Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

punkty

justyna748
witam, dlaczego nie dostałam jeszcze punktów za dodane porady. mija już tydzień

Odp: Tu zgłaszamy problemy

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
Co do filmu - zablokowałam go w adblocku i już na mnie nie warczy:-)
Nogawkuchni - jestem tu od ponad 3 lat i jeszcze nigdy nic nie dostałam do testowania:-)

Odp: Tu zgłaszamy problemy

nogawkuchni
Witam,
mam pytanie,które nie jest problemem,a jedynie ciekawiącą mnie kwestią.Czy ktoś z Was użytkowników zgłaszał się do bazy testów produktów? Jeśli tak to chętnie poczytam o jego opinii na ten temat,czyli o tym na jakiej zasadzie to działa,w jaki sposób funkcjonuje,czy jest mało,czy dużo propozycji testowania,czy każdą propozycję trzeba przyjąć i co się dzieje,jeśli którąś się odrzuci,będę wdzięczna za wszelakie informacje,bo to interesująca opcja.
Pozdrawiam cieplutko w ten upalny dzień.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Dziś w nocy tak mi "ryknął". że obudził całą rodzinę...nawet nie chcę pisać jak mi się dostało... Jestem stanowczo za tym aby dźwięk sam się nie włączał
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

anemon
  • anemon

  • Posty: 87
  • Przepisy: 693
  • Artykuły: 3
Film jak film można go nie oglądać, ale ta irytująca muzyka. Wątpię, aby znalazł się ktoś, kto będzie miał ochotę skorzystać z przepisu na te roladki po takiej natrętnej dawce.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

szpileczka
  • szpileczka

  • Posty: 62
  • Przepisy: 1249
  • Artykuły: 238
Oj też jestem za tym aby film się nie uruchamiał sam, już kilka razy się nieźle przestraszyłam wchodząc na stronkę.

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

IGGI
  • IGGI

  • Posty: 39
  • Przepisy: 64
  • Artykuły: 9
k.tyczynski napisał(a):

Właśnie wszedłem na forum, żeby też o tym napisać
gosia47-47 napisał(a):

dało by się coś zrobić żeby film na stronie głównej nie włączał się samoczynnie przy wejściu na stronę? Aż odbija mnie on za każdym razem od laptopa powinna być możliwość włączenia go samemu a nie żeby sam się włączał...



U mnie to samo - stan przedzawałowy, a komp się wiesza

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

k.tyczynski
Właśnie wszedłem na forum, żeby też o tym napisać
gosia47-47 napisał(a):

dało by się coś zrobić żeby film na stronie głównej nie włączał się samoczynnie przy wejściu na stronę? Aż odbija mnie on za każdym razem od laptopa powinna być możliwość włączenia go samemu a nie żeby sam się włączał...

Odp: Tu zgłaszamy problemy

gosia47-47
  • gosia47-47

  • Posty: 114
  • Przepisy: 849
  • Artykuły: 221
dało by się coś zrobić żeby film na stronie głównej nie włączał się samoczynnie przy wejściu na stronę? Aż odbija mnie on za każdym razem od laptopa powinna być możliwość włączenia go samemu a nie żeby sam się włączał...

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
Właśnie zaczynamy je dodawać

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy