Nagrody super, fajna sprawa ale idzie za tym jedna moja obawa...mam tylko nadzieje ze te nagrody nie spowoduja pojawienia sie lawiny bylejakosci, czy plagiatorstwa, bo jak do tej pory troche tego tutaj bylo ale na szczescie nie na taka skale, bo wiadomo ze nagordy nie były az tak atrakcyjne jak sa teraz ale skro teraz jest o co walczyc to mam nadzieje ze portal nie zamieni sie w bagienko bylejakosci i wszelkiej maści chetnych na łatwy łup, byle tylko zdobyc nagrode jak to sie stalo na innym dosc popularnym portalu, gdzie liczy sie za wszelka cenę ilosc a nie jakosc.. tylko ze Gotumy nadal zachowa swoj wysoki status i dobra jakosc na ktora tak długo wszyscy tutaj procowali.
a pisze to nie dlatego zeby "krakac" ale dlatego ze juz zauważylam pierwszych takich chetnych.
Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Tylko że ja chciałbym zamówić teraz tą nagrodę, a nikt z moderatorów nie chce mi udzielić konkretnej odpowiedzi co mam w tej sytuacji zrobić, bo przecież wcześniej dostawaliśmy nagrody za awanse i NIP był niepotrzebny
Kochani, a zatem podanie nr. NIP przy zamówieniach nagród, których wartość nie przekracza 15000 wirtuali nie jest już potrzebna. Także Mati13 możesz śmiało zamawiać
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
super to mi sie podoba ... tylko ze .......
przy tym przepisie dalam 3 zdjecia a dostalam 20 pkt
https://gotujmy.pl/cukinia-z-biala-kielbasa,przepisy,92047.html
Luno, dałaś tu 2 zdjęcia. W sumie za 4 opublikowane dzisiaj przepisy otrzymałaś: 2 razy po 50 punktów (po minimum 3 zdjęcia) i 2 razy po 20 pkt. + 30 pkt za superprzepis. Wszystko tu mam tak rozpisane
matko ile to teraz liczenia w razie czego
zmieniono 1 raz (ostatnio 19 lip 2011 14:33 przez cherry)
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
super to mi sie podoba ... tylko ze .......
przy tym przepisie dalam 3 zdjecia a dostalam 20 pkt
https://gotujmy.pl/cukinia-z-biala-kielbasa,przepisy,92047.html
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Obserwuj wątekOdp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
pacpaw
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
alaaa
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
bernika
a pisze to nie dlatego zeby "krakac" ale dlatego ze juz zauważylam pierwszych takich chetnych.
Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
cherry
Kochani, a zatem podanie nr. NIP przy zamówieniach nagród, których wartość nie przekracza 15000 wirtuali nie jest już potrzebna. Także Mati13 możesz śmiało zamawiać
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
pioge7
Odp: Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
pacpaw
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
luna19
to z tych upałów ide na zimnie piwko
Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
cherry
Luno, dałaś tu 2 zdjęcia. W sumie za 4 opublikowane dzisiaj przepisy otrzymałaś: 2 razy po 50 punktów (po minimum 3 zdjęcia) i 2 razy po 20 pkt. + 30 pkt za superprzepis. Wszystko tu mam tak rozpisane
matko ile to teraz liczenia w razie czego
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
luna19
przy tym przepisie dalam 3 zdjecia a dostalam 20 pkt
https://gotujmy.pl/cukinia-z-biala-kielbasa,przepisy,92047.html
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Danusia19671