Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Obserwuj wątek

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

eli_555
  • eli_555

  • Posty: 894
  • Przepisy: 1833
  • Artykuły: 12
A ja dostałam wczoraj blender za awans i kubeczek za czerwiec.Poprzednie nagrody też dostawałam w terminie.Ania Rymkiewicz pisała,że nagrody za czerwiec będą wysyłane do końca miesiąca lipca,ze względu na czas urlopowy.

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Papaja napisał(a):

literki się czyta nie ogląda napisałam że obejdę się bez tego to nie ja narzekam że nie dostałam kubeczka 3 miesiące temu nie wspominając o blenderze, co już nic nie można napisać co się niektórym nie podoba? Chcesz to ci oddam mój kubek

Nie rozumiem, czemu mnie atakujesz! Widać umiesz być "jako tako" tylko przez krótki czas! Widać też, że to Ty masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem! Albo nie wiesz co to określenie znaczy! Ja nie narzekam na nic, odpowiedziałam na post. Co do kubeczka, możesz sprawdzić, napisałam, że nie zależy mi na nim. Tak jak i na blenderze! Kupiłam sobie w sklepie! Ja staram się żyć normalnie, nie uzależniam posiadania czegoś potrzebnego od wygrania go w internecie.Do upojenia powtarzam, że nie jestem tu dla nagród, nie kopiuję jak nie przymierzając...., nie robię punktów na siłę. Ale uważam, że jeśli jest konkurs i nagrody w nim, to obowiązkiem organizatora jest wywiązać się z wysyłki nagród. Dla mnie osobiście upokarzające by było upominać się. I tyle.Nie było nic przeciw tobie, a już wyciągnęłaś armaty! Zanim coś napiszesz, radzę, przemyśl 3x. I NAJPIERW PRZECZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM!
+



















Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Papaja
  • Papaja

  • Posty: 522
  • Przepisy: 382
  • Artykuły: 8
literki się czyta nie ogląda napisałam że obejdę się bez tego to nie ja narzekam że nie dostałam kubeczka 3 miesiące temu nie wspominając o blenderze, co już nic nie można napisać co się niektórym nie podoba? Chcesz to ci oddam mój kubek

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Papaja napisał(a):

ciekawe co? ja powinnam dostać smycz i rękawicę kuchenną i nie dostałam ale co mi tam obejdę się

A czemu się nie upomnisz?! Nie ma co się unosić ambicją!

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Anula napisał(a):

Pyza napisał(a):

Ty "kucharzyno"możesz co najwyżej wygrać przyczłap do bulgulatora!
My, profesjonaliści, to co innego! Na nas czeka zylion dolarów, motorówka i kucyk!





to był oczywiście żart

Pyza tu pewnie same smutasy i nikt by sie nie domyslil ze zartujesz,a swoja droga to co to ten przyczlap do bulgulatora?

Anula, czemu nas tak źle oceniasz?! w miłym towarzystwie to i poczucie humoru wraca

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
luna19 napisał(a):

dzis dostalam paczuszkę za awanse )
ale czemu dostalam dwa kubeczki a zasłużonego blendera nie ?

Gratuluję paczuszki! I ciesz się, że w ogóle dostałaś! Ja do dzisiaj nie dostałam kubeczka a to już 3 miesiące, więc o blenderze z zeszłego miesiąca nawet nie myślę!

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Papaja
  • Papaja

  • Posty: 522
  • Przepisy: 382
  • Artykuły: 8
myślę że w tej sprawie powinnaś napisać do moderatorów i dowiedzieć się o co chodzi

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Papaja
  • Papaja

  • Posty: 522
  • Przepisy: 382
  • Artykuły: 8
ciekawe co? ja powinnam dostać smycz i rękawicę kuchenną i nie dostałam ale co mi tam obejdę się

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
dzis dostalam paczuszkę za awanse )
ale czemu dostalam dwa kubeczki a zasłużonego blendera nie ?

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Pyza napisał(a):

Anula, no i nic już tłumaczyć nie muszę bo mnie szanowne koleżeństwo wyprzedziło

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!