Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Persik napisał(a):

może wiele a może nie
czyli po jednych można jeździć jak po łysych koniach a inni są nietykalni? to chyba proste pytanie?

Ja po Tobie nie jadę, tylko pytam czy można wg. Ciebie przepisać przepis z czasopisma bez żadnych zmian? I znów nie odpowiedziałaś, tylko zmieniłaś temat.
Więc można, czy nie?

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
może wiele a może nie
czyli po jednych można jeździć jak po łysych koniach a inni są nietykalni? to chyba proste pytanie?

Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
msewka napisał(a):

Persik napisał(a):

o już się szykuje kolejna nagonka już za długo spokojnie było

Czyli napisz otwarcie i żeby wszyscy to zobaczyli.Czy pochwalasz przepisywanie przepisów żywcem z czasopisma? Tylko tak, albo nie, nie zmieniając tematu.
A jak nie to nie pisz głupot.Nie ma kopiowania, nie ma "nagonki", jak to ją nazywasz.
A wogóle to nie tyczyło się Ciebie i nie rozumiem skąd taka reakcja? Już nie raz nie odpowiadało Ci , co do Ciebie piszę, więc Cię omijam z daleka i nie komentuję Twoich wypowiedzi.I o to samo Cię proszę.

Persik, ponawiam prośbę.Napisz tylko tak lub nie.Nie ubliżam Ci ani nie dokuczam.Chcę tylko jasnej deklaracji.To tak wiele?

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Doro
  • Doro

  • Posty: 2811
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
Sarenka napisał(a):

Nikt na szczescie serca mi nie zlamal Doro i raczej do tego nie dojdzie. Nie zawiodlam sie, tylko potwierdzily sie moje przypuszczenia, a szczera jestem zawsze.

Sarenko, no i ciesze sie ze wszystko w porzadku u ciebie zgoda jest najwazniejsza

Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Glumanda napisał(a):

Bahus napisał(a):

Jeśli chodzi o mnie to słowo "byłem" nie jest przejęzyczeniem...wyszło "szydło z worka". Już dawno podejrzewałem, że z tym Persik jest coś nie tak. A teraz to już wiem na pewno. Chciałem (jej?) sprzedać biżuterię (jestem producentem, dorabiam sobie) , którą "sama" ode mnie właściwie wymusiła. Zamówiłem materiał w Czechach... zrobiłem na zamówienie, poniosłem koszty...a "ona" zrezygnowała tłumacząc się, że w jeden dzień zmarł "jej" dziadek a drugiego dnia babcia...No i nie ma pieniędzy Koszt po zastosowaniu wszelkich możliwych upustów miał wynosić 20 zł plus koszty przesyłki.Normalnie od innych osób pobrałbym 42 zł.Dla mnie to "persona non grata". Nie dajcie się wciągnąć w "jej" dyskusje. To osoba na wskroś nie wiarygodna. Przykre to co piszę ale tak niestety jest.

Kolczyki... a nich sie ugryze w jezyk To Ty je jeszcze robisz myslalam, ze dawno przestales..
Ostatnio dostalam caly komplet z ametystami
Zycze powodzenia w wykonywaniu ulubionego zajecia i znajdywaniu nabywcow.

Uczciwych

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
Bahus napisał(a):

Jeśli chodzi o mnie to słowo "byłem" nie jest przejęzyczeniem...wyszło "szydło z worka". Już dawno podejrzewałem, że z tym Persik jest coś nie tak. A teraz to już wiem na pewno. Chciałem (jej?) sprzedać biżuterię (jestem producentem, dorabiam sobie) , którą "sama" ode mnie właściwie wymusiła. Zamówiłem materiał w Czechach... zrobiłem na zamówienie, poniosłem koszty...a "ona" zrezygnowała tłumacząc się, że w jeden dzień zmarł "jej" dziadek a drugiego dnia babcia...No i nie ma pieniędzy Koszt po zastosowaniu wszelkich możliwych upustów miał wynosić 20 zł plus koszty przesyłki.Normalnie od innych osób pobrałbym 42 zł.Dla mnie to "persona non grata". Nie dajcie się wciągnąć w "jej" dyskusje. To osoba na wskroś nie wiarygodna. Przykre to co piszę ale tak niestety jest.

Kolczyki... a nich sie ugryze w jezyk To Ty je jeszcze robisz myslalam, ze dawno przestales..
Ostatnio dostalam caly komplet z ametystami
Zycze powodzenia w wykonywaniu ulubionego zajecia i znajdywaniu nabywcow.

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Nikt na szczescie serca mi nie zlamal Doro i raczej do tego nie dojdzie. Nie zawiodlam sie, tylko potwierdzily sie moje przypuszczenia, a szczera jestem zawsze.

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Doro
  • Doro

  • Posty: 2811
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
...)

zmieniono 2 razy (ostatnio 07 mar 2010 17:13 przez Doro)

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Dokladnie Tokijko Wydaje mi sie, ze sa tez takie osoby, ktore chcialyby tutaj trzymac nad wszystkim piecze, manipulowac ludzmi jak im wygodnie i jestem pewna, ze takie osoby maja wiecej niz jedno konto na Gotujmy, chociazby po to, aby dokuczyc innym, nakarmic swoje zagubione zarliwoscia, ociekajace zolcia i egoizmem ego, czesto uwidaczniane, przy wystawianiu ocen. Jest tutaj garstka milych, otwartych osob, niestety podatnych na takich pseudoliderów. I ja do nich nalezalam, naiwnie wierzac w uczicwosc i szczerosc ludzka, ale na szczescie bardzo szybko zorientowalam sie na co kogo stac, lub - nie stac. Na szczescie zostawilam to daleko w tyle, mam swoje zycie - szczesliwe, i caly cuchnacy zamet. ktory ktos chce wniesc przeciwko mnie, czy innym, niewinnym osobom, mam gleboko ...

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
Bahus napisał(a):

Jeśli chodzi o mnie to słowo "byłem" nie jest przejęzyczeniem...wyszło "szydło z worka". Już dawno podejrzewałem, że z tym Persik jest coś nie tak. A teraz to już wiem na pewno. Chciałem (jej?) sprzedać biżuterię (jestem producentem, dorabiam sobie) , którą "sama" ode mnie właściwie wymusiła. Zamówiłem materiał w Czechach... zrobiłem na zamówienie, poniosłem koszty...a "ona" zrezygnowała tłumacząc się, że w jeden dzień zmarł "jej" dziadek a drugiego dnia babcia...No i nie ma pieniędzy Koszt po zastosowaniu wszelkich możliwych upustów miał wynosić 20 zł plus koszty przesyłki.Normalnie od innych osób pobrałbym 42 zł.Dla mnie to "persona non grata". Nie dajcie się wciągnąć w "jej" dyskusje. To osoba na wskroś nie wiarygodna. Przykre to co piszę ale tak niestety jest.

Ha,ha,a wczoraj Persik sie dopiero chwaliła,ze była/był na wycieczce w Hiszpani i Włoszech,a tu wychodzi,ze nie było jej stać na jakieś 30 zł za biżuterieTo faktycznie jak dla mnie jest szyte grubymi nićmi

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu