Ciasto na naleśniki
- Forum: Ciasto na naleśniki
Zrobiłam ciasto na naleśniki, które jest puszyste pełne piany
Co z tym fantem robić? Myślałam, że jak odstawię to ona zniknie ale to się nie stało. Jakbym miała w misce ubitą pianę :/ Składniki dobrej jakości. Wszystko robiłam jak zawsze. A wyszło coś puchatego :/