Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Obserwuj wątek

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

caroline1983
Moje uwagi:
1. Po zapisaniu się na newsletter lub do bazy testerów powinna zniknąć z aktywnych opcja ponownego zapisania się. Tym sposobem to można wykorzystując różne maile całą rodzine zapisac i dostać punkty.
2. Dodanie superprzepisu - punkty sa dodawane przez moderatorów.
Dodanie super-porady - mam prztyczek i sama ma decydowac czy moja porada jest zwykła za 10pkt. czy super za 30pkt. - to jest kolejne miejsce do naduzyc.
3. Jak powinno byc opisane zdjecie do przepisu. Dodałam przepis z zdjęciem. Było opisane nazwą potrawy i za zdjecie dostałam 10pkt. Jak powinno byc opisane żeby moderator naliczył za nie 20pkt?


Poza tym wszystko jest dla mnie jasne i bardzo mi sie podoba pomysł zbierania punktów. Szkoda tylko ze zostało to wprowadzone dopiero teraz.

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

kasik12
  • kasik12

  • Posty: 15
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 0
Nagrody są fantastyczne Jest teraz o wiele ciekawiej;]

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

katarzynka455
''dodatkowe punkty będą przyznawać redaktorzy na wniosek moderatorów'' i '' albo będą to kategorie bardziej wymagające, takie jak np. dania kuchni tajskiej - które wymagają użycia droższych produktów i przypraw'' ja jestem już stara i głupia nie potrafię za wiele i dlatego nie powinnam nawet zabierać głosu ale przeanalizowałam to co napisała Pani Tit. Mieszkam na wsi i do byle jakiego marketu mam około 20 km i jest w nim dużo mniej "wynalazkowych" produktów spożywczych niż w markecie oddalonym o następne 20km.Niby ten sam market a jednak.Więc o daniach kuchni tajskiej czy jakiejś tam nie ma mowy. A w prywatnych sklepikach o niektórych przyprawach nawet nie słyszeli z miłym uśmiechem mówią '' a sól i pieprz pani nie wystarczy ''. No i najzwyczajniej mnie nie stać na takie przyprawy. Może to ja tylko mieszkam na takim zadupiu i jestem niezamożna ale jeśli też mają tak inne osoby to premiowanie takiej kategorii dla nich będzie pewnie krzywdzące bo nigdy się na nią nie załapią.Więc bogaci górą. Co do wniosków moderatorów po prostu przyjdzie zaufać iż będą obiektywni. Chociaż i tak myślę że jakiś początkujący kucharz a zarazem fotograf nieprędko zdobędzie no nie wiem jak to nazwać zaufanie czy wiarygodność. A co do nagród to są bardzo fajne tyle że wprowadzą trochę zamętu na stronie i dołożą pracy dosłownie każdemu. Ale zapewne warto i myślę że będzie uczciwie. Przepraszam że tak dużo i pewnie bez sensu .

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Mati13
  • Mati13

  • Posty: 38
  • Przepisy: 889
  • Artykuły: 0
Tylko że ja chciałbym zamówić teraz tą nagrodę, a nikt z moderatorów nie chce mi udzielić konkretnej odpowiedzi co mam w tej sytuacji zrobić, bo przecież wcześniej dostawaliśmy nagrody za awanse i NIP był niepotrzebny

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

pacpaw
  • pacpaw

  • Posty: 190
  • Przepisy: 1427
  • Artykuły: 0
Można zawsze poczekać :o) Jest jakiś projekt ustawy, aby PESEL stał się takim NIP-em dla US. Pytanie tylko kiedy to nastąpi :o)

Odp: Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Mati13
  • Mati13

  • Posty: 38
  • Przepisy: 889
  • Artykuły: 0
Ale nie widzę sensu podawania moich danych do US skarbowego jeżeli chce zamówic np młynek do pieprzu

Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Czesiu
  • Czesiu

  • Posty: 19
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Mati13 napisał(a):

a co jeżeli ktoś nie posiada numeru NIP mimo iz ma ukonczone 18-lat. Widzę że potrzeba podać swój numer do każdej nagrody a przecież z np zwykłej smyczy nie trzeba się rozliczać z urzędem skarbowym..


A jaki to problem - zgłoś w Urzędzie Skarbowym aby Ci nadali, na pewno nie raz Ci się przyda, masz okazję to zrobić., a nic to nie kosztuje

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Mati13
  • Mati13

  • Posty: 38
  • Przepisy: 889
  • Artykuły: 0
a co jeżeli ktoś nie posiada numeru NIP mimo iz ma ukonczone 18-lat. Widzę że potrzeba podać swój numer do każdej nagrody a przecież z np zwykłej smyczy nie trzeba się rozliczać z urzędem skarbowym..

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

pacpaw
  • pacpaw

  • Posty: 190
  • Przepisy: 1427
  • Artykuły: 0
To poniekąd lipiec jest promocyjny ponieważ zdobywane punkty liczą się podwójnie do nowego i starego programu?

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Agiatis
  • Agiatis

  • Posty: 57
  • Przepisy: 232
  • Artykuły: 0
Dziękuję za szybką odpowiedz

Odpowiedz na/ edytuj Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty