Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

gosia56
  • gosia56

  • Posty: 377
  • Przepisy: 823
  • Artykuły: 0
misia5 napisał(a):

gosia56 napisał(a):

mam pytanie WYPEŁNIŁAM ANKIETĘ było napisane ze dostanie się 100 wirtuali czy to jest aktualne bo żadnych nie dostałam


Zerknij do zakładki wirtuale. Nie masz tam wzmianki o tych wirtualach?

niestety nie ma tam żadnej wzmianki o zdobytych wirtualach

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
gosia56 napisał(a):

mam pytanie WYPEŁNIŁAM ANKIETĘ było napisane ze dostanie się 100 wirtuali czy to jest aktualne bo żadnych nie dostałam


Zerknij do zakładki wirtuale. Nie masz tam wzmianki o tych wirtualach?

Odp: Tu zgłaszamy problemy

gosia56
  • gosia56

  • Posty: 377
  • Przepisy: 823
  • Artykuły: 0
mam pytanie WYPEŁNIŁAM ANKIETĘ było napisane ze dostanie się 100 wirtuali czy to jest aktualne bo żadnych nie dostałam

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Proszę bardzo

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

gosia56
  • gosia56

  • Posty: 377
  • Przepisy: 823
  • Artykuły: 0
dziękuję za odpowiedz

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
gosia56 napisał(a):

mam takie pytanie czy wszystkich obowiązuje opisywanie zdjęć czy coś przegapiłam i nie trzeba tego robić bo są takie przepisy a żadne zdjęcie nie ma opisu


Nie trzeba opisywać zdjęć Ale. Opisanie każdego zdjęcia skutkuje większą ilością punktów za przepis. Jeśli dodasz przepis z 5 zdjęciami i każde opiszesz to dostaniesz za przepis 30 wirtuali. Jeśli zaś dodasz taki przepis i nie opiszesz zdjęć system automatycznie przyznaje za niego 5 wirtuali.

Każdy użytkownik sam decyduje czy chce mieć więcej czy mniej punktów.

Sama możesz zdecydować ile punktów chcesz mieć

Odp: Tu zgłaszamy problemy

gosia56
  • gosia56

  • Posty: 377
  • Przepisy: 823
  • Artykuły: 0
mam takie pytanie czy wszystkich obowiązuje opisywanie zdjęć czy coś przegapiłam i nie trzeba tego robić bo są takie przepisy a żadne zdjęcie nie ma opisu

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
gosia56 napisał(a):

nie jest nigdzie napisane ze musi być miód w przepisie a zresztą dziękuję jestes bardzo miła jak dla mnie wiecznie jakieś problemy


Gosiu, promowane są przepisy na pierniczki, Twoje ciasteczka, choć nazwałaś pierniczkami, nie są nimi, więc nie zaliczają się do kategorii promowanej.
Tak samo jak ktoś wstawi przepis np na Bigos z pieczarek,( bez kapusty) nie dostanie dodatkowych pkt, ponieważ bigos jest z kapusty, a głównym składnikiem piernika i pierniczków jest miód
Nie widzę tutaj żadnego problemu , jeśli ja bym moderowała ten przepis, też bym mu nie przyznała dodatkowych pkt

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

gosia56
  • gosia56

  • Posty: 377
  • Przepisy: 823
  • Artykuły: 0
nie jest nigdzie napisane ze musi być miód w przepisie a zresztą dziękuję jestes bardzo miła jak dla mnie wiecznie jakieś problemy

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Niestety nie ponieważ to nie jest przepis na pierniczki tylko na ciastka korzenne. W składzie ciasta na pierniczki jest miód, a u Ciebie go nie ma.

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy