zdjęcia przy przepisach

Obserwuj wątek

Odp: Odp: zdjęcia przy przepisach

Sorki, jak rozumiem to każdy może dodać zdjęcie bez mojej zgody, do mojego(!) przepisu?!

Odp: Odp: Odp: zdjęcia przy przepisach

A czy ja moge prosic na prv linki do skopiowanych przepisow na gotujmy i u źródła ? Sprobujemy pomyslec, co z tym zrobic. Co prawda mnostwo przepisow nie zostalo zaakceptowane bo znaleźliśmy źródła, ale przyznam że niestety nie wszystkie są sprawdzane...

Odp: Odp: zdjęcia przy przepisach

anullka7
  • anullka7

  • Posty: 246
  • Przepisy: 514
  • Artykuły: 0
Masz rację,kopiowanie cudzych zdjęć to nie fer ja zawsze robię fotki swoich potraw.

Odp: zdjęcia przy przepisach

jarek-energy
hm...musze o tym pomyslec

Odp: Odp: zdjęcia przy przepisach

Zgłoś to administratorowi tych "innych serwisów". U nas tez zdarza się, ze ludzie kopiują fotki (albo całe przepisy z fotkami) z innych portali i co jakiś czas dostajemy maila z prośbą o wykasowanie takiej kopii. Oczywiście pomimo ze nie ponosimy odpowiedzialności za radosną twórczość użytkowników prośby sa każdorazowo realizowane - więc pewnie Twoją tez spełnią.

Odp: zdjęcia przy przepisach

jarek-energy
bo fotki są moje i widziałem je przy innych przepisach w innych serwsach

Odp: Odp: zdjęcia przy przepisach

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
A czemu Ci na tym aż tak zależy?
Bahus
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: zdjęcia przy przepisach

jarek-energy
ja swoje zdjęcia zacząlem znakowac loginem , ale wiem że w photoshopie da się to wymazać , ale choc się ktoś potrudzi , chętnie wymienilbym te już zrobione na fotki z loginem

Odp: Odp: zdjęcia przy przepisach

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Przeglądając przepisy na tej stronie znalazłem sporo moich, które pochodzą z innego portalu gdzie umieściłem je nawet w 2003 roku. Ale nie zależy mi na kłótniach...a więc niech sobie kopiują...ważne, że może ktoś z tych przepisów skorzysta.
Bahus
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: zdjęcia przy przepisach

jarek-energy
no to fakt domyslać się można_

Odpowiedz na/ edytuj zdjęcia przy przepisach