Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu



zmieniono 1 raz (ostatnio 03 lis 2009 05:27 przez tokijka)

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu



zmieniono 2 razy (ostatnio 03 lis 2009 05:26 przez tokijka)

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

A ja myślałam, że to jedno i to samo....

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu



zmieniono 1 raz (ostatnio 03 lis 2009 05:25 przez tokijka)

odp



zmieniono 1 raz (ostatnio 07 lis 2009 15:24 przez Tit)

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu



zmieniono 1 raz (ostatnio 03 lis 2009 05:24 przez tokijka)

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Wiem, upierdliwa jestem znowu mam pytania...chociaż na odpowiedź znowu pewnie przyjdzie mi długo czekać...
Dlaczego zdjęcia usunięto tylko z dwóch, widocznych obecnie na stronie głównej, artykułów? Co z resztą, też skopiowaną?!
Czy za wstawienie zdjęć z takiego serwisu będą naliczane punkty jak za zdjęcia własne? Jak znam życie to tak bo to się namęczyć trzeba ściągając, nie?

zmieniono 1 raz (ostatnio 29 paź 2009 16:55 przez Pyza)

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Zdjęcia z artykułów zostały zdjęte, Persik stara się o nowe z darmowego serwisu ze zdjęciami. Może by tak coś ugotować dla rozładowania napięcia. Coś z dyni? Kiedyś zrobiłam fajną potrawę z mięsem z kurczaka i mlekiem kokosowym, pieczonym w dyni tylko, że ja ostatnimi czasy mięsa nie jadam.... co tam można by zamiast tego kurczaka, ryba raczej nie pasuje Hmmm. A w ogóle to będzie za chwilę nowy konkurs ze smakowitą książką do wygrania... Buziaki

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Wiecie co, tak czytam i smiech mnie dopadł na całego, rozumiem gdyby któraś z "rozmówczyń" napisała jedna do drugiej " pocałuj mnie w dupę..." ta by odpowiedziała " ... i ty mnie też..." to już byłoby wulgarne zaproszenie do sexu i to na forum, a tak to normalna POLEK ROZMOWA ...nie wiem co tu dodać.
Dwie Dziewczyny na "P" ... oj jest tych słówek na pppppp

Dajcie sobie po (.) cichu i głośno walnijcie ... po kielichu

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Poza tym o wiele bardziej można urazić kogoś słowami ciętymi, nie koniecznie wulgaryzmami.Menel kojarzy się mi z pijaczkiem spod sklepu, który nie zbruka sobie rączek pracą, tylko kombinuje i chleje.I nie widzę tu żadnych podobieństw do nikogo z tej strony.Ale w realu wytłumaczyłabym Ci co znaczy słowo szacunek do "starszych", i zasady życia w pewnej społeczności.A póki co, spasujcie bo jak wiem, do niczego dobrego nie doprowadzicie dalszą konwersacją.Finito, więcej się nie mieszam.Wszystko,co miałam powiedzieć, zostało już powiedziane.

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu