Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
zewa napisał(a):

Noruas napisał(a):

To mam jeszcze jedno pytanko, domyślam się, ze aktualnie akceptacja troszkę trwa.
W tym momencie wrzucam przepisy, czy mogę je opublikować na moim blogu przed akceptacją (zawsze czekałam, więc nie wiem czy wtedy wszystko będzie ok)?

Myślę, że możesz bo i tak godzina dodania będzie godziną dodania a nie moderacji. No chyba, że znajdzie się ktoś tak miły i zgłosi to jako naruszenie. Ale wszystko jest do sprawdzenia. Bo skoro stronka ma problemy to oczekiwanie na akceptację jest znacznie wydłużone.

Dokładnie jak pisze Ewcia

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Noruas napisał(a):

To mam jeszcze jedno pytanko, domyślam się, ze aktualnie akceptacja troszkę trwa.
W tym momencie wrzucam przepisy, czy mogę je opublikować na moim blogu przed akceptacją (zawsze czekałam, więc nie wiem czy wtedy wszystko będzie ok)?

Myślę, że możesz bo i tak godzina dodania będzie godziną dodania a nie moderacji. No chyba, że znajdzie się ktoś tak miły i zgłosi to jako naruszenie. Ale wszystko jest do sprawdzenia. Bo skoro stronka ma problemy to oczekiwanie na akceptację jest znacznie wydłużone.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
Jeżeli nic się dzisiaj nie poprawi , wszystkie wstawione po południu przepisy poprawię jutro, przykro mi lecz nic nie poradzę;( Mam problem nawet podczas logowania i przeglądania forum.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Noruas
  • Noruas

  • Posty: 228
  • Przepisy: 549
  • Artykuły: 40
A nie, to u mnie jest rewelacyjnie, tylko 5 minut

Odp: Tu zgłaszamy problemy

mala-madzia
W tym miesiącu dzieją się jakieś dziwne rzeczy z tą stronką...

Odp: Tu zgłaszamy problemy

agabi22
  • agabi22

  • Posty: 334
  • Przepisy: 523
  • Artykuły: 9
od kilku dni nawet wejście na stronę to problem, co dopiero dodanie przepis. teraz od 20 minut akceptuje przepis

Odp: Tu zgłaszamy problemy

mala-madzia
W tym miesiącu dzieją się jakieś dziwne rzeczy z tą stronką...

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Noruas
  • Noruas

  • Posty: 228
  • Przepisy: 549
  • Artykuły: 40
To mam jeszcze jedno pytanko, domyślam się, ze aktualnie akceptacja troszkę trwa.
W tym momencie wrzucam przepisy, czy mogę je opublikować na moim blogu przed akceptacją (zawsze czekałam, więc nie wiem czy wtedy wszystko będzie ok)?

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Noruas napisał(a):

A ja mam takie pytanie.
W okresie po zakończeniu miesiąca, a przed pojawieniem się informacji o nowej kategorii promowane obowiązuje stara czy nie ma żadnej?

Nie ma żadnej. Jeżeli kategoria promowana zostanie ogłoszona np. 5 dnia miesiąca to obowiązuje ona od 5 do końca danego miesiąca.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Noruas
  • Noruas

  • Posty: 228
  • Przepisy: 549
  • Artykuły: 40
A ja mam takie pytanie.
W okresie po zakończeniu miesiąca, a przed pojawieniem się informacji o nowej kategorii promowane obowiązuje stara czy nie ma żadnej?

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy