Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Tu zgłaszamy problemy

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
Melduję posłusznie, że u mnie stronka dalej pełza w sposób niemożebny, w związku z tym ograniczyłam się jedynie do wstawienia przepisów, które chciałabym szybko dodać na bloga, a nie chce mi się ich przeredagowywać
Przepraszam wszystkich za brak ocen i komentarzy, obiecuję nadrobić zaległości, jak już tylko specjaliści poradzą sobie z problemami technicznymi i stronka zacznie hulać jak należy
Będę mieć chyba duuuużo roboty z przeglądaniem przepisów, ale mam nadzieję, że jakoś sobie poradzę

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Mysiunia
  • Mysiunia

  • Posty: 160
  • Przepisy: 1806
  • Artykuły: 11
A ja mam 2 pytania

Kiedy strona zacznie działać normalnie i nie trzeba będzie czekać na załadowanie strony kilka minut?

Czy zostały już wysłane nagrody z pisankowego konkursu?


bajtek - niby nie zając i nie uciekną, ale jak ktoś ma kilka przepisów z kategorii premiowanej ktora trwa jeszcze 2 dni to chce to wykorzystać

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

IGGI
  • IGGI

  • Posty: 39
  • Przepisy: 64
  • Artykuły: 9
Babciagramolka napisał(a):



Zdjęcie jest zupełnie nie podpisane . Może coś nie tak zapisało- edytuj. Punkty powinny się w ciśgu doby dodać. A jak nie to w poniedziałek napisz do Admina ( kołczu albo zozolek żeby doliczyli).




Dziękuję ślicznie za odpowiedź, poprawiłam

Odp: Tu zgłaszamy problemy

bajtek
  • bajtek

  • Posty: 249
  • Przepisy: 52
  • Artykuły: 0
Aleeeee masakra z otwieraniem stron ! Dziwię się, że jeszcze co niektórym ........chce się dodawać przepisy, jak to wszystko działa w takim żółwim tempie. Współczuje osobom zatwierdzającym i usuwającym duble. Cierpliwości, przeczekajcie, przepisy do wstawienia "nie zając" i nie uciekną wam !

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Babciagramolka
IGGI napisał(a):

Zgłaszam problem
Za sałatkę z pekińską i ananasem otrzymałam 5 pkt zamiast 20, a zdjęcie było podpisane bez interpunkcji, a i za kategorię premiowaną pkt są doliczone, nie wiem czy coś grzebać i próbować edytować przepis czy zostawić tak jak jest...

Link do przepisu:
https://gotujmy.pl/salatka-z-kapusty-pekinskiej-z-ananasem,przepisy,189484.html


Zdjęcie jest zupełnie nie podpisane . Może coś nie tak zapisało- edytuj. Punkty powinny się w ciśgu doby dodać. A jak nie to w poniedziałek napisz do Admina ( kołczu albo zozolek żeby doliczyli).


Odp: Tu zgłaszamy problemy

IGGI
  • IGGI

  • Posty: 39
  • Przepisy: 64
  • Artykuły: 9
Zgłaszam problem
Za sałatkę z pekińską i ananasem otrzymałam 5 pkt zamiast 20, a zdjęcie było podpisane bez interpunkcji, a i za kategorię premiowaną pkt są doliczone, nie wiem czy coś grzebać i próbować edytować przepis czy zostawić tak jak jest...

Link do przepisu:
https://gotujmy.pl/salatka-z-kapusty-pekinskiej-z-ananasem,przepisy,189484.html

zmieniono 1 raz (ostatnio 27 kwi 2013 17:43 przez IGGI)

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Babciagramolka
Kochani

Chciałam tylko napisać, że z powodu wolno ładującej się strony nie odpisuję na wysłane do mnie wiadomości lub posy jeśli nie ma takiej konieczności . Robię to o co prosicie ( poprawiam , usuwam duble itd) ale już nie piszę, że to zrobiłam.

Tak jak w poprzednich dniach -proszę o cierpliwość - przepisy zapisują się po kilka lub czasem kilkanaście razy. Zatwierdzenie jednego trwa i trwa .Najlepiej zaproszę wszystkich na dla relaksu ( albo na meliskę co wolicie )

Odp: Tu zgłaszamy problemy

pacpaw
  • pacpaw

  • Posty: 190
  • Przepisy: 1427
  • Artykuły: 0
punkty za newsletter jeszcze są przyznawane?

Odp: Tu zgłaszamy problemy

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
a mnie wyskakuje że przepis nie zapisany błąd otwieram jeszcze raz a tu jest masakra z tym dodawaniem przepisów..

Odp: Tu zgłaszamy problemy

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Za to ja przeżywam katusze przy zatwierdzaniu przepisów. Ostatnie dwa dni to istny koszmar. Jak nie cała masa dubli to znowu katastrofa z publikowaniem i zapisywaniem przepisów.

Wszystkich Was przepraszam, ale nie jestem w stanie poprawiać błędów i usuwać dubli zdjęć. Z zatwierdzaniem edycji też mam problemy. Od ponad 30 minut staram się zatwierdzić 3 edycje i jak na razie udało mi się tylko z jedną.

Wszystko trwa w nieskończoność jednak nie mam na to wpływu.

Przepraszam też, że nie odpisuję na wiadomości, ale ciągle wyskakuje mi błąd 503 Cudem przeczytałam dwie wiadomości, które do mnie doszły. Aby je przeczytać musiałam po kilka razy odświeżać stronę.

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy