Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Obserwuj wątek

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

kuchenny świat
Kiedy pojawią się w katalogu nowe nagrody ?

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

slodkokwasnakuchnia1
A kiedy możemy liczyć na nowe inne nagrody w katalogu? Już dawno pisaliście,że będą a tu nic nie ma. Czekamy i czekamy

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Zestawów akcesoriów Tupperware po 4 sztuki jest obecnie w katalogu 10. Jak się rozejdą, pojawi się druga partia

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
gosia56 napisał(a):

cherry napisał(a):

Kochani, po weekendzie będę miała dostęp do akcesoriów, zatem przeliczę je i wystawię po cztery sztuki. Buziaki!

Mam pytanie czy były juz moze te akcesoria czy moze cos przegapiłam bo ostatnio mało wchodzę na stronę a punktów mam sporo aby je wydać Pozdrawiam


Gosiu, przepraszam Cię najmocniej, w międzyczasie dziecko mi się rozchorowało i musiałam zostać w domu. We wtorek/środę przeliczę i wystawię po 4 sztuki

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

gosia56
  • gosia56

  • Posty: 377
  • Przepisy: 823
  • Artykuły: 0
cherry napisał(a):

Kochani, po weekendzie będę miała dostęp do akcesoriów, zatem przeliczę je i wystawię po cztery sztuki. Buziaki!

Mam pytanie czy były juz moze te akcesoria czy moze cos przegapiłam bo ostatnio mało wchodzę na stronę a punktów mam sporo aby je wydać Pozdrawiam

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Kochani, po weekendzie będę miała dostęp do akcesoriów, zatem przeliczę je i wystawię po cztery sztuki. Buziaki!

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

gosia56
  • gosia56

  • Posty: 377
  • Przepisy: 823
  • Artykuły: 0
Mogą być po 4 szt też jest dobrze zatem czekamy .

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

patunia87
  • patunia87

  • Posty: 9
  • Przepisy: 803
  • Artykuły: 1
Myślę że dobre i te 4 sztuki niż nic.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Kochani,

Dzis okazalo sie, ze na magazynie są niekompletne zestawy akcrsoriow Tupperware, czyli de facto nie mamy zadnego kompletnego. Jesli sobie życzycie, mogę je dla Was wystawić po 4 sztuki komplet, po odpowiednio nizszej cenie wirtuali. I pakować je osobiscie, nie ma problemu, tylko musze przeliczyc stan.

Dzbanki nie przepadly, dzial techniczny pracuje nad rozwiazaniem problemu z pytaniami miesiaca, jutro najaktywniejsi w maju otrzymaja informacje, kiedy dotrze nowe pytanie, za ktorego odpowoedz sa dzbanki.

Od nagrod nie odchodzimy, wkrotce maja sie pojawic fajne nagrody w katalogu, tymczasem szykujemy dla Wqs takze mniejsze akcje konkursowe, takze nad tym rowniez pracujemy. Pozdrawiam wszystkich i przepraszsm z brak wiesci.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Ag.Zetka
  • Ag.Zetka

  • Posty: 37
  • Przepisy: 1373
  • Artykuły: 0
Podbijam pytanie dwóch poprzedniczek. Zastanawia mnie to, że nagród ubywa, a nowe się nie pojawiają, w dodatku bez żadnego uprzedzenia nie przyznano "nagród miesiąca" za maj (a dzbanki zapowiadały się fajnie). Dobrze by było wiedzieć, czy warto dalej oszczędzać punkty, czy lepiej wybrać sobie dostępne nagrody póki jeszcze są.

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!