Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Tu zgłaszamy problemy

jerzorek.lysy
Dlaczego nie pokazuje się krótki opis potrawy, który podajemy przy zgłaszaniu przepisu

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

margolata
  • margolata

  • Posty: 811
  • Przepisy: 169
  • Artykuły: 0
Tit napisał(a):

margolata zgłosiłam twój problem do dobrego, czyli naszego opiekuna informatycznego. On szuka źródła problemu i stara się go naprawić. Jeszcze raz dziś wysłałam mu monit.

Bardzo duża prośba przy zgłaszaniu problemów piszcie jak najwięcej szczegółów o zaistniałej sytuacji - jakiego przepisu dotyczy problem (wystarczy podać sam numerek, ten co się wyświetla w linku do przepisu). Jeszcze lepiej zrobić print screen z problemu i przysłać go na adres: gotujmy@infornext.pl. Bez waszej pomocy nie jesteśmy w stanie wykryć wszystkich niekompatybilności związanych z przejściem na nowy system. Ja wasze zgłoszenia przekazuję, ale najczęściej otrzymuję odpowiedź: za mało danych.


Dziękuję Ci bardzo Tit postaram się dać więcej informacji ale muszę poprosić męża o pomoc bo ja to taki informatyk że hej

Odp: Tu zgłaszamy problemy

margolata zgłosiłam twój problem do dobrego, czyli naszego opiekuna informatycznego. On szuka źródła problemu i stara się go naprawić. Jeszcze raz dziś wysłałam mu monit.

Bardzo duża prośba przy zgłaszaniu problemów piszcie jak najwięcej szczegółów o zaistniałej sytuacji - jakiego przepisu dotyczy problem (wystarczy podać sam numerek, ten co się wyświetla w linku do przepisu). Jeszcze lepiej zrobić print screen z problemu i przysłać go na adres: gotujmy@infornext.pl. Bez waszej pomocy nie jesteśmy w stanie wykryć wszystkich niekompatybilności związanych z przejściem na nowy system. Ja wasze zgłoszenia przekazuję, ale najczęściej otrzymuję odpowiedź: za mało danych.

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Bahus napisał(a):

Henia napisał(a):

kinga131 napisał(a):


Co zrobić żeby nie palić

Kinga, tu nie zgłaszamy problemów życiowych tylko techniczne na gotujmy.pl. Zapraszam na forum,do wątku Groch z kapustą.Jest tam pokój rumowy, gdzie można pogadać na luźne tematy. Pozdrawiam!


A dlaczego nie zgłaszamy?


Nie zgłaszamy, Bahusku, tutaj, w tym temacie życiowych problemów dlatego, że jak właśnie widać zgłoszenie problemu technicznego przez Margolatę zostało "zagadane" czym innym

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

margolata
  • margolata

  • Posty: 811
  • Przepisy: 169
  • Artykuły: 0
Bahus napisał(a):

Henia napisał(a):

kinga131 napisał(a):


Co zrobić żeby nie palić

Kinga, tu nie zgłaszamy problemów życiowych tylko techniczne na gotujmy.pl. Zapraszam na forum,do wątku Groch z kapustą.Jest tam pokój rumowy, gdzie można pogadać na luźne tematy. Pozdrawiam!


A dlaczego nie zgłaszamy? Tit odpowiedziała. I słusznie Zdrowie najważniejsze. Ja rzuciłem palenie milion lat temu...z dnia na dzień. To jedyny skuteczny sposób.

Zgadzam się że to jedyny sposób
Ale teraz zapytam jeszcze raz co z tymi punktami za fotki

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

andzia67
  • andzia67

  • Posty: 158
  • Przepisy: 58
  • Artykuły: 0
kinga131 napisał(a):


Co zrobić żeby nie palić

Kingo mnie się udało ,już szósty rok jak nie palę. Postanowiłam sobie że po nowym roku rzucę palenie i jak narazie dotrzymuje słowa. Próbuj moze i tobie sie uda!

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Henia napisał(a):

kinga131 napisał(a):


Co zrobić żeby nie palić

Kinga, tu nie zgłaszamy problemów życiowych tylko techniczne na gotujmy.pl. Zapraszam na forum,do wątku Groch z kapustą.Jest tam pokój rumowy, gdzie można pogadać na luźne tematy. Pozdrawiam!


A dlaczego nie zgłaszamy? Tit odpowiedziała. I słusznie Zdrowie najważniejsze. Ja rzuciłem palenie milion lat temu...z dnia na dzień. To jedyny skuteczny sposób.


zmieniono 2 razy (ostatnio 26 sty 2011 01:06 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

kinga131 napisał(a):


Co zrobić żeby nie palić


Musisz poprostu dotrzymać postanowienia, co nie jest łatwe. Pozdrawiam Tit

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

anita_duliasz82 napisał(a):

jak zienic nick?


Ponieważ nie masz jeszcze pełnego konta najlepiej załóż sobie nowe konto z innej skrzynki. pozdrawiam, Tit

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
kinga131 napisał(a):


Co zrobić żeby nie palić

Kinga, tu nie zgłaszamy problemów życiowych tylko techniczne na gotujmy.pl. Zapraszam na forum,do wątku Groch z kapustą.Jest tam pokój rumowy, gdzie można pogadać na luźne tematy. Pozdrawiam!

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy