Dieta czy bieganie - co skuteczniejsze w spalaniu tłuszczyku?

Obserwuj wątek

Odp: Dieta czy bieganie

p.jola1
  • p.jola1

  • Posty: 215
  • Przepisy: 919
  • Artykuły: 9
Najlepiej połączyć wysiłek fizyczny z dietą nisko energetyczną, tylko trzeba uważać aby po zaprzestaniu diety nie wystąpił efekt jo-jo.

Odp: Dieta czy bieganie

Pasi-brzuch
wkrecam sie w swiat kobiet mna sie nie przejmujcie hihi

Odp: Odp: Odp: Dieta czy bieganie

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
margolata napisał(a):



Wisienka tylko nie szalej bo niedługo znikniesz
Przyznam sie że ja też wczoraj biegałam i do tego ćwiczyłam jeszcze skłony, obroty i przysiady i inne takie tam wygibasy Oczywista w ramach pracy


Margolcia bez obaw, aż w tak zawrotnym tempie to nie znikam
hihi

Odp: Odp: Dieta czy bieganie

margolata
  • margolata

  • Posty: 811
  • Przepisy: 169
  • Artykuły: 0
cherry napisał(a):

Witajcie ponownie. Cherry spieszy powiadomić, że... biega, nie obżera się słodyczami, a podjada co najwyżej chrupki! Moim dietetycznym grzechem pozostaje niestety zimne piwko, ale trudno walczyć z tym "nałogiem" hehe, jak jest tak ciepło.

I... ubyło mi jakieś 5 - 6 kg
Nawet Tit mi dzisiaj powiedziała, że widać


Wisienka tylko nie szalej bo niedługo znikniesz
Przyznam sie że ja też wczoraj biegałam i do tego ćwiczyłam jeszcze skłony, obroty i przysiady i inne takie tam wygibasy Oczywista w ramach pracy

Odp: Dieta czy bieganie

cały ten watek zachęcił mnie do włączenia się w sezon biegowy oby tylko tak już nie padało...

Odp: Dieta czy bieganie

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
chyba najlepiej połączyć ruch ze sportem,ja wolę inne ćwiczenia tj.chodzenie w szybkim tempie,skłony i skręty(bywało lepiej),no i jakaś dietka najlepiej mniej żreć,czyli popularna MŻ

Odp: Dieta czy bieganie

Super, super. tylko ostatnio co zdecyduję się że to właśnie dziś - to zaczyna lać jak z cebra

Odp: Dieta czy bieganie

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Witajcie ponownie. Cherry spieszy powiadomić, że... biega, nie obżera się słodyczami, a podjada co najwyżej chrupki! Moim dietetycznym grzechem pozostaje niestety zimne piwko, ale trudno walczyć z tym "nałogiem" hehe, jak jest tak ciepło.

I... ubyło mi jakieś 5 - 6 kg
Nawet Tit mi dzisiaj powiedziała, że widać

Sylwia15b - bardzo dużo udało Ci się zrzucić, super. Teraz tylko utrzymywać wagę.
Ja się naczytałam sporo i nasłuchałam, że sama dieta nie bardzo działa, tzn. pewnie się chudnie, ale z doświadczenia wiem, że jak zbyt mało kalorii sobie dostarczam czy cukrów, to jestem nieznośna, i nawet jak widzę, że przynosi to efekty, to mnie to aż tak nie cieszy, bo moje samopoczucie zmierza wtedy jakby ku depresji. No i nie jest to kwestia przyzwyczajenia organizmu do dostarczania mu mniejszej ilości kalorii.

Odp: Dieta czy bieganie

Dark Chocolate
Zdecydowanie bieganie. Nie musisz się ślinić do jedzenia, bo i tak jak zjesz to spalisz Trudno jednak się zdyscyplinować, jak masz dużo na głowie. Ale trzeba zrobić coś tylko dla siebie,nie dziewczyny?!

Odp: Dieta czy bieganie

kasiunia.1981
Zdecydowanie bieganie.
Biegam codziennie ok 5 kilometrów i ćwiczę w domu jakieś pół godziny nie stosując przy tym żadnej diety i wiecie co? Gubię tygodniowo ok 1,5 kilograma.Uważam ,że to niezły wynik a przy tym nie muszę sobie odmawiać żadnych pyszności

Odpowiedz na/ edytuj Dieta czy bieganie - co skuteczniejsze w spalaniu tłuszczyku?