Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
W kwestii Twojej porady "Elementarz.." - czy zdjęcia są Twojego autorstwa? Jeśli nie, nie możemy ich użyć (chronią je prawa autorskie).

mala-madzia napisał(a):

Rozumiem, tylko zaczynałam się martwić, ponieważ wstawiłam ją gdy był ten problem techniczny z poradami a z tego to co się orientuję to u innych zostały one już jakiś czas temu zaakceptowane.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

-Natka-
  • -Natka-

  • Posty: 93
  • Przepisy: 110
  • Artykuły: 34
kołczu napisał(a):

Porady rządzą się innymi prawami niż przepisy, potrzebują trochę więcej czasu na moderację ale jeżeli porada jest pożyteczna na pewno niedługo się ukaże na stronie

No to niestety moje porady pożyteczne nie są, bo od 09 stycznia nadal nie są zaakceptowane, mimo moich kilkukrotnych próśb.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

mala-madzia
Rozumiem, tylko zaczynałam się martwić, ponieważ wstawiłam ją gdy był ten problem techniczny z poradami a z tego to co się orientuję to u innych zostały one już jakiś czas temu zaakceptowane.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Porady rządzą się innymi prawami niż przepisy, potrzebują trochę więcej czasu na moderację ale jeżeli porada jest pożyteczna na pewno niedługo się ukaże na stronie

Odp: Tu zgłaszamy problemy

mala-madzia
Mam pytanie: dlaczego mój artykuł "Elementarz technik kulinarnych" od 4dni czeka na weryfikację?

Pozdrawiam

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
agatab napisał(a):

witam, czy otrzymam punkty za dodanie opisu do zdjęcia kokosowe naleśniki z aronią?


Jeśli dodałaś opis nim upłynęła doba od wstawienia przepisu to system naliczy Ci punkty.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
misia53 napisał(a):

Dlaczego zmniejszono mi ilość punktów za przepis "Kudłate pulpeciki" ? Miałam 30 a teraz zauważyłam,ze mam 24. O co chodzi?


A ja wiem czemu masz mało punktów.

W opisach zdjęć nie wstawiamy przecinków i kropek, bo system dzieli je i albo opis trafia pod kilka zdjęć, albo opisy znikają. Edytuj przepis i popraw opisy pod zdjęciami.


Pisałam już tyle razy, żeby nie wstawiać znaków interpunkcyjnych do opisów pod zdjęciami, ale widzę, że i tak to nikogo nie interesuje.

Potem tylko są pretensje o brak punktów, za który i tak odpowiedzialni są sami użytkownicy wstawiający przepisy.

zmieniono 2 razy (ostatnio 17 lut 2013 11:23 przez misia5)

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Babciagramolka
Do wszystkich pytających o punkty za zdjecia - przepraszam ale nie mam pojecia czemu tak sie dzieje . Zdaje się, ze ten problem pojawia się od kilku dni. Bardzo proszę o cierpliwość do poniedziałku bo w wolne Moderatorki niczego sie nie dowiedzą .

Odp: Tu zgłaszamy problemy

gusia1000
  • gusia1000

  • Posty: 132
  • Przepisy: 62
  • Artykuły: 18
Witam,
Kilka dni temu dodałam 3 zdjęcia do moich przepisów i do tej pory pisze w polu zdjęcie-"zdjęcie oczekuje na akceptację".
Można się dowiedzieć kiedy nst. dodanie tych zdjęć.
Oto 3 przepisy, do których dodałam zdjęcia :
-Sałatka buraczana 4
-Tuńczykowa sałatka 4
-Placki twarogowe.
Dziękuję bardzo.
Pozdrawiam, gusia1000.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Dlaczego zmniejszono mi ilość punktów za przepis "Kudłate pulpeciki" ? Miałam 30 a teraz zauważyłam,ze mam 24. O co chodzi?

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy