Bernadetta

Bernadetta

Złoty Ekspert
[Przepisów: 947]

Sałatka z grissini

  • TRUDNOŚĆ: łatwe
  • CZAS:
         
ocena: 5/5 głosów: 3

Pyszna sałatka podane z zawiniętym w szynkę grissini

Sałatka z grissini Więcej zdjęć (5)

Składniki:

Sałatka z grissini

 

 

Sposób przygotowania:

Sałatka z grissini
Wszystkie warzywa dokładnie płuczemy, osuszamy. Sałatę lodową rozrywamy na małe kawałeczki, od szpinaku odrywamy łodyżki. Mieszamy sałaty z listkami szpinaku. Pomidorki cherry kroimy na ćwiartki, paprykę i ser pleśniowy w drobną kostkę. Do jogurtu naturalnego dodajemy śmietanę, majonez oraz przeciśnięty przez praskę czosnek. Doprawiamy solą i pieprzem, dokładnie mieszamy. Sosem zalewamy sałatę i dokładnie, ale delikatnie mieszamy. Przekładamy sałaty do salaterek, posypujemy ćwiartkami pomidorków, papryką i serem pleśniowym. Podajemy z grissini owiniętym w plasterki szynki serrano. Wszystkie warzywa dokładnie płuczemy, osuszamy. Sałatę lodową rozrywamy na małe kawałeczki, od szpinaku odrywamy łodyżki. Mieszamy sałaty z listkami szpinaku. Pomidorki cherry kroimy na ćwiartki, paprykę i ser pleśniowy w drobną kostkę. Do jogurtu naturalnego dodajemy śmietanę, majonez oraz przeciśnięty przez praskę czosnek. Doprawiamy solą i pieprzem, dokładnie mieszamy. Sosem zalewamy sałatę i dokładnie, ale delikatnie mieszamy. Przekładamy sałaty do salaterek, posypujemy ćwiartkami pomidorków, papryką i serem pleśniowym. Podajemy z grissini owiniętym w plasterki szynki serrano.
Sałatka z grissini
Wszystkie warzywa dokładnie płuczemy, osuszamy. Sałatę lodową rozrywamy na małe kawałeczki, od szpinaku odrywamy łodyżki. Mieszamy sałaty z listkami szpinaku.
Sałatka z grissini
Do jogurtu naturalnego dodajemy śmietanę, majonez oraz przeciśnięty przez praskę czosnek.
Sałatka z grissini
Doprawiamy solą i pieprzem, dokładnie mieszamy. Sosem zalewamy sałatę i dokładnie, ale delikatnie mieszamy. Przekładamy sałaty do salaterek, posypujemy ćwiartkami pomidorków
Sałatka z grissini
Przekładamy sałaty do salaterek, posypujemy ćwiartkami pomidorków, papryką i serem pleśniowym.