Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Obserwuj wątek

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Opisy będą się liczyć tylko od momentu zaimplementowania nowego regulaminu. Obecnie i tak nie można dawać tak długich opisów.
Bernika - czy twoim zdaniem poniższe zdjęcia powinny mieć policzone punkty 3-razy czy tylko raz za zdjęcie. Moim zdaniem 1 raz.
obrazek obrazek obrazek

Sprostowanie

Przepraszam za wprowadzenie w błąd. Dział marketingu mnie tu poinstruował, że nagrody za awanse lipcowe owszem będą wysłane, ale tylko za awanse do końca 17 lipca. Po przejściu na nowy system automatycznie wszyscy przeszki na system zdobywania wirtuali, więc nie ma podwójnych nagród.
Przepraszam jeszcze raz.

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Jeśli chodzi o zdjęcia "artystyczne" to mam kłopot. Bo oczywiście takie zdjęcia są pożądane, miło się je ogląda ale jak to weryfikować? Moderator musi mieć jasność, a jak odróżnić zdjęcia artystyczne od bylejakich?
Jak macie jakieś pomysły to proszę.

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Ale tu goraco! i ciekawie! Super

Odp: Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

misia14
  • misia14

  • Posty: 414
  • Przepisy: 290
  • Artykuły: 17
czy punkty będą naliczane za dodane zdjęcia z opisem do starych przepisów(chodzi o poszczególne etapy przygotowania danej potrawy)?

Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Babciagramolka
bernika napisał(a):

zmiany super... inaczej powstaloby tu niezłe bagienko... mam tylko nadzieje ze moderatorzy podołaja tej pracy bo bedzie naprawde duza... juz im współczuję...

a co do puntakcji zdjec. lepiej zeby okreslic to w miare sztywno, bo jesli punktacje beda przyznawali moderatorzy to zaraz sie zacznie ze ten dostał tyle za zdjecie a czemu ja nie, itp.. i moze byc mało przyjemnie...


Oj prawda - prawda . A swoją drogą ciekawe jak w tym ocenianiu zdjęć zakwalifikuje sie moje pstrykanie gdzie robię np 5 podejść do jednego dania ( zmieniając dekoracje , talerzyki itp ) żeby pokazać co z potrawy można wydobyć .Panierowania kotleta pstrykać nie będę . Może wyróżnić kategorię zdjęć,, krok po kroku ,,i te punktować osobno - dodawać jako dodatkową opcję w przepisie . Bo tak to będzie się kwalifikować np talerz z rosołem , garnek z surowymi składnikami , gotujący się rosół , wyjęte z rosołu warzywa i mięso , ugotowany makaron i pokrojona na spodeczku pietruszka - wszystkie z opisem etapów gotowania .

A Moderatorzy ,, sfiksują ,, na mur beton - już mam kręćka


zmieniono 1 raz (ostatnio 20 lip 2011 21:57 przez Babciagramolka)

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

bernika
  • bernika

  • Posty: 204
  • Przepisy: 817
  • Artykuły: 0
zmiany super... inaczej powstaloby tu niezłe bagienko... mam tylko nadzieje ze moderatorzy podołaja tej pracy bo bedzie naprawde duza... juz im współczuję...

a co do puntakcji zdjec. lepiej zeby okreslic to w miare sztywno, bo jesli punktacje beda przyznawali moderatorzy to zaraz sie zacznie ze ten dostał tyle za zdjecie a czemu ja nie, itp.. i moze byc mało przyjemnie...

Odp: Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Piszę o zmianach, które wprowadzimy do końca tygodnia. Dopóki zmian w oficjalnym regulaminie nie ma to nie obowiązują. Ja tutaj wam na bieżąco przedstawiam jakie zmiany wejdą na skutek albo waszych pytań, albo tego co do tej pory pojawiło.
Nie pisałam nic o własnych nickach, pisałam o znaku wodnym portali i to portali konkurencyjnych. Nie będziemy na gotujmy reklamować konkurencyjnych portali komercyjnych, chyba, że za to zapłacą.
Z blogami jest tak, że blog może być prywatnej osoby - którą my znamy, bo jest naszym użytkownikiem i wtedy nie ma problemu. Ale może być blog komercyjny, opłacany przez firmę, która albo jest naszą konkurencją albo jest naszym potencjalnym reklamodawcą. Dlatego te sprawy musimy rozstrzygać indywidualnie.

..

...

zmieniono 1 raz (ostatnio 20 lip 2011 18:11 przez Tit)

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Piszę o zmianach, które wprowadzimy do końca tygodnia. Dopóki zmian w oficjalnym regulaminie nie ma to nie obowiązują. Ja tutaj wam na bieżąco przedstawiam jakie zmiany wejdą na skutek albo waszych pytań, albo tego co do tej pory pojawiło.
Nie pisałam nic o własnych nickach, pisałam o znaku wodnym portali i to portali konkurencyjnych. Nie będziemy na gotujmy reklamować konkurencyjnych portali komercyjnych, chyba, że za to zapłacą.
Z blogami jest tak, że blog może być prywatnej osoby - którą my znamy, bo jest naszym użytkownikiem i wtedy nie ma problemu. Ale może być blog komercyjny, opłacany przez firmę, która albo jest naszą konkurencją albo jest naszym potencjalnym reklamodawcą. Dlatego te sprawy musimy rozstrzygać indywidualnie.

Odpowiedz na/ edytuj Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty