Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
redakcja napisał(a):

2milutka napisał(a):

a to już sama nie wiem... W takim razie czekamy....


Witajcie,

wysłaliśmy do Was 3 ankiety. Pierwszą należało uzupełnić do 31 grudnia i punkty za nią już zostały przyznane. Natomiast odpowiedzi z dwóch pozostałych ankiet zbieramy do 15 stycznia, dlatego punkty za te ankiety zostaną przyznane do 19 stycznia


No i wszystko jasne

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
2milutka napisał(a):

a to już sama nie wiem... W takim razie czekamy....


Witajcie,

wysłaliśmy do Was 3 ankiety. Pierwszą należało uzupełnić do 31 grudnia i punkty za nią już zostały przyznane. Natomiast odpowiedzi z dwóch pozostałych ankiet zbieramy do 15 stycznia, dlatego punkty za te ankiety zostaną przyznane do 19 stycznia

Odp: Tu zgłaszamy problemy

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
a to już sama nie wiem... W takim razie czekamy....

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
2milutka napisał(a):

Witam
Kiedy będą dodane punkty za ankiety miały być do piątku a tu nadal nie ma...;(

Agatko a nie do 15 -tego ? Ja mam w wiadomości, że 15 stycznia. Chyba, że ktoś ma inne terminy

Odp: Tu zgłaszamy problemy

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
Witam
Kiedy będą dodane punkty za ankiety miały być do piątku a tu nadal nie ma...;(

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
100Kulka napisał(a):

Witam jestem nowym kuchcikiem chciałabym Wasze logo na mojego bloga wstawić czy moge i jak to zrobić i jednocześnie gdzie tutaj mogę wstawic link swojego bloga , dziekuję?


Link do bloga możesz zamieścić w swoim profilu, przy opisie o sobie.

Logo gotujmy.pl uzyskasz od redakcji. Możesz napisać na skrzynkę redakcyjną https://gotujmy.pl/panel-poczta-napisz,25065,r6.html

Odp: Tu zgłaszamy problemy

100Kulka
  • 100Kulka

  • Posty: 1
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
Witam jestem nowym kuchcikiem chciałabym Wasze logo na mojego bloga wstawić czy moge i jak to zrobić i jednocześnie gdzie tutaj mogę wstawic link swojego bloga , dziekuję?

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

migotka28
  • migotka28

  • Posty: 11
  • Przepisy: 1303
  • Artykuły: 0
Mniam1 napisał(a):

Noruas napisał(a):

A za tą ostatnią ankietę juz były przyznane pkt?
Mam pytanie też drugie, co to oznacza jak co jakiś czas, 2-3 przepis, nie dodaje się tylko mam komunikat "wystąpił nieoczekiwany błąd"?


Też czasami tak mam! Muszę otworzyć nową kartę i dodać przepis jeszcze raz na zasadzie kopiuj wklej. Chyba tak się dzieje, jak zbyt długo dodaje się przepis Trochę to dziwne, bo system mnie nie wylogowuje.


Ja też tak często mam nieraz pomaga jak kliknę jeszcze raz zapisz przepis ale wiele razy to nie pomaga i muszę otwierac nowa stronę i kopiowac przepis wtedy dodaje bez problemów

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
Mniam1 napisał(a):

Mam taką uwagę odnośnie reklamy z kotami robiącymi do ubikacji! Przecież to jest portal kulinarny...to jest nie fajne...obok są talerze z jedzeniem. Wygląda to tak jakby te koty (tu powinnam wpisać brzydkie słowo)... do jedzenia. Zróbcie coś z tym


Witaj, zgłaszamy do osób, które zajmują się reklamami.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Mniam1
  • Mniam1

  • Posty: 41
  • Przepisy: 871
  • Artykuły: 1
Mam taką uwagę odnośnie reklamy z kotami robiącymi do ubikacji! Przecież to jest portal kulinarny...to jest nie fajne...obok są talerze z jedzeniem. Wygląda to tak jakby te koty (tu powinnam wpisać brzydkie słowo)... do jedzenia. Zróbcie coś z tym

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy