Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

gosiapiotrek23
Też z chćecią się dowiem kiedy są przewidziane nagrody.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Ag.Zetka
  • Ag.Zetka

  • Posty: 37
  • Przepisy: 1373
  • Artykuły: 0
Mam pytanie - czy nagrody które miały być w listopadzie lub w grudniu już były i się rozeszły czy jeszcze będą?

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

BozenaMatuszczyk
Mam pytanie zbliża się koniec miesiąca w związku z tym chciałam zapytać kiedy będzie wysyłane pytanie co do nagrody Pojemnik Ceramiczny.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

kuchenny świat
Ponownie zwracam się z pytaniem gdzie jest reszta mojej przesyłki? Proszę o odpowiedź bo czekam i czekam i nic. Pozdrawiam

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

kuchenny świat
Ponawiam pytanie : Gdzie jest reszta mojej przesyłki ?

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
kuchenny świat napisał(a):

Witam. Zamawiałam z katalogu 5 op. gąbek do zmywania, a dziś otrzymałam tylko 1 opakowanie. Gdzie jest jest reszta przesyłki ? Proszę o odpowiedź.

Zweryfikujemy to zamówienie jak tylko otrzymamy odpowiedź z magazynu. Prosimy o jeszcze chwilkę cierpliwości

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
Dzień dobry, w tym tygodniu będą nagrody - kilkadziesiąt pozycji. Nie informujemy o tym w oficjalnej informacji, ponieważ jak z doświadczeń wynika, rodzi to więcej problemów - wiele osób stara się zamówić nagrodę w tym samym czasie, strona zawiesza się, użytkownicy się denerwują. Prosimy śledzić stan katalogu.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

kuchenny świat
Witam. Zamawiałam z katalogu 5 op. gąbek do zmywania, a dziś otrzymałam tylko 1 opakowanie. Gdzie jest jest reszta przesyłki ? Proszę o odpowiedź.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Babeczka35
  • Babeczka35

  • Posty: 19
  • Przepisy: 1769
  • Artykuły: 0
Ponawiam pytanie: Kiedy będą jakieś nowe nagrody w katalogu? Może jakieś książki, drobne akcesoria do pieczenia, czy karty np. do home you, było by miło.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Babeczka35
  • Babeczka35

  • Posty: 19
  • Przepisy: 1769
  • Artykuły: 0
Kiedy będą jakieś nowe nagrody w katalogu? Może jakieś książki, drobne akcesoria do pieczenia, czy karty np. do home you, było by miło.

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!