Dieta czy bieganie - co skuteczniejsze w spalaniu tłuszczyku?

Obserwuj wątek

Odp: Dieta czy bieganie

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Och leń mnie dopadł okrutny (codziennie obiecuję sobie, że teraz to na pewno pobiegam, ale jakoś mi nie wychodzi). Kupiłam sobie natomiast sprzęt o nazwie wioślarz, i staram się ćwiczyć regularnie. Wioślarz rzeźbi mięśnie, i ćwiczy kilka partii ciała jednocześnie - więc jestem zadowolona. W sumie, odkąd się za siebie wzięłam ubyło mi jakieś 13 kg, więc jest całkiem dobrze. Ograniczyłam słodycze (co nie znaczy, że je wyeliminowałam), a więc zamiast całej tabliczki czekolady zjadam maksymalnie kilka kostek. Raczej unikam słodkich napojów gazowanych i jedzenia bardzo późnym wieczorem (tak po 20 staram się ewentualnie pić wodę, herbatę). A no właśnie - i woda. Piję około 2 litrów dziennie (niegazowanej wody, nie licząc innych płynów). Staram się cokolwiek jesc na sniadanie, do tego kawa, i trochę zmniejszyłam porcję II śniadania (zamiast 4 kanapek wystarczy mi jedna, a dopiero po np. 3 godzinach druga) i w ogóle nie chodzę głodna. Owszem czasem zgrzeszę jakimś batonem czy lodem w czekoladzie, kiedy już mam wielką chęć na jakąś słodycz, ale widocznie spada mi cukier, więc czasami trzeba.

Moim największym sukcesem było natomiast włożenie sukienki bez ramiączek, w której wcale nie wyglądałam grubo poza tym jak wcześniej pisałam miłość też robi swoje, stąd nie planuję z tego rezygnować

Ale się rozpisałam... a jak u Was?

Odp: Dieta czy bieganie

Cherry jak tam bieganie?Bardzo ładnie się Twój wątek rozwinął-szkoda żeby zamilkł:-)

Odp: Dieta czy bieganie

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
dieta,ja ograniczam tłuszcze zwierzęce,czasem ćwiczę,ale systematyka i ja to dwie różne skrajności,trudno,jak kiedyś zacznę się systematycznie odchudzać i osiągnę cokolwiek bez efektu jo-jo,dam znać

Odp: Dieta czy bieganie

lulka
  • lulka

  • Posty: 14
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
tylko treningi kardio dziewczyny, chudnie się natychmiastowo. tylko trzeba chodzić systematycznie ;/

Odp: Odp: Odp: Dieta czy bieganie

kasiunia.1981
emila982 napisał(a):

kaśka jakie bieganie żeby zrzucić pare kilo, ja przestałam na kolacje jeść chipsy i kababy i zgubiłam 6 kilo przez miesiąc teraz waże 61kg

Ja wogóle przestałam jeść kolacje ale jak ktoś się utuczył tak jak ja to samo niejedzenie łakoci niestety nie pomoże
Więc zabieram się za jogging

Odp: Odp: Dieta czy bieganie

emila982
  • emila982

  • Posty: 1
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
kaśka jakie bieganie żeby zrzucić pare kilo, ja przestałam na kolacje jeść chipsy i kababy i zgubiłam 6 kilo przez miesiąc teraz waże 61kg

Odp: Dieta czy bieganie

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Kasiunia - ja polecę Ci też basen. Przez 2 miesiące chodziłam na aqua aerobik, i powiem Ci, że nie dość, że sylwetka się wysmukla, to podobnie jak przy bieganiu - samopoczucie o wiele lepsze, endorfiny, te sprawy - wiadomo. Chociaż ja się przy okazji zakochałam, więc może spadek wagi zrzucę na karb uczucia
A co do biegania - tez chciałabym do niego wrócić, bo dawno nie biegałam, ale jak patrzę, co się dzieje za oknem... brrr

Odp: Dieta czy bieganie

kasiunia.1981
Oczywiście,że bieganie!Jeszcze latem biegałam ,niedużo bo ok 3 km dziennie i efekt był natychmiastowy.Tygodniowo gubiłam nawet 2.5 kg bez żadnej diety.Niestety przestałam i kilogramy błyskawicznie wróciły.Zamierzam znowu zacząć ale jakoś weny brak.Na razie dietka i ćwiczenia w domu.Cherry chyba wezmę z Ciebie przykład

Odp: Dieta czy bieganie

Cherr
  • Cherr

  • Posty: 6
  • Przepisy: 2
  • Artykuły: 0
A ja jem slodycze, bo bez nich bym nie mogla; Ale zawsze patrze na sklad produktu. Eliminuje E, substancje spulchniające i to co szkodliwe ( no oprocz slodyczy, je jem bez opamietania) basen, taniec, cwiczenia, czasem silownia i nic.... nic nie chudnę i jakos mi ciezko wierzyc ze to przez slodycze. Ale teraz jesien to i mandarynek full szkoda ze slodycze nie są malokaloryczne..ehhhh

Odp: Dieta czy bieganie

olmanka
  • olmanka

  • Posty: 270
  • Przepisy: 444
  • Artykuły: 5
ja tam codziennie robię przysiady (to jest świetne na ładne i szczupłe uda). I wg mnie trzeba stosować i dietę, i ruszać się aby schudnąć. Ja tylko ruszam się, a i tak wszyscy mówią, że jestem chuda (no cóż, nie mogę stosować diety, skoro mam 13 lat), ale moja mama stosuje tylko dietę i nie biega ani nie ćwiczy, tylko dużo spaceruje.

Odpowiedz na/ edytuj Dieta czy bieganie - co skuteczniejsze w spalaniu tłuszczyku?