Zaczarowane truskawki....

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Zaczarowane truskawki....

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Bahus napisał(a):

Piłem dziś zeszłoroczne wino z truskawek...mimo, że nie przepadam za winami owocowymi, to bardzo mi smakowało.

A u mnie nalewka truskawkowa się skończyła.

Odp: Zaczarowane truskawki....

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Piłem dziś zeszłoroczne wino z truskawek...mimo, że nie przepadam za winami owocowymi, to bardzo mi smakowało.
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Zaczarowane truskawki....

nutella
  • nutella

  • Posty: 36
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 4
cherry napisał(a):

Ja nie mogę zrywać truskawek bo podjadam :p

w domowym ogródku zamiast truskawek zwykle sadzimy poziomki, pycha


Tak, poziomki są super do domowego ogródka, tylko trzeba pamiętać o podlewaniu jak chce się mieć własne owoce
Na niedzielne śniadanie twaróg z poziomkami... pycha!

Odp: Zaczarowane truskawki....

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Ja nie mogę zrywać truskawek bo podjadam :p

w domowym ogródku zamiast truskawek zwykle sadzimy poziomki, pycha

Odp: Zaczarowane truskawki....

Lidka
  • Lidka

  • Posty: 107
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Mmmm ale to wszystko pysznie wygląda Ja ostatnio zrobiłam koktajl z truskawkami (niestety jeszcze mrożonymi) i z bananami, mniam

Odp: Odp: Zaczarowane truskawki....

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
nutella napisał(a):

To prawda - cena zniechęca, więc trzeba jeszcze poczekać.

Miałyście kiedyś okazję zbierać truskawki samemu? Mam wujka, który miał ogromne pole truskawek (teraz już przestał je hodować) i zawsze, jak miałam na nie ochotę, mogłam przyjechać i uzbierać sama tyle, ile potrzebuję Jak się nie ma wprawy, to łubianka bardzo wolno się napełnia, a słońce przygrzewa, oj przygrzewa...

W dzieciństwie często spędzałam tydzień lub dwa u siostry ciotecznej.Wujostwo mieli sporą hodowlę truskawek i dwa razy dziennie zrywałyśmy truskawki do skupu.
Ciężka to praca.Jak zamykałam oczy wieczorem to widziałam truskawki na krzaczkach.Wujek śmiał się,żebym we śnie odwróciła się do tyłu to zobaczę puste krzaczki.

Odp: Zaczarowane truskawki....

nutella
  • nutella

  • Posty: 36
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 4
To prawda - cena zniechęca, więc trzeba jeszcze poczekać.

Miałyście kiedyś okazję zbierać truskawki samemu? Mam wujka, który miał ogromne pole truskawek (teraz już przestał je hodować) i zawsze, jak miałam na nie ochotę, mogłam przyjechać i uzbierać sama tyle, ile potrzebuję Jak się nie ma wprawy, to łubianka bardzo wolno się napełnia, a słońce przygrzewa, oj przygrzewa...

Odp: Zaczarowane truskawki....

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
nutella, moje przepisy i zdjęcia są z ubiegłego roku - w tym na razie kupiłam truskawki raz i to tylko trochę bo cena zniechęca...

Cherry, faktycznie są już polskie, ale spod folii - ja czekam z niecierpliwością na te dojrzewające w promieniach słonka

Odp: Odp: Zaczarowane truskawki....

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
nutella napisał(a):

Pięknie to wszystko wygląda... Ale jak pomyślę, że wczoraj widziałam truskawki za 24zł/kg...


Ja już widziałam po 18, Pan mówił że polskie. Ale jeszcze nie kupowałam

Odp: Zaczarowane truskawki....

nutella
  • nutella

  • Posty: 36
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 4
Pięknie to wszystko wygląda... Ale jak pomyślę, że wczoraj widziałam truskawki za 24zł/kg...

Odpowiedz na/ edytuj Zaczarowane truskawki....