Dieta czy bieganie - co skuteczniejsze w spalaniu tłuszczyku?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Dieta czy bieganie - co skuteczniejsze w spalaniu tłuszczyku?

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Luna nawet tak nie mów, że po miesiącu waga ani drgnie - bo wykupię wtedy całe stoisko z ciastkami w sklepie na dole!

Odp: Dieta czy bieganie - co skuteczniejsze w spalaniu tłuszczyku?

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
cherry napisał(a):

Ja truchtałam wczoraj wolniutko przez godzinkę i wiecie, że dzisiaj nie mam zakwasów, nic a nic. Myślałam, że nie wstanę rano z łóżka a tu miłe zaskoczenie.

Pieczywo białe tez odstawiłam, ale razowe chyba można co?

Może nie będę wchodzić na wagę przez ,miesiąc, to się potem mile zaskoczę



nie musisz az miesiąc.. powiedzmy tydzień .. po tygodniu efekt powinien być widoczny, a gdyby nie bylo to trzeba zaostrzyć
chyba bym sie zalamala gdybym po miesiacu staran stanela na wage i nie bylo efektow hehe i wtedy rzucialabym sie na żarcie bez opamiętania

Odp: Odp: Dieta czy bieganie - co skuteczniejsze w spalaniu tłuszczyku?

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Ja truchtałam wczoraj wolniutko przez godzinkę i wiecie, że dzisiaj nie mam zakwasów, nic a nic. Myślałam, że nie wstanę rano z łóżka a tu miłe zaskoczenie.

Pieczywo białe tez odstawiłam, ale razowe chyba można co?

Może nie będę wchodzić na wagę przez ,miesiąc, to się potem mile zaskoczę

Odp: Dieta czy bieganie - co skuteczniejsze w spalaniu tłuszczyku?

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
tam gdzie odchudzanie to i ja obowiązkowo .. odwieczny problem ale zażegnany na jakis czas. od wiosny zrzucilam 15 kg .. nic nie przybywa .. ale pieczywo , słodycze, ziemniaczki i makarony odstawione całkowicie .. tylko okazyjnie pozwalam sobie skusić sie na coś słodkiego ...

Ps.słodzę cukrem bo nie mogę znieść smaku słodziku

zmieniono 1 raz (ostatnio 23 wrz 2010 12:13 przez luna19)

Odp: Dieta czy bieganie - co skuteczniejsze w spalaniu tłuszczyku?

Ja biegałam w sobotę, niedzielę i wczoraj. Dla mnie to najlepszy sposób na chudnięcie - efekty widać bardzo szybko. Do tego jeszcze chodzę na siłownię i basen. Ledwo żyję, ale efekty już widać po spodniach i w obwodach. Na wadze jeszcze nie - bo mięśnie ważą więcej niż tłuszcz. Zaczęłam też racjonalniej się odżywiać - jem śniadania i pilnuję odstępów pomiędzy posiłkami.... Odstawiłam słodycze.

Kto chętny do nas się przyłączyć?

Odp: Odp: Dieta czy bieganie - co skuteczniejsze w spalaniu tłuszczyku?

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Dziękuję za doping, będę się odzywać, czy ruch i dieta przynoszą efekty, a w chwili słabości liczę na to, że zachęcicie mnie do dalszej aktywności Na razie waga nie drgnęła, ale to dopiero 1 dzień

Hehe, dźwiganie kufla z piwem pewnie dużo daje, ale najlepiej nie swojego

Odp: Dieta czy bieganie - co skuteczniejsze w spalaniu tłuszczyku?

margolata
  • margolata

  • Posty: 811
  • Przepisy: 169
  • Artykuły: 0
Brawo, brawo gratuluje rozpoczęcia zmian!
Pewno ze da dużo odstawienie słodkiego, bieganie też swoje zrobi
Ja na słodkie muszę mieć ochotę i to dużą, a ze słodyczy najbardziej lubię śledzie Nie biegam ale spaceruje dużo pchając wózek i ćwiczę mięśnie wnosząc i znosząc mojego małego klocka po schodach myślę że każdy rodzaj ćwiczeń jest wskazany, nawet dźwiganie kufla z piwem
Trzymam kciuki i czekam na wieści jak Ci idzie

Dieta czy bieganie - co skuteczniejsze w spalaniu tłuszczyku?

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Kochani!

Otóż Cherry biega Od wczoraj (czyli codziennie)

Ale Cherry potrzebuje Waszego dopingu i rady!

Wyeliminowałam już ze swojej diety wszelkie słodycze, ciasta to już tylko na Waszych zdjęciach oglądam, a sama się nie dotykam. Myślicie że samo odstawienie słodyczy dużo pomoże? Do tego bieganie?

Odpowiedz na/ edytuj Dieta czy bieganie - co skuteczniejsze w spalaniu tłuszczyku?