to była sama przyjemność, aż chciało się dzielić przepisami i w ogóle. Nagrody były super, może nie jakoś często ale do dziś jestem mega zadowolona z blendera, robota i pozostałych rzeczy. A teraz nagrody to rzadkość, bardzo słabe i przede wszystkim mało w porównaniu do liczby użytkowników. Reklam mnóstwo, wchodzisz na przepis a tam stos wyświetlanych reklam. I konkursów tez było więcej. Może z nowym rokiem redakcja się poprawi.. mniejmy taką nadzieję...

Odp: Tu zgłaszamy problemy

slodkokwasnakuchnia1
Wiecie co? znowu nie było pytania o północy. Dlaczego tak nas traktujecie?Jeśli coś Wam nie działa to napiszcie a my nie będziemy tracić czasu. Przykro mi

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
kuchenny świat napisał(a):

Jak można sprawdzić czy porada którą chciałabym dodać jest już dodana?


Obecnie użytkownicy nie mogą już dodawać porad. PS napisz proszę na naszą skrzynkę wiadomość jaką poradę chciałabyś dodać, spróbujemy coś zdziałać

Odp: Tu zgłaszamy problemy

kuchenny świat
Jak można sprawdzić czy porada którą chciałabym dodać jest już dodana?

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgNłaszamy problemy

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
WanilioweImprowizacj napisał(a):

A ja mam pytanie odnośnie nagród. Czy jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia można spodziewać się nowych nagród w katalogu, np. jakichś świątecznych gadżetów?


Mamy nadzieję, że nagrody pojawią się jeszcze w listopadzie. Jeśli nie - można oczekiwać ich w grudniu

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy