Dieta czy bieganie - co skuteczniejsze w spalaniu tłuszczyku?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Dieta czy bieganie - co skuteczniejsze w spalaniu tłuszczyku?

Marynika
  • Marynika

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ruch jest kluczem, ale nie bez prawidłowo dobranych posiłków - czyli mniej (a przy silnej woli wcale) słodyczy, pieczywa jasnego i kartofelków a zamiast tego: chude mięso i wędliny oraz warzywa i owoce.

Odp: Dieta czy bieganie - co skuteczniejsze w spalaniu tłuszczyku?

jaga12-j1
  • jaga12-j1

  • Posty: 15
  • Przepisy: 5
  • Artykuły: 0
trzeba zacząć biegać

Odp: Dieta czy bieganie

mali.na
  • mali.na

  • Posty: 15
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 15
bajtek - kiedyś nie doceniałam jazdy na rowerze, ale ostatnio na nowo odkryłam pozytywne skutki tego sportu oczywiście dieta też jest ważna, ale sport dla zdrowia to podstawa, jeśli nie lubicie biegać to jazda na rowerze jest idealną alternatywą

Odp: Dieta czy bieganie

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Ja myslalam,ze mi wystarczy jak sie nabiegam za moim malym,i bylo ok jak do tej pory,ale ostatnio cos mnie waga zawodzi(;D),bieganie ,takie typowo odchudzajace ,odpada wiec zostaje dieta

Odp: Dieta czy bieganie - co skuteczniejsze w spalaniu tłuszczyku?

bajtek
  • bajtek

  • Posty: 249
  • Przepisy: 52
  • Artykuły: 0
Witam..witam...mogę dołączyć do szanownego grona ? :O) Ja nie biegam, lecz jeżdżę na rowerze. Mam działkę , która jest oddalona od domu 4 km, więc codziennie /prawie/ przez cały sezon działkowy przemierzam 8 km /od wczesnej wiosny do bardzo późnej jesieni/, ale to nie wszystko - w wolnych chwilach od działki przemykam ścieżkami rowerowymi /bo jest ich sporo o różnym stopniu trudności/. Także namacham się tymi pedałami sporo.
Nie zwracam uwagi , ile straciłam........bo cały czas w ruchu. Ale....w zimie, to muszę się pilnować i to dobrze !

Odp: Dieta czy bieganie

margolata
  • margolata

  • Posty: 811
  • Przepisy: 169
  • Artykuły: 0
szkoda że piersi to tylko tkanka tłuszczowa i ćwiczenia nie mają za wiele wpływu na "wzrost"piersi bo tak ćwiczyłabym namiętnie a tak nie

Odp: Dieta czy bieganie - co skuteczniejsze w spalaniu tłuszczyku?

Papaja
  • Papaja

  • Posty: 522
  • Przepisy: 382
  • Artykuły: 8
dieta jak kto woli ja jem normalnie wszystko tylko w rozsądnych ilościach i ćwiczę a skutek 15 kg mniej

Odp: Dieta czy bieganie

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
a ja i tak obstaję przy MŻ ,bieganie-to nie dla mnie,ale Wam polecam z całego i trzymam kciuki,gratuluję sukcesów,pamiętajcie,że najczęściej pierwsze kilogramy,to niestety najczęściej utrata płynów,a nie tłuszczyku

Odp: Dieta czy bieganie

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
No nie straszcie mnie tymi mięśniami, bo rzeczywiście zrobi się ze mnie taki paker

Odp: Dieta czy bieganie

mali.na
  • mali.na

  • Posty: 15
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 15
właśnie, ćwiczenia bez odpowiedniej diety niewiele dadzą, mięśnie się rozbudują i można wyglądać jeszcze potężniej:/

Odpowiedz na/ edytuj Dieta czy bieganie - co skuteczniejsze w spalaniu tłuszczyku?