Zaczarowane truskawki....

Obserwuj wątek

Odp: Zaczarowane truskawki....

Joanna109
  • Joanna109

  • Posty: 31
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 13
truskawki z jogurcikiem naturalnym oczywiście bez cukru zdrowo, smacznie, niskokalorycznie

Odp: Odp: Zaczarowane truskawki....

kasiunia.1981
A ja hoduję truskawki w swoim małym ogródeczku i powiem wam,że już nie mogę się doczekać.Będzie z nich pyszny soczek.

Odp: Zaczarowane truskawki....

kasiunia.1981
Truskawki to cudowne odkrycie(czyjekolwiek by nie było),można je robić na milion sposobów ale dla mnie najsmaczniejsze i najcudowniejsze są w czystej,najprostrzej i najbardziej truskawkowej postaci czyli prosto z krzaczka.Pozdrawiam wszystkich zjadaczy truskawek

Odp: Zaczarowane truskawki....

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Palinka jest też robiona z truskawek

Odp: Zaczarowane truskawki....

edem
  • edem

  • Posty: 10
  • Przepisy: 6
  • Artykuły: 65
Super, chętnie spróbuję. Kiedyś słyszałam, że truskawki nie nadają się na nalewki bo "kapcenieją" A tu masz, jednak truskawka nie taka miękka jak ją opisują!

Odp: Zaczarowane truskawki....

margolata
  • margolata

  • Posty: 811
  • Przepisy: 169
  • Artykuły: 0
hehehe mam w ulubionych

Odp: Zaczarowane truskawki....

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
https://gotujmy.pl/pyszna-nalewka-z-truskawek,przepisy,45297.html
Proszę bardzo.Jest pyszna-póki co uwierz mi na słowo.Wiele osób ją próbowało i nie było nikogo,komu by nie smakowała.A jak pachnie? Marzenie!

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Zaczarowane truskawki....

margolata
  • margolata

  • Posty: 811
  • Przepisy: 169
  • Artykuły: 0
msewka napisał(a):

Bahus napisał(a):

msewka napisał(a):

Bahus napisał(a):

Piłem dziś zeszłoroczne wino z truskawek...mimo, że nie przepadam za winami owocowymi, to bardzo mi smakowało.

A u mnie nalewka truskawkowa się skończyła.


W zeszłym roku zrobiłem na próbę...mam jeszcze 1/2 l. Pyszna. Jak tylko pojawią się truskawki (w rozsądnej cenie) zaleję duży słój

Ja też zrobię,ale więcej.Często obdarowuję innych nalewkami .To dobry i oryginalny prezent.A jeszcze w ładnej karafce? To jedna z ulubionych nalewek.Dodaję oprócz spirytusu biały rum i limonki.Poezja smaku.

Macie przepis na taką naleweczkę Proszę
ja mam jeszcze z zeszłego roku ale wiśniową robiłam razem z tatą on swoją ja swoją a potem degustacja i wymiana ale na tą truskawkową narobiliście mi smaka takiego że szok
A mam zaklepane u teściowej że jak się pojawią truskawki na działce to telefon i jesteśmy na degustacji prosto z krzaka
Byłam 10 lat temu na zbiorach truskawek w Anglii i powiem wam że te ich kryją się do naszych

Odp: Odp: Odp: Odp: Zaczarowane truskawki....

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Bahus napisał(a):

msewka napisał(a):

Bahus napisał(a):

Piłem dziś zeszłoroczne wino z truskawek...mimo, że nie przepadam za winami owocowymi, to bardzo mi smakowało.

A u mnie nalewka truskawkowa się skończyła.


W zeszłym roku zrobiłem na próbę...mam jeszcze 1/2 l. Pyszna. Jak tylko pojawią się truskawki (w rozsądnej cenie) zaleję duży słój

Ja też zrobię,ale więcej.Często obdarowuję innych nalewkami .To dobry i oryginalny prezent.A jeszcze w ładnej karafce? To jedna z ulubionych nalewek.Dodaję oprócz spirytusu biały rum i limonki.Poezja smaku.

Odp: Odp: Odp: Zaczarowane truskawki....

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
msewka napisał(a):

Bahus napisał(a):

Piłem dziś zeszłoroczne wino z truskawek...mimo, że nie przepadam za winami owocowymi, to bardzo mi smakowało.

A u mnie nalewka truskawkowa się skończyła.


W zeszłym roku zrobiłem na próbę...mam jeszcze 1/2 l. Pyszna. Jak tylko pojawią się truskawki (w rozsądnej cenie) zaleję duży słój
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odpowiedz na/ edytuj Zaczarowane truskawki....