Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

teresa.rembiesa
Już raz była taka propozycja żeby punkty były tylko za przepisy, zdjęcia i artykuły ,ja też jestem za tą opcją.
To jest portal o gotowaniu i na pewno większość z użytkowników było zdziwionych jak po wpisach na forach lub za zawarcie znajomości z kuchcika zostali mistrzami ( ja byłam bardzo)
Ja sama sobie skasowałam chyba z 25 punktów za podwójne a nawet potrójne znajomości i zgłaszałam to "szefostwu "

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Babciagramolka
Zgadzam się z tym co piszecie o punktach za znajomości . Wystarczy spojrzeć w ranking. czasem jest tak że więcej jest punktów za znajomości niż za przepisy czy zdjęcia . Dla mnie opcja Znajomi ma jedno sensowne zastosowanie - wśród znajomych mam osoby których poczynania chcę śledzić - wyskakuje mi wtedy co kto ze znajomych napisał .
A jeszcze jedno - czy nie jest przypadkiem tak ,że jeśli uznam kogoś za znajomego ( dostanę punkt ) , potem go usunę ( punkt zostanie ) , a ja znów kogoś uznam za znajomego to znów punkt przybędzie ? Bo to chyba jest automatyczne .

Nie mam nic przeciwko zniknięciu punktów za znajomości .

zmieniono 1 raz (ostatnio 05 lis 2009 21:10 przez Babciagramolka)

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
I ja równiez jestem za tym,aby zabrać punkty za znajomośc,bo w końcu jak by nie było poratl jest poświecony gotowaniu i punkty powinny być dawane tylko i wyłącznie za przepisy i zdjęcia,a nie za zawieranie znajomości

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Punkty za zawieranie znajomosci, nie sa dla mnie istotne i nie bede zawiedziona, jezeli zostana one calkowicie usuniete z mojego konta.

Odp: Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Mam dużo takich punktów, ale jestem za całkowitym skasowaniem, wstecz też. Sama po prostu zaczęłam sobie je wykasowywać, ale to trochę potrwa...
Już była podobna sprawa z punktami za aktywność na forum. Dotychczasowe punkty zostawiono a od nowego miesiąca przestano je doliczać.

Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Zdjęcia dodane z bazy nie mogą być punktowane.
Jeśli chodzi o punkty za znajomości, to miało jak myślę inny cel.
Sama mam bezmyślnie dodane do znajomości po 3 razy te same osoby, które po jakimś czasie wywalam, ale potem dochodzę do wniosku, że przecież to nie są realne znajomości tylko "dla punktów".

Zmiana zasad funkcjonowana punktacji jest jednak poważną zmianą i nie można tego robić pochopnie ani zbyt często. Bo co z dotychczas zebranymi punktami? Zawiesić punkty i zacząć wszystko od nowa, na nowych zasadach? Zostawić tych, którzy nagrabili a nowym nie dać tej samej szansy? Hm?
Pozdrawiam,
Tit

Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Pyza napisał(a):

Tokijka, ale każdy może wstawić co chce i ile chce, i nie ważna jest zawartość! Prawdę mówiąc nie wiem na czym polega tutaj moderacja, bo przechodzi przez nią wiele kopii i bzdur totalnych...ale, tak jak napisałaś, dla Portalu liczy się ilość, niestety...



Dziewczyny, ten temat też był "przerabiany", odpowiedzi też były ... nie chce mi się ich odszukiwać. To jak próba odsolenia morza: nie da rady, a jak ci sól w morzu "nie pasi" to jedź nad jezioro słodkowodne.
Była tu grupka próbująca cokolwiek zmienić w życiu portalu ... zrezygnowały.
Zobaczcie jaki sens jest w: ktoś skomentuje przepis, dostajesz wiadomość w której jest info :"ktoś skomentował ....kliknij tutaj ... Nie jest to bzdura(!):klikanie dla sztuki. Nie mówiąc o tym że biedna Babcia musi czytać (?) wszystkie "pierdułki" wkomentarzach. Przecież wystarczy bezpośrednia informacja, uprzednio zaznaczenie(stworzenie takiej opcji) przy przepisie:"powiadamiaj mnie o komentarzach" i po bólu. Nie, jest jak w komunie: "obieg dokumentów" musi być: po co(!?) ...cenzura?

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Tokijka, ale każdy może wstawić co chce i ile chce, i nie ważna jest zawartość! Prawdę mówiąc nie wiem na czym polega tutaj moderacja, bo przechodzi przez nią wiele kopii i bzdur totalnych...ale, tak jak napisałaś, dla Portalu liczy się ilość, niestety...

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Moze bardziej stawiac na jakosc a nie na ilosc? Pelno tu bylejakich przepisow tylko dla punktacji....

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Tit, nie odpowiedziałaś jak z punktacją za te zdjęcia z "bazy"
A zgłaszanie kopii? Zgłaszałam, olano to, ale oki, zrobię to PONOWNIE.


Kolejna sprawa to punktacja za znajomości i wielokrotne naliczanie punktów za jedną znajomość tzn. jeżeli wyślę do kogoś (albo dostanę i zaakceptuję) 10 zaproszeń a on zaakceptuje to dostanie 10 pkt. a nie jeden, jak być powinno. I już łatwo zauważyć, że znowu pojawiają się użytkownicy, którzy na tym bazują np. matiko336
Najlepiej byłoby, o co wnioskowaliśmy wielokrotnie, zlikwidować te punkty i już.



zmieniono 1 raz (ostatnio 04 lis 2009 20:46 przez Pyza)

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu